Chotěbuz 21.-22.10.2023

Založil yoshimaka, 25.09.2023, 12:58:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

yoshimaka

Na únorové výstavě jsme byli osloveni místostarostkou Chotěbuzi a letos ve dnech 21.-22.10.2023 se koná víkendová LEGO výstava v místním kulturním domě. Vzhledem k poloze se očekává návštěvnost i polských legomilců. Opět budou preferováni vystavovatelé z Ostravska a okolí, doplníme ještě seznam zatím domluvených vystavovatelů. Pořádá Samy405 s podporou mé maličkosti.

Událost na stránkách obce: https://www.chotebuz.cz/aktuality/lego-kostky-v-chotebuzi

FB událost: https://www.facebook.com/events/234352416212391/?acontext=%7B%22ref%22%3A%2252%22%2C%22action_history%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22share_link%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22share_link%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A%7B%5C%22invite_link_id%5C%22%3A664087935174440%7D%7D]%22%7D
Lust och fägring stor

samy405

#1
Předběžný seznam vystavovatelů :

Danyboy
THorinex
Kladovec
Kuba
Samy405
Clermont
Yoshimaka
Lego Town
Valouch
Ongon
Borun
Jerzeeg
Skyrider

Pokud jsem na někoho zapoměl nebo by měl zájem o vystavování tak pište ! prostor najdeme :)


kladovec

Ahoj, já bych poprosil nějakých cca. 10m2. Jestliže budou stoly, tak prosím budu potřebovat prostor široký/hluboký cca. 2m (nejspíš dva stoly za sebou), aby se mi tam vešlo to rypadlo. S výškou problém nebude, když je to kulturní dům že? Elektrickou zásuvku pokud možno v dosahu pár metrů, resp. nemám 30m prodlužovačku :-) děkuji. Příjezd bude umožněn v pátek odpoledne?

Valouch

Ahoj, poprosil bych o výstavní prostory o rozměrech 260 x 55 cm. Stoly nemusí být nějak speciálně postaveny. Stačí, když bude pohled na modely jen ze přední strany. Foto modelů zašlu s názvy přes messenger. Děkuji :)

Borun

Přivezu zvířata a ptáky. Potřebuji stoly 3 m a el. Zásuvku.

ogar49

Samy, mám v plánu dovézt premiéru horské dráhy verze2 (tři tratě), výška stolu 75cm ;) diky. Ogar

jerzeeg

Ja vemu friends minizoo, je to 2x3 velke baseplate, takze cca 116 cm x 77 cm.

samy405

Díky za informace ohledně modelů atd.

Spaní je možné přímo v objektu ale na zemi takže spacák,nafukovačka atd jinak to bude dost nepohodlné spaní. V blízkosti je nějaký penzion ale vůbec netuším co a jak a ani co za to chtějí.
v Úterý dám bližší informace a snad už i předběžne ustavené stoly.

Dostaneme jednu místnost pro sebe která se dá zamknout.
Jídlo by mohlo být zajištěné - budu zjišťovat
předběžný roznos stolu by měl být zajištěn
Úklid stolů by měl být zajištěn

Fricoolinek

No musím se přiznat, že jsem dosud něvěděl, že Chotěbuz je i v ČR. Zajímavostí pak může být to, že německý výraz pro tuto obec není analogicky Cottbus, ale Kotzobentz.

samy405

Přespání je možné přímo v budově konání ALE je potřeba se plně vybavit protože tam není žádná matrace nebo cosi podobného. Takže je třeba mít nejlépe nafukovací karimatku (ať je izolace + pohodlí) a spacák. Zatím se mi nepodařilo zajistit nějaký penzion poblíž a ani nevím pro kolik lidí. Sprcha zatím nevím jestli je a bude k dispozici.

