(Sbírky) Moje vláčky

Založil Colonel32, 28.02.2005, 00:18:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

chadzi

za cca 25 EUR...

Micho

Slušná cena. Ten, o ktorý sme my hrali išiel za 35,5 eur (naš max bol 32).

chadzi

hmm tak to je dost... za kolik si mel ty extra vagony?

Colonel32

jeden byl za 31 a druhej pod rukou za 25

chadzi

twe, mozna vyjde lip koupit celej set (jednou sem tam videl za 50 EUR, jednou s tim club car za 75)

Colonel32

uz jsem o tom taky premyslel.... chybama se clovek uci.... taky jsem jednou koupil lod Pihlavka letadlo za 1250 bez navodu a bez krabky... na ebayi chodi za 15 Euro

chadzi

muj prvni nakup na bl byly dilky za cca 35 usd, dal sem dalsich 30 za WU poplatky a shipping  ;D jako spravna lama

Colonel32

nejnevyhodnejsi nakup, co jsem ohledne postovneho udelal byl 4536 za deset euro... pac u toho bylo dalsich deset postovny a pak jeste kilo za cenne psani...

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 23.03.2005, 10:31:58
uz jsem o tom taky premyslel.... chybama se clovek uci.... taky jsem jednou koupil lod Pihlavka letadlo za 1250 bez navodu a bez krabky... na ebayi chodi za 15 Euro

Pihávka nebrat....

Jinak každý asi nějak začínal. Moje první objednávka z BL byla taky docela drahá, ale spravilo se to tím, že v jednom setu chybělo asi 20 dílů (které jsem doplnil) a ten člověk mi jako omluvu poslal další LEGA v ceně toho, v kterém ty díly chyběly.
Ale obecně BL je výrazně dražší než ebay, takže je jasné, kde nakupovat :-)

franta

Přimíchnu se do diskuse o nákupu na ebay, stalo se mi, že některé položky jsou směřovány jen do Německa, a systém mě vyřadí, byť jsem schopen se domluvit s majitelem třeba na tom, že mi to pak pošle na nějakou něm. adresu, ale nevím jak přesvědčit ebay, že už splňuju podmínky. Jak na to?
Franta

otaznik

Citace od: franta kdy 23.03.2005, 11:23:06
Přimíchnu se do diskuse o nákupu na ebay, stalo se mi, že některé položky jsou směřovány jen do Německa, a systém mě vyřadí, byť jsem schopen se domluvit s majitelem třeba na tom, že mi to pak pošle na nějakou něm. adresu, ale nevím jak přesvědčit ebay, že už splňuju podmínky. Jak na to?
Franta

To se mi tedy ještě nestalo...

chadzi

me se to taky stalo (set 6277 za 25 eur a nemoh sem prihodit), podle me to tam muze prodavajici natvrdo nastavit a podle tvych udaju v ebay te to tam nepusti. podle me to delaji hlavne lego obchodnici kteri prodavaji lego okrajove. ti kteri tomu rozumi tak to nechaji pro vsechny a vetsinou se domluvis...

Colonel32

#42
Jako, fakt me to dost nastvalo, hlavne kdyz mam znameho v nemecku, ke kteremu by se to dalo poslat.... ale jako defaultni lokalizaci mam CR, takze prez ten kreteni system proste neprojdu (jako ze uz se mi to taky stalo)

chadzi

tak si zmen jmeno na Manfred Vomatschka, BerlinerStrasse 65, atd...  ;)

Colonel32

a vsem pak zase psat adresu do cech.... to by byla buzerace, do toho nejdu..

chadzi

delal sem si srandu, ale furt lepsi jak tam mit adresu Praha a nutit je to posilat do Rumunska  :D

Colonel32

Tak, I krokodyl s mym slavnym nakladnim "Blue Train" em si vyzkouseli 12v koleje

Colonel32

A co dnes jeste uvidite?


Colonel32

.

chadzi


Colonel32

#50
mrkni na nej jeste jednou... pantografy z metrolinera, protazena strecha u masin a krome motoru jsou tam vsude 9v kola. A kazdej vagon ma ze spodu jedno zavazi, aby se v zatackach moc nenaklanely

ke stesti uz mi chybi jen dva dalsi stredni vagony, 9v motor a hodne 9v koleji

chadzi

jj sem si vsiml zes tomu udelal tuning... no ty 2 vagony by se urcite hodily, ale podle dilku by to melo jit poskladat i z bl (potrebujes jen cerny okna + cerveny dvere - ty by mohly byt problem, tak tam hodis jen jedny na jednu stranu, stejne to v te rychlosti neni videt... ;)

PS: 9v koleje sou fakt prasacky drahy

Colonel32

cerny okna nejsou problem, ale na tech dverich to stoji, plus dlouhy cerny train plates a cerny vlakovy strechy... atd, atd. Radsi dam 30 E za kazdej a nebudu se s tim otravovat.

chadzi

jj to sem si taky presne rekl, jenze obcas na ebay nabehne nejakej magor a vyzene tu cenu vagonu uplne nekam mimo...

Aki

Citace od: chadzi kdy 12.04.2005, 14:35:48
obcas nabehne nejakej magor a vyzene tu cenu vagonu uplne nekam mimo...
Na to ale musí být minimálně dva ne?  >:D

Colonel32

jo, ty ani nevis, kolik na to mel pripraveno ten, co to vyhral ;-)

Colonel32

Mein neues Bahnhoff, mit Schnellzug am Gleis 1

Colonel32

vlacky na baterky - jezdi po vsech typech koleji,

a dole moje soucasna kolekce parnych rusnou

chadzi

nice, uz na to nadrazi taky cekam. jeste se mi libi to cerveny... BTW je to fakt tak super jak to vypada na obrazcich?

Colonel32

cerveny je taky hezky, ale clovek ZATIM nemuze mit vsechno. BTW,  z kolekce vlaky 1985-1989 uz mi chybi jen jeden ze ctyr ;-) - 7735

Edit - to nadrazi je OBROSVSKY!!! fakt me to zaskocilo.