Kratochvíl 736644984 z Chomutova (Kadaně) na bazos.cz

Založil MiHo, 01.04.2013, 10:58:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MiHo

Mám za to, že všechny rozsudky, které máme jsou kopiemi téhož rozsudku a je v něm uvedena škoda, kterou má uhradit každému z nás. Tak mi uniká smysl shromažďovat kopie téhož dokumentu. Smysl by to mělo, pokud bychom každý měli jiný rosudek.
Dále mám za to, že nikdo z nás zatím nemá na rozsudku razítko nabytí právní moci, což je náležitost podstatná, která říká, že žádná ze stran nepodala proti rozsudku odvolání. To razítko lze získat u soudu v Chrudimi.

Kubos.cz

Nojo nato jsem zapomněl. Takže sehnat razítko a pokud to nikdo nepodal tak to podat. V rozsudku jsou i lidi mimo kostky a nějací ti sběratelé modelů aut.

Takže uspořádáme sbírku na ten poplatek a může to tedy někdo dát na exekuci

MiHo

Dostal jsem dopis od soudu v Chrudimi s dotazem, zda odsouzený Kocourek mi uhradil škodu (ne neuhradil). Takže se asi v tom případu po třech letech něco děje.

GRNDL

Já jsem jim napsal do datovky, že Kocourek nezaplatil... jsem zvědavý, co z toho pro nás plyne. Jestli má další průšvih nebo si někdo ze sběratelů nechal potvrdit nabytí právní moci a začal to vymáhat.

davroman

Citace od: miho kdy 20.06.2016, 21:55:02
Dostal jsem dopis od soudu v Chrudimi s dotazem, zda odsouzený Kocourek mi uhradil škodu (ne neuhradil). Takže se asi v tom případu po třech letech něco děje.

Pokud odsouzený dostal podmínku, bylo zcela jistě soudem uloženo, aby během podmínky také uhradil způsobenou škodu. Pokud tak neučinil, a to částečně ani zcela, na což se soud na konci podmínky právě ptá, pak mu podmínku s vysokou pravděpodobností překvalifikují na nepodmíněný trest = půjde sedět.
Mně to kdysi pomohlo - dlužník po celou dobu podmínky nesplácel, ale když jsem jej informoval o tomto dotazu soudu, během dvou týdnů jsem měl peníze úspěšně zpět. Prostě si nechtěl jít sednout. Kde je najednou vzal nevím a nebyla to už moje starost.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

GRNDL

Dnešní pošta: ...tímto Vám Okresní soud v Chrudimi sděluje, že odsouzený Bohumír Kocourek dne 17.5.2016 zemřel.

juraj

Vie sa, aka bola konecna skoda? Je sanca, ze sa to vrati z dedicskeho konania?

GRNDL

Neví, jen za lego to bylo pár desítek tisíc. kdysi jsem to sepisoval, ale už to nemůžu dohledat. ALe měl tam nějaké větší peníze u sběratelů autíček, či co to bylo. Do dědického řízení by to jistě šlo, ale vzhledem k tomu, že ten člověk byl invalida s trvalým bydlištěm na radnici, tak asi oficiální majetek neměl. 


juraj

Tak mu to vyslo :(. Je to smutne. Raz som bol takto podvedeny cez Aukro, ale to nastastie krylo podvody do 20 000 tusim a vymahalo ich samo.

Kubos.cz

#69
Ted jsem kvuli tomu nalogoval.  :'(


Citace od: GRNDL kdy 11.08.2016, 16:31:46
Neví, jen za lego to bylo pár desítek tisíc. kdysi jsem to sepisoval, ale už to nemůžu dohledat. ALe měl tam nějaké větší peníze u sběratelů autíček, či co to bylo. Do dědického řízení by to jistě šlo, ale vzhledem k tomu, že ten člověk byl invalida s trvalým bydlištěm na radnici, tak asi oficiální majetek neměl.

Co jsme posbirali cleny kostek tak :
CitaceCelkem je tedy známá škoda minimálně:                   29 291,-