*TOP* Společný projekt 2018 - Osadníci

Založil Igorus, 14.06.2017, 17:03:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Pokud možno rád bych po Lipně vzal Osadníky na výstavu do Olomouce :)

Máme ještě volné prostory, kdo by chtěl přijet hlaste se prosím :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki


Chairudo

Takže osadníky do Skaerbaeku a pak svoz do Olomouce, to není problém :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Petronel

Na jednu stranu dobrá zpráva, že Lipno nebude. Aspoň máme více času na Osadníky.  >:D Já to teď časově vůbec nestíhám, takže jsem si vlastně oddychl...

Igorus

Takže aby to zaznělo i přímo tady. Co se týká Osadníků, tak termín jejich instalace se z červnu posouvá na začátek října.

Premiéru bude mít tento společný projekt v Olomouci.

Igorus

Tak, blíží se nám konec prázdnin a určitě většina využila prodlouženého termínu pro realizaci svých modelů...

Nu a teď si nastavme zrcadlo a řekněme si jak jsme na tom.

Ideálně prosím náčelníky aby vysondovali od svých členů, a pak napsali za kmen. Díky

Hardegon

Citace od: Igorus kdy 28.08.2018, 11:10:40
Ideálně prosím náčelníky aby vysondovali od svých členů, a pak napsali za kmen. Díky

Východ má rozestavěno. V lepších případech jsou domy a terén v aspoň nahrubo hotové. Odhaduji tak 40%

Petronel

Za modré seveřany:
někteří mají napůl hotovo, někteří bohužel dle všeho ještě nezačali. Ale i ti mají odhodlání to do termínu stihnout.

Otázka je však, jestli to má cenu. Nějak to tu usnulo. Co středopolis a Akiho sever? Stavíte tám? Stíháte to do Olomouce, nebo?

Igorus

Vážní účastníci. Po včerejší diskuzi s náčelníky a Pekim jakožto hlavní náčelník informuji, že jsem se rozhodl pro to, že

instalace kompletních osadníků se uskuteční až na některé pozdější akci.

Projekt takového rozsahu je potřeba, aby byl komplet dříve než tři týdny jako je tomu nyní. Přijde mi zbytečné aby se ti kdo mají rozestavěno nebo ještě nezačali zbytečně nervovali.

Pochopitelně těm, kteří již mají dokončeno děkuji za přístup.

Navrhuji aby to co je rozestavěno a dá se prezentovat samostatně bylo vystaveno v Olomouci. Kdo s tím počítá, ať napíše asi rovnou do tématu Olomoucké výstavy .

Náhradní termíny budou brzy zveřejněny.

peki

Citace od: Igorus kdy 14.09.2018, 10:08:26
Náhradní termíny budou brzy zveřejněny.

Předpokládám že se bavíme o 2019, tady je link . Není tam ještě vše. Věřím že domluvíme nějakou dlouhodobější akci, Asi léto.

Igorus

Nějaká dlouhodobá akce by byla asi nejlepší. Přeci jen společné projekty se finálně ladí až na místě. Pak už je to jednodušší.

Jezevec

Do termínu Brna by to už snad stihli všichni, ne?
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

peki

Citace od: Jezevec kdy 14.09.2018, 10:39:42
Do termínu Brna by to už snad stihli všichni, ne?
No to si řekněte ve vláknech jak jste na tom. Já (i když nestavím do projektu) tam třeba vidím bourání Sedlčan, Dánsko,Olomouc/Pardubice, třídění Lugbulku. Z mého osobního pohledu tam mám přeLegováno  >:D

Igorus

Je na čase znovu obnovit tento projekt  ;)

Termínově bude cíleno na výstavu v Plzni od 7. od 9. června 2019.

Pokud někdo má potřebu z projektu odstoupit, tak dejte vědět svému náčelníkovi co nejdříve.

Další diskuze v příslušných klanových tématech ať už zde na kostkách nebo v rámci FB skupin.

Díky všem a budu se těšit v Plzni!


Kuba

Citace od: Igorus kdy 21.01.2019, 10:40:56
Je na čase znovu obnovit tento projekt  ;)

Termínově bude cíleno na výstavu v Plzni od 7. od 9. června 2019.

Pokud někdo má potřebu z projektu odstoupit, tak dejte vědět svému náčelníkovi co nejdříve.

Další diskuze v příslušných klanových tématech ať už zde na kostkách nebo v rámci FB skupin.

