(vlastní) Ninjago

Založil Chikos, 14.05.2020, 15:01:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chikos

Měl jsem na skladě pár setu od Ninjago a protože bratrovi děti jsou velkými fandy, rozhodl jsem se jim z toho postavit bitevní diorama. Nijak zvlášť ojedinělé stavební techniky tam nejsou. Jedinou zajímavostí je, že je model postaven pouze ze setu: 3x 70657, 2x 70620, 70611,70612,70613,70615,70629,70609 + pár kostek na chodníky, silnici a trocha vody co mi zbyla ještě z pirátů.  Bohužel model je tak pestrobarevný, že se mi jej nepodařilo zachytit na fotky tak jak působí dojmem v reálu :D Není to žádná hitparáda na výstavy, spíš taková zábava pro fandy tohoto téma.

Chikos

druhá půlka

peki

Já tohle nemusím (Ninjago) ale tohle je dobrý, dost dobrý. Některé červenočerné stroje mohou hostovat na výstavě i Mtronů. Děti budou určitě nadšené. To samé si myslím o návštěvnících (pokud by jsi chtěl) nějaké budoucí výstavy.

Chikos

Díky  :). Výstavy jsme měl domluvené už dvě a na třetí jsem se nevešel. Bohužel se vše zrušilo, tak že na svou premiéru stále čekám :D Sice jsem měl v plánu vozit na výstavy jiné modely ale klidně to nechám na pořadatelích ať mi řeknou, co mám vzít.

Citace od: peki kdy 14.05.2020, 15:33:39
Já tohle nemusím (Ninjago) ale tohle je dobrý, dost dobrý. Některé červenočerné stroje mohou hostovat na výstavě i Mtronů. Děti budou určitě nadšené. To samé si myslím o návštěvnících (pokud by jsi chtěl) nějaké budoucí výstavy.