Společný nákup toysRus C3-PO polybag

Založil Kubos.cz, 30.09.2015, 17:24:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Atom


tomas.

Tak já bych si to taky převzal v Brnĕ, díkes.

Skyrider


Kubos.cz


Atom

Já prosím balík doporučeně.
Peníze dopošlu ;)

Kubos.cz


Kubos.cz

Tak je pondeli. Prosim ty co dosud NEzaplatili aby se dnes ozvali jinak zitra vase kusy uvolnim ostatnim zajemcum. Ve stredu je kompletni uzavreni tohoto nakupu a balik odesilam dal k preprave do CR. Takze posledni sance.


Diky

Robkteryten

tak momentálně čekám doručení na adresu v U.K.
Předání v Brně se posouvá podle stavěcího víkendu.

Atom

Mohu se zeptat kdy mám poslat doručovací údaje (pošta) ?
A jak jsme na tom?  :)

tomako

na hothbrick je info ,ze by měl byt tento polybag v prosinci nebo lednu zdarma k nakupu na lego eshopu - tusim nad 50€ ,

Robkteryten

No tak se stala jedna z těch horších věcí. Bohužel balík nedorazil z Anglie. Teď s Kubos.cz řešíme co se stalo. Buď balíček nedorazil včas na adresu pro odvoz a je tam, což se dozvím až se vrátí kamarád zpět do U.K.. Nebo je problém s poštou v anglii. Každopádně další cestu sem bude mít nejspíš až na vánoce. Vše se omlouvám za komplikace.

Atom

Citace od: Robkteryten kdy 30.10.2015, 18:45:08
No tak se stala jedna z těch horších věcí. Bohužel balík nedorazil z Anglie. Teď s Kubos.cz řešíme co se stalo. Buď balíček nedorazil včas na adresu pro odvoz a je tam, což se dozvím až se vrátí kamarád zpět do U.K.. Nebo je problém s poštou v anglii. Každopádně další cestu sem bude mít nejspíš až na vánoce. Vše se omlouvám za komplikace.
To je veliká škoda, že dorazí až na Vánoce  :'(. Doufám tedy, že balík vůbec dorazí ::)

Kubos.cz

Mam k dispozici nastesti doklady od odeslani a odeslano to bylo prvni tridou s 10 denim predstihem.

Pokud se dostanu k baliku tak ti co budou chtit pockat dostanou c3po na vanoce, ti co nebudou chtit cekat tak penize vratim

Pokud je balik nenavratne ztracen tak vam vsem samozrejme obratem vratim platby.



Johny650


Kubos.cz

Ahoj,
omlouvam se za prodlevu ale podal jsem na poste formular o navraceni penez jelikoz balik je nekde v nenavratnu  ::)


Budu vam vsem vracet penize tento vikend.

Diky

Mr. Cube

Díky za info. No škoda škoda, těšil jsem se na polybag, ale tak to někdy s balíky chodí (nechodí).

Kubos.cz

Cau,

jeste jeden rychly update.

Nasli se nejake dve obalky takze jeste overim jestli polybagy prece jen nedorazili. Takze jsem penize jeste nerozeslal.

A penize jsou v Cz takze platbu obdrzite nejspis v den zadani. Pockam na potvzeni te obalky a pak se uvidi podle toho jestli se polybagy nasli ci ne.

Jestli je to nekdo kdo nechce cekat, necht se mi ozve a ja poslu penize hned.

Diky

Atom


Kubos.cz

#48
Cau vsem,

no tak snazil jsem se po informaci ze nejaka obalka dorazila kontaktovat pana. Emailoval jsem, volal jsem ale marne. Posta rovnez mlci.

Tudiz jsem se rozhodl a zacal vam vsem vracet penize bez dalsiho protahovani.

Fakt me to mrzi chtel jsem dostat ty polybagy do cz ve vetsim mnoztvi pro koskare ale bohuzel.