Díky všem a budu se těšit v Plzni!

Vzhledem k tomu, ze Plzen je v terminu, ktery ne zrovna vyhovuje, budu muset poresit prevoz pres nekoho. Ale modul mam postaveny, uz jsem ho vystavoval v Olomouci na podzim.

yoshimaka

Citace od: Kuba kdy 21.01.2019, 11:12:23
Citace od: Igorus kdy 21.01.2019, 10:40:56
Je na čase znovu obnovit tento projekt  ;)

Termínově bude cíleno na výstavu v Plzni od 7. od 9. června 2019.

Pokud někdo má potřebu z projektu odstoupit, tak dejte vědět svému náčelníkovi co nejdříve.

Další diskuze v příslušných klanových tématech ať už zde na kostkách nebo v rámci FB skupin.

Díky všem a budu se těšit v Plzni!

Vzhledem k tomu, ze Plzen je v terminu, ktery ne zrovna vyhovuje, budu muset poresit prevoz pres nekoho. Ale modul mam postaveny, uz jsem ho vystavoval v Olomouci na podzim.
Jsem na tom úplně stejně :-)
Lust och fägring stor

Pool

Také se přidávám, potřeboval bych to po někom z Prahy poslat  ::)

Igorus

Logistika se určitě vyřeší. Rozhodně z Prahe to není problém.

Můžete prosím pánové hodit do vašeho tématu fotky modelů? Díky.

Chairudo

Z Moravy nás taky pár jede, tak se na svozu určitě domluvíme  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

jerzeeg

Ja jsem do Plzne prihlaseny (a tak trochu pocitam s tim, ze tam pro me bude mit Hardegon misto), takze z Ostravy to muzu stahnout ja :)

Sihaja


Igorus


Pool

Existují už nějaké ty fotky celku? Neměl jsem to možnost vidět naživo, tak by se hodily :).

Kuba

Citace od: Pool kdy 17.11.2019, 20:16:06
Existují už nějaké ty fotky celku? Neměl jsem to možnost vidět naživo, tak by se hodily :).

Myslim ze z Plzenske vystavy.





Jinak az expost jsem se dovedel ze byli i osadnici v Dansku. V tomto vlaknu jsem nic pro aktualni rok nezachytil a ani jinde. Muj blok se tam tak nedostal a zpusobilo to udajne drobne komplikace pri sestaveni. Pritom by bylo pokom ten muj blok poslat. Kdyz jeli i kluci z Ostravska. Nevim jestli nas bylo vice takovych, ale omlouvam se...

V planu akci by bylo fajn uvadet kde vsude se planuji vystavit spolecne projekty a ve vlaknech vzdy na tento plan radeji odkazat.

Igorus

Plánoval jsem, že derniéra by byla v rámci výstavy v Lysé. Jak to vypadá, tak dřív jak za rok to nebude.

Je zde někdo, kdo chce model zpět na další použití?

milanv

Naše moduly do modré zóny samozřejmě nech v projektu jak bude třeba, přeci musí mít projekt nějaký důstojný konec!
Pán na Žlutém hradě

Petronel

Když už mají Osadníci TOPku, tak by to chtělo aspoň nějaké pořádné finální fotky projektu sem pro všechny. Ideálně do úvodního příspěvku. ;)
Zkusíme se zítra podívat co mám nafoceno.

Jestli máte ještě někdo fotky, prosím nahrajte je.

Igorus

Vzhledem k tomu, že vidina znovu vystavení tohoto společného projektu se zdá být v následujících měsících až letech nereálná a fakt, že potřebuji uvolnit skladovací prostory, rozhodl jsem se tento projekt rozpustit a modely navrátit majitelům.

Je jasné, že to není otázkou těchto dnů, ale až se situace rozvolní, začnu modely předávat. Prosím tedy majitele o vyjádření kde si chtějí model převzít:

1) osobně v Kostelci nad Labem
2) u Wafa na Praze 4
3) osobně při deinstalaci výstavy v Žacléři
4) zprostředkovaně přes Chairuda, který model převezme v Žacléři

Pool

Můj prosím do Prahy, takže možnost 2. Jinak by to fakt chtělo nějaké ty fotky, já neměl možnost to vidět ani naživo.

yoshimaka

Prosím volbu 4 - poslat po Chairudovi. Děkuji
Lust och fägring stor