Pokud nemáte modely s dlouhou časovou instalací tak doporučuju v sobotu ráno přijet a nainstalovat.
Já budu už od pátku protože to mám na dlouho a i z organizačních záležitostí tam budu.
Čas v sobotu kdy budu mít prostory otevřené upřesním - musím se domluvit

samy405

Citace od: Fricoolinek kdy 30.09.2023, 22:58:35No musím se přiznat, že jsem dosud něvěděl, že Chotěbuz je i v ČR. Zajímavostí pak může být to, že německý výraz pro tuto obec není analogicky Cottbus, ale Kotzobentz.

Děkuji za informaci, taky jsem chvilku pátral :)
Budeš se účastnit výstavy ?

samy405

#11
Nové zprávy !

Jak jsem psal tak spaní v kulturním domě je možné. Sprcha je taky k dispozici.
Kdo bude chtít penzion tak nejsem schopný zajistit (co mám informaci tak nemají ani kuchyň)

Je zajištěno občerstvení přímo na výstavě. Je tam drobný prodej po celou dobu výstavy.
pro nás je zajištěno :
Pátek večer - klobáska s chlebem,chlebíček
Sobota snídaně - slaný a sladký závin, oběd - guláš s chlebem
Neděle snídaně - Domácí koláč, Oběd - řízek a salát (asi bramorový)

Do sálu je zákaz nosit jídlo a pití - budeme mít vlastní místnost kde budeme mít své zázemí,spaní a místnost bude jen pro nás a budeme mít od ní klíče.

Nejbližší restaurace je v Českém Těšíně - asi půjde zajistit odvoz tam i zpět (ja budu mít auto pro 6+1) a určitě tam bude další vozítko. Nebo párty v "naší" místnosti.

Poprosím vás aby jste si připravili popisek k modelu a pokud chcete tak nějaký pokec - vytisknu a dám k modelům.
Žluté trička vyžaduju (nebo alespoň tam kde jsou "kostky.org"

Pište mi do soukromých zpráv velikost modelů nebo případně co potřebujete (už jsem to někde psal ale na kostkach mi to příjde přehlednější) po Plesné pošlu první rozkres umístění co a jak :)

Prodejci : co potřebujete a kolik čeho potřebujete ?

aktuální seznam přihlášených :

Danyboy + prodej
THorinex - zoo
Kladovec - technic stroje
Kuba - hrad
Samy405 - kolejiště se Yoshimaka
Clermont - malé kolejiště ? (nevím co přivezeš)
Yoshimaka - kolejiště se Samy405
Lego Town - castle
Valouch - akvárko
Ongon - nechme se překvapit hradem
Borun - ptáci
Jerzeeg - dino ?
Ogar49 - Horská dráha na hraní
Pavla Grigarová (ježurka) - prodej, model ?

Společný projekt - zbytky zoo :)

https://www.chotebuz.cz/aktuality/lego-kostky-v-chotebuzi

samy405

Do středy 12:00 potřebuju znát :
Kdo bude v pátek instalovat a chce večeři
Kdo bude spát v kulturním domě (a jestli z pátku na sobotu a neděli nebo jen ze soboty na neděli)

Instalace je možná od cca 15:30 hod já přijedu kolem 16:00 dám sem plán kde kdo by měl být
zásuvek 230V bude dost ale každý si vemte prodlužku alespoň 5m v sále je alespoň 6 zásuvek (přesněji bude v nákresu) dále prosím do nákresu naznačit kde budou účastníci a kde potřebujete pohledovou stranu, ať to neřešíme na místě horkou jehlou.

Mám sebou kousek společného projektu zoo tak jestli jej někdo máte doma a chcete jej přidat tak dejte vědět.

