RIP (Vlastní) Ritterburg Skyline EVO 2 - Roztoky 2010

Založil Colonel32, 10.06.2009, 16:45:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Siegnord

  Nádhera. Povedené mangonely. K čemu přesně budou sloužit ty jeřáby? To máš ve vnitřku věže pro ně udělanou šachtu?

Colonel32

#31
.


Daniel


Colonel32

#33
.

Marty713

Zkusil jsi to pomocí dílu Bracket 1 x 2 - 1 x 4 nebo Plate 1 x 2 with Arm ?

Colonel32

#35
.

Colonel32

#36
.

LiBorec

Hrad je to určitě krásný, ale přijde mi spíš jako demonstrace monumentality než invence a zajímavých stavebních řešení... s dostatkem kostek by je uměl vršit každý, ale od někoho jako Colonel jsem čekal více... Škoda no  :'(

Micho

Citace od: LiBorec kdy 02.01.2010, 16:10:06
Hrad je to určitě krásný, ale přijde mi spíš jako demonstrace monumentality než invence a zajímavých stavebních řešení... s dostatkem kostek by je uměl vršit každý, ale od někoho jako Colonel jsem čekal více... Škoda no  :'(

Na výstavu je presne toto potrebné. Návštevníci výstavy v drvivej väčšine by nevedeli oceniť špeciálne techniky. Je to robené na efekt. 8) 8) 8)

Colonel32

#39
.

May

Není to špatná stavba, ale nelíbí se mi, že ta červená střecha zabírá téměř polovinu stavby a tvoří takový jednolitý celek. Nevím možná by pomohlo tu střechu nějakým stavebním prvkem opticky rozbít. Mám na mysli komín, hodiny nebo něco obdobného.

Rhox

Jaká technika je použita na hraně zdí? Brick  http://media.peeron.com/pics/inv/custpics/thumbs/4733.1068261313.jpg ? Jak je to černý, tak je to špatně vidět...

gearcs

Citace od: May kdy 02.01.2010, 17:16:53
...možná by pomohlo tu střechu nějakým stavebním prvkem opticky rozbít. Mám na mysli komín, hodiny nebo něco obdobného.
Ale komíny tam přece budou, když se pozorněji podíváš, všimneš si bricků, které koukají a jsou základem pro komíny.

Colonel32

#43
.

Shmade

A proč vlastně stavíš od střechy dolů?

linhi

Citace od: Shmade kdy 02.01.2010, 18:04:52
A proč vlastně stavíš od střechy dolů?

To aby věděl zda mu vyjdou slope :-)

Rhox

Citace od: Colonel32 kdy 02.01.2010, 17:53:09
Brick 1x1-5stud, + přečnívající study do technic bricků 1x1. Je to legendární zakázaná technika, protože ten stud je oproti díře 0,12 mm posunutej, ale tím, že to tak je celá stavba na výšku dochází ke konflikut jen na začátku a na konci. Většinou tam ještě napatlám tiles 1x1 na kterých to sedí. A do boku to jednou za 6-8 vrstev přichytím dalšíma brickama 1x1 a technic 1/2 pinem.

Technika je diskutována někde uprostřed linhihradu, když se tam řešila bosáž.
Tak jsem to uhádl správně :) Akorát jsem netušil, že je zakázaná. Ale fakt je, že jsem ty Bricky dával maximálně do dvou vrstev a tam nebyl takovej rozdíl, aby se to už bilo...

Gibur

Jedním slovem paráda,ta věž je úžasná,taky ty ,,okénka". :D
Trochu mi to připomíná kocourkov,stavět od střechy  >:D
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Micho

Citace od: Dog-Čum kdy 02.01.2010, 23:35:52
Jedním slovem paráda,ta věž je úžasná,taky ty ,,okénka". :D
Trochu mi to připomíná kocourkov,stavět od střechy  >:D


Ja tiež zvyknem stavať MOC domy od strechy.  ;)

Colonel32

#49
.

gearcs

Já na jedné svojí věži nevěděl, jak postavit vršek s ochozem, tak jsem postavil napřed střechu. A potom jsem zjistil, že je to pěkné právě tak, jak to bylo rovnou se střechou, bez patra s ochozem. A tak jsem ušetřil dílky a stavba je i reálnější, jak se vám brzy pokusím dokázat.

Jonas

Coloneli, je to hezké a hlavně monumentální dílo!!

Začínat stavbu od střechy - to znám až moc dobře. Občas rozměry stěn a střechy zkouším spočítat předem, ale nakonec stejně vždycky zvítězí empirie a styl pokus - omyl - oprava.
Jonas - Můj Brickshelf

Rhox

Citace od: Colonel32 kdy 03.01.2010, 00:44:27
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=9329.0
Aha, tak tento dokument znám, ale zapomněl jsem, že tam ta technika je. Možná by se mohlo téma s tímto dokumentem připíchnout někam výš v příslušné sekci, aby byl víc na očích...

Colonel32

#53
...

maeror


linhi

No je to macek,ale nesedí mě ty řady střílen na věžích vedle sebe,má to pak podobu paneláku,ale chápu že hrad je fantasy,jinak koukám že těch 14 dní do stavěcího víkendu asi ani nepůjdeš spát....  ;)

Siegnord

  Tohle bych nechtěl obléhat.  :o Připomíná mi to opevnění Mordoru z LoR. Co všechno budeš ještě stavět do Roztok? Jen abych měl představu o tvé zásobě kostek.

Colonel32

#57
.

Siegnord

  Stromů jsem si prvně tolik nevšiml. Jsou hodně dobrý. Líbí se mi, že z jednoho kmene vyrůstají dva menší. Už mám foto v archivu a jsem připraven to sestře plagiovat.  >:D

Hana129

Tak to já si stromů všivla víc než toho pozadí tam.  Jsou moc hezký, taky z toho určitě  něco okoukám.  ;)  Sestře vyřiď, že má stavět dál.