Tolik různých verzí napojení

Založil Foton, 02.02.2022, 09:53:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Foton

Prohrabával jsem se u mamky v krabici se stavebnicemi a jen jsem žasl. Měli jsme hlavně kostky značky PB a i ta měla několik různých způsobů napojení.
A oboustranou  plate (která mi u LEGA chybí)
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Tomik

Fotone, nevíš náhodou, co za stavebnici je ta menší červená kostka úplně vpravo? Tuto stavebnici jsem měl v dětství, ale vůbec netuším, jak se jmenovala a kdo jí vyráběl.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peki

Citace od: Tomik kdy 02.02.2022, 10:48:45
Fotone, nevíš náhodou, co za stavebnici je ta menší červená kostka úplně vpravo? Tuto stavebnici jsem měl v dětství, ale vůbec netuším, jak se jmenovala a kdo jí vyráběl.

Tu jsem měl také. Modré a červené kostky a nějaká bílá okno. Byla určitě z NDR (z toho "správného" Něměcka do toho "ošklivého" jsme nemohli)


Clermont

Jooo, tohle jsem taky jako malej měl doma :)
Tam se ty bílé velké platy dávaly k sobě tak, že na dvou stranách byly snížené a zacvakávaly se do sebe.

milanv

Šmarjá, to je historie... Bylo mi pět a řešil jsem svůj první vážný životní problém: malý bráška mi leze do této stavebnice :)
Pán na Žlutém hradě

Bard

PeBe jsem měl taky, velikou krabici. Spousta kostek, z kterých mě bavilo stavět. Ale ty bílé kostky (na obr. druhé zleva) jsem neměl rád, vůbec od sebe nešly rozdělat.