Hospoda je domluvana na sobotu na 19:00. Ja pojedu autem a budu mit dcerku takze mam 3 mista volne v aute
Žluté trika určitě sebou - rychlejší pro pořadatele nás rozeznat od návštěvníků

Díky za reakce

THorinex

Ty jo, tak tam budou tři zoo? 😳😄

yoshimaka

#14
V pátek přijdeme instalovat z OL: Já + Ogar + jeho syn Filip. Přijedeme dle konstelace hvězd mezi 17-19 hodinou, dřív pouze v případě velké náhody.
S sebou můžu ještě dovézt (krom kolejiště) v případě zájmu (budu mít velké auto, tak se můžu rozšoupnout ;D ):
* Vesmír: Blacktron základnu s novým vláčkem (min. 1*1,5 m)
* Větší Technic modely (Claas Xerion, Volvo nakladač apod.)
* LEGO hry - bludiště + člobrdo
* Armády k hradům (0,5*0,5m)


Lust och fägring stor

yoshimaka

Citace od: THorinex kdy 17.10.2023, 06:46:33Ty jo, tak tam budou tři zoo? 😳😄
Víc ZOO, víc zvířátek  >:D
Lust och fägring stor

Borun

Přijedu instalovat až v sobotu ráno kolem 7 hod. A aby zvířátek nebylo málo přivezu ještě jednu zoo se zvířátky v životní velikosti 🙂. Klasika ptáky,lišku,hada a další havěť. Cca na tři metry + zasuvku. Do hospody půjdu a nocleh nepotřebuji.

samy405

Citace od: THorinex kdy 17.10.2023, 06:46:33Ty jo, tak tam budou tři zoo? 😳😄

No je to možné :) tak se snaž ať jsi nejlepší :)

Valouch

Přijedu v sobotu ráno, přespávat nebudu, zásuvku nepotřebuji, pohledová strana bude přední strana modelu (tak jak to bylo v Plesné), budu tam po celou dobu výstavy, díky.  :)

Lego town

Prídem v sobotu inštalovať o 8 hodine som na vlakovej stanici potreboval by som odvoz pre dve osoby a dve krabice naspäť idem pred 11 hodine, tým pádom ubytko nepotrebujem pre modely prídem v nedeľu.
Rozmery Sirka 25cm dĺžka 80cm a plus dve podložky figueriek castle.

(Písal som súkromnú správu tri dni dozadu pozerám dnes bohužiaľ sa sprava neodoslala :o )

Moje telefónne číslo 421 918 650 501 

Jezurka

Ahojky. Prijedu s Tomem v sobotu rano na 8h. Budu mit jen prodej bizuterie. Zasuvku u sebe vyslovene nepotrebuji, mam vrtacky na vymenu. Budeme po oba dny.

Tesim se na Vas :)

samy405

Ahojte :)

Instalace je možná od 15:30-45

posílám i předběžný nákres jak a kdo bude (může se změnit na místě dle potřeby kulturního domu)
jídlo :
pátek : Thorinex,Kladovec,Kuba,Samy405,Yoshimaka,Domča,Ogar +1 (celkem tedy 8 jídel)
Sobota : Thorinex,Kladovec,Kuba,Samy405 +1,Yoshimaka,Valouch,Borun,Jerzeeg,Domča,Ogar +1, Ježurka +1 (celkem 14 jídel)
Neděle : Thorinex,Kladovec,Samy405 (+1),Yoshimaka,Valouch,Borun,Jerzeeg,Domča,Ogar +1, Ježurka +1 (celkem 12-13 jídel)

Stůl je 80x160cm
ubrus bude bílý
Bude prodej drobného občerstevní a pití ze strany kulturního domu takže žízní a hlady neumřeme :)

v případě dotazů prosím o sz nebo napsat sem.

yoshimaka

Lust och fägring stor

yoshimaka

Pár foteček z výstavy - jen pro představu. Kdyby měl někdo fotky ostatních modelů, případně "Dr. Jonese", tak ji sem hoďte, prosím, také. Díky
Lust och fägring stor

kladovec

Super akce, která se velmi dobře vydařila. Přišlo hodně návštěvníků. Modely byly téměř neustále v obležení. Děkuji moc organizátorům, Samymu a Yoshimakovi a všem ostatním vystavovatelům za fajn víkend a skvělou organizaci.