4756 - Chroptící chýše za 779 Kč

Založil rdk, 19.08.2005, 15:38:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rdk

Dnes jsem v hypermarketu TESCO v Brně koupil 4756 - Chroptící chýši ve výprodeji za 779 Kč - což je přesně 1/3 doporučené ceny 2.349 Kč. 8)

Sice sem vzal poslední dva kusy ;D, ale třeba je v jiném TESCu mají taky...

EDIT: Měli tam i autobus 4755 za něco pod 500 Kč.

Mates


Mates


Colonel32

hele, kdybyse nekomu z vas, prazaku, darilo ji sehnat, tak mi kdyztak taky jednu vemte, jo?

Dickie

Citace od: Colonel32 kdy 19.08.2005, 16:04:05
hele, kdybyse nekomu z vas, prazaku, darilo ji sehnat, tak mi kdyztak taky jednu vemte, jo?

pro zajímavost - kdyby Ti ji nezávisle na sobě koupilo pět lidí, bereš je všechny?  ;D
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Colonel32

#5
no, doufal jsem, ze mi ve chvili, kdy ji bude brat, zavola, aby se ujistil, jestli to jeste plati...

pripadne telefon na me je 728519639, pokud ho nekdo nema, a pritom by pripadal v uvahu (prazak). diky

Micho

Já ju mám ešte z januárového výpredaja za 50% ceny. Zhruba 1.100 Kč. Ešte stále odložená čaká na svoju príležitosť. Táto cena, čo vy tu píšete je ešte lepšia.

sam.no

Kdyby se těch chýší sešlo někomu víc za tuto cenu, tak bych taky jednu brala, i ten bus, do Prahy bych si pro to potom sjela.

Jinak si myslím, že kdyby na ně někdo narazil a koupil ve větším množství, asi by nebyl problém je za tuto cenu udat.

To C32: kdyby se ti jich sešlo víc, tak se o jednu hlásím.

Aki

Tak mám taky, heč! A taky dvě a taky za tu samou cenu a taky poslední!   :D ;D 8)
RDK - Díky za tip.  ;)

PS také tam měli ten autobus 4755 a Siriusa 4753 okolo pětiset. Nově zlevnili i Lupinovu třídu 4752 na 350,- Kč - a těch tam mají tedy dost.  ;)

Colonel32

chtel bych jen rict, ze moje shanka po ni stale trva, a ze do zadneho Teska se v dohledne dobe rozhodne nedostanu....

peter

Bohužel já se jí dnes také pokusilsehnat a sice v Tescu na Národní v Praze a bohužel, zrovna tam ji mají stále z plnou cenu :'(
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

rdk

Citace od: peter kdy 20.08.2005, 21:11:46
Bohužel já se jí dnes také pokusilsehnat a sice v Tescu na Národní v Praze a bohužel, zrovna tam ji mají stále z plnou cenu :'(

Ta akce je jen v hypermarketech. Pokud je to TESCO na Národní "pouze" obchodní dům, tak tam tu akci nemaj!

peter

Tak jsem se dnes po včerejším neúspěchu v Tescu na Národní vypravil do Tesca Letňany. S klidem mohu říct, že jsem uspěl ;D Regály měli plné, takže po mém nákupu, který mi udělal pěknou díru do peněženky, tam toho zbylo ještě dost.
Chýši jsem tam viděl asi ještě 5x, třídu profesora Lupina a autobus přibližně 10x.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

Slovenské hyper Tesca majú, čo sa týka Lega pohov. Kľud, nič sa nedeje. Určite to platí dnes o Košiciach.  :( 

KLF

Bratislavske tiez nic ! NIKDE NIC ! Ani Tesco a ani NIC kde sa LEGO predava akcie nema ! NULA BODOV ! Ma uz vytaca tento slovensky obchod ! ;( 10 rokov stare LEGO maju v Tescu (vyhybky) a maju to za rovnaku cenu ako teraz nove ! Nic, absolutne nic nezlacneju ! ;( A regaly su plne. Tak im treba. Zo Slovenska iste prichadza nazad do danska kopec prebytocneho LEGA.... ;( ;( ;( Hanba obchodnikom !
Terminated.

sam.no

Pokud nedoplňují regály, tak v Letňanech mají již jen bus, tedy včera.

peter

Citace od: sam.no kdy 22.08.2005, 13:40:03
Pokud nedoplňují regály, tak v Letňanech mají již jen bus, tedy včera.

Byl jsem tam dnes znovu (kolem 11:23), abych chýši koupil Colonelovi, ale bohužel. Chýši jsem již nenašel, ale autobus a třídu profesora Lupina tam ještě měli.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mates

Ahoj, Praha Zličín je také na nule, dokonce jsem tam neviděl ani slevněný autobus...

muzzo

Potvrzuji, ze ani jedno prazske Tesco, jiz nema 4756. Takze chci poprosit kazdeho kdo tento set nekde obevi aby nam dal vedet. ;)

Jindroush

Tož jsem byl dneska v Opavě v Tescu...

Ne, že by to tedy bylo všechno pro mě, už si to tu někteří členové rozebrali. To Belville jsem vzal čistě kvůli těm koťatům  ;D ;D ;D

Jinak tedy Pompo nic a Globus naprostá trága.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

viz jindrous ^

ja uz svoji chysi mam, ale pouze jeden exemplar.

chadzi

ta akce uz je asi v coudu co? asi uz nema nikdo sanci to koupit  ::)

Jindroush

Autobusů, Lupinů, Siriusů a 4+ bude určitě všude ještě hafo. Ale chýše sou určitě všude pryč....
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mates

Citace od: chadzi kdy 01.09.2005, 13:33:21
ta akce uz je asi v coudu co? asi uz nema nikdo sanci to koupit ::)
Řekl bych, že akce není v čoudu, ale že jsou v čoudu ty "chýše"... myslím, že Tesco nabídka nestačila pokrýt naši poptávku :P :D 8)
Zkusím ještě mrknout na Zličíně, ale věřím, že Praha je již definitivně vybraná!!! ::) Pokud znáš někoho mimo, menší města, tam by snad možná byla šance...

chadzi

ja uz znam akorat rumuny... ale zkusim brachu v brne. thx

Jindroush

Brno je prázdný, co se týče chýší...  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jarmila

#26
Stav Chropících chýší ve středu 31.8.2005 v Plzni:
nákupní centrum Olympia - Hypernova = 0
POMPO hračky = původní cena 1 ks
Carrefour = 0

:( :( :(
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Mates

A co Tesco v Plzni, je tam přeci taky ne? ::)

Jarmila

#28
V Tescu jsem nebyla, to byl výlet pro děti na poslední den prázdnin do DINO parku. Tam by se měl podívat zástupce Lego-trading, ty suvenýry BRRRRR. Kdyby jim tam dali do prodeje krabičky s dinosaurky, tak mají o odbyt postaráno. Bylo tam dětí jako smetí, hned by měli možnost seznámit je s legem.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jindroush

Jarmilo, dinosauři přece budou na podzim...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)