*TOP* (Vlastní) Farma pre CCCV

Založil marian20, 30.12.2007, 13:43:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

marian20

Tak na poslednú chvíľu, ale predsa len som niečo stihol do CCCV. Nanuky mi prišli v piatok (vďaka matny   ;)), takže je to šité horúcou ihlou, a miestami je to vidieť   :-\ Predtým než to pošlem, by som rád počul od Vás nejaké návrhy na vylepšenie, čo tam chýba a pod. Vďaka
Majo
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

marian20

...
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

Marťan

#2
Je to super! Taky jsem stavěl farmu, ale kam se hrabe na toto tvé dílo. Líbí se mi to maximálně. Zvířata, pole, strom, samotný dům...prostě perfektní. Jen by mě zajímalo pár věcí. Má to i interiéry? A taky z čeho je plot?, jsou tam plates, ale to, čím jsou ty plate drženy je co?

Možná jen, že by ta farmička (dům) mohl být malilinko větší. Jinak je to ok.

Aki

Moc pěkný stateček. Zdá se, že se na ně Mariane specializuješ. ;) Ta střecha musela být řádně drahá, ale výsledek je skvělý.

marian20

Vďaka páni,
Citace od: Marťan kdy 30.12.2007, 14:00:11
J Má to i interiéry?
Interiéry to nemá, nebol  žiaľ čas.

Citace od: Marťan kdy 30.12.2007, 14:00:11
A taky z čeho je plot?, jsou tam plates, ale to, čím jsou ty plate drženy je co?

Nedržia ničím, sú iba zacvaknuté madzi study zelenej plate, napodiv to drží. To za nimi je obyčajná technik flex tube či ako sa to volá.

Citace od: Marťan kdy 30.12.2007, 14:00:11
Možná jen, že by ta farmička (dům) mohl být malilinko větší. Jinak je to ok.

Veľkosť bola daná jednak počtom nanukov a tiež už mi došli plate 1x2 v oldgray.
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

Jindroush

Očekávám v Brně, je to velmi fajné... Škoda, že není žádnej rozumnej způsob, jak každou druhou řadu perníčků na střeše posunout...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

marian20

Vďaka,
teraz sú tie nanuky v clipe nadoraz, úplne dozadu posunuté, mám ich tak preto, lebo na štíte hore mi vznikala väčšia medzera, a preto sú tie clipy vidieť. Ale ináč sa prekrývali, keď boli vysunuté trochu dopredu. Teda predpokladám, že si to mal na mysli.
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

linhi

Opravdu nádhera!!! Asi své stavění pověsím na hřebík,když člověk vidí tohle tak se musí stydět...... Bude tento statek zakomponován do našeho plánu v Brně?

marian20

Vďaka linhi,
určite v nejakej modifikovanej podobe bude aj v Brne v našej Castle sekcii  ;)
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

nesquick

Je to nádhera.;) A tu střechu z nanuků to by mě teda nenapadlo fakt pěkný,ale možná bych udělal víc toho obilý ;)Ale jinak nádhera 

Colonel32

Citace od: marian20 kdy 30.12.2007, 15:02:13
Vďaka linhi,
určite v nejakej modifikovanej podobe bude aj v Brne v našej Castle sekcii  ;)

samstatna castle dioramata, nebo velka hradova vitrina?

marian20

Samozrejme som mal na mysli ako súčasť našej castle vitríny, bude to súčasť dediny, ktorú mám urobiť.
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

Jarmila

Střecha z nanuků je k sežrání.  ;D
Trochu mi tam barevně neladí ty modré kytky. V přírodě jich moc není. Na pomněnky je to moc velké. Že by to představovalo chrpy?
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jindroush

Ve středověku bylo chladněji, aj kytky byly modrý zimou  >:D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

stambi

moooc pěkný, já jsem nadšenej ze slepic a zajímal by mě detail studny, jak je to kol dokola spojený? š.

Marťan

#15
Citace od: stambi kdy 02.01.2008, 21:18:34
moooc pěkný, já jsem nadšenej ze slepic a zajímal by mě detail studny, jak je to kol dokola spojený? š.


Podle mě jsou na základ studny použity světle šedé Hinge 1 x 2 Base + Hinge 1 x 2 Top (tvoří půlkruhy, které jsou na dvou stranách spojeny pomocí tmavě šedých  Brick 1 x 1 with Headlight)

otaznik

Citace od: Marťan kdy 02.01.2008, 22:07:15
Podle mě jsou na základ studny použity světle šedé Hinge 1 x 2 Base + Hinge 1 x 2 Top (tvoří půlkruhy, které jsou na dvou stranách spojeny pomocí tmavě šedých  Brick 1 x 1 with Headlight)

Nene, Brick 1 x 1 with Headlight tam není, jde o Brick 1 x 1 with Studs On Four Sides.

marian20

Máte obaja pravdu, naspodu je Brick 1x1 with Headlight a na ňom Brick 1 x 1 with Studs On Four Sides  ;)
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

otaznik

Citace od: marian20 kdy 04.01.2008, 16:24:58
Máte obaja pravdu, naspodu je Brick 1x1 with Headlight a na ňom Brick 1 x 1 with Studs On Four Sides  ;)

Zvláštní, vždyť brick 1 x 1 with headlight má jinou šířku než brick 1 x 1 with studs on four sides. Není tam pak nějaké "illegal" spojení?

marian20

Teraz som sa na to pozrel podrobnejšie, keďže som to robil narýchlo, som si nebol istý. Je tam naležato Brick 1x1 with Headlight a na ňom pripnutý Brick 1 x 1 with Studs on Two Opposite Sides, na ktorom je pripnutá šedá plate 1x2 z vonkajšej strany. Teraz keď nad tým rozmýšľam, to nie je najideálnejšie riešenie a dalo by sa to spraviť aj elegantnejšie, ale to až v MOCu do