EDIT : Penize rozeslany vsem proti vypisu prijmu

Pokud budete po par dnech jeste cekat prosim ozvete se ja se podivam co se deje. ... abych na nikoho nezapomel

Atom

Nevím jak jste na tom Vy, ale mě dodnes nepřišly žádné peníze.
Snažil jsem se s Kubosem komunikovat, zaslal jsem i výpis z účtu, nereaguje.
Doufám, že své peníze ještě uvidím.

Vasyk

Peníze v pořádku dorazily, díky a snad to někdy příště vyjde  ;).

Daniel

Taky mám peníze v pořádku zpět, škoda, že to nevyšlo.

Atom

Tak peníze již byly poslány.
Stejně mě mrzí, že to nevyšlo. Koho ne

juraj

Teraz je free na Lego shop. Staci order and 30€.

danyboy

Citace od: juraj kdy 23.12.2015, 17:30:55
Teraz je free na Lego shop. Staci order and 30€.

Jenom co objednat. :-[

tomas.

Nezoufejte - to by mohl být ten samý pytlík, ne :D

http://www.lego.com/cs-cz/club/member/articles/details/sw-december-224e9fe2835d4e37a600fdda42612505

Přijď si v lednu hrát a bavit se na LEGO® Star Wars™ akce!

Přijď si v lednu hrát a bavit se na LEGO® Star Wars™ akce do některého z vybraných nákupních centrech:

9. a 10.1. Metropole Zličín Praha a OC Forum Ústí nad Labem

16. a 17.1. OC Central Kladno a Avion Brno

23. a 24.1. OC Chodov Praha a NISA Liberec

30. a 31.1. AFI Palác Pardubice a Avion Ostrava

Nepropásni možnost dostat diplom za různé úkoly, vyfotit se v JEDI kostýmu a soutěžit o nové stavebnice LEGO Star Wars!

POUZE PRO ČLENY KLUBU: Přineseš-li si s sebou vytištěný klubový e-mail z prosince, dostaneš na místě minifigurku C-3PO™!


Robkteryten

Kubos.cz mi neodpověděl, jestli balík dohledal, či jak se v Anglii domluvily co s případně s balíčkem.
Já mám poslední zprávu, že balíček dorazil se spožděním ke známému, co jej měl přivézt.
Balíček se ke mě dostane nevím kdy, tak nemůžu teď potvrdit či vyvrátit jestli to je opravdu ono.
Bohužel komunikace jak se známým, co má balík doručit, tak s Kubosem nějak vázne. Ani nevím jak případně řešit variantu s tím, že se ke mě  C-3PO dostanou.
Všem se omlouvám, původně touto trasou měl jít jen můj kousek. Nakonec jsme se s Kubosem dohodli na přivezení celé zásilky.  Vše se mohlo krásně stihnout do Brna, ale díky zdržení pošty se nestihl odvoz do ČR.

zedman

Citace od: tomas. kdy 24.12.2015, 14:48:47
POUZE PRO ČLENY KLUBU: Přineseš-li si s sebou vytištěný klubový e-mail z prosince, dostaneš na místě minifigurku C-3PO™![/b]

Já začínám zoufat! Jsem v klubu dlouho registrovaný a vždycky mi maily chodily a teď ten prosincový tam nemůžu najít

Farky_cz

Citace od: zedman kdy 24.12.2015, 16:33:35
Citace od: tomas. kdy 24.12.2015, 14:48:47
POUZE PRO ČLENY KLUBU: Přineseš-li si s sebou vytištěný klubový e-mail z prosince, dostaneš na místě minifigurku C-3PO™![/b]

Já začínám zoufat! Jsem v klubu dlouho registrovaný a vždycky mi maily chodily a teď ten prosincový tam nemůžu najít

Email mi přišel 18.12. a zařadil se jako SPAM.
Zpět u Lega po třicítce.

builder

Mohl bych se zeptat jestli tato nabídka ještě platí? A pokud ano mohl bych se s tebou domluvit nějak přes SZ?
Děkuji :D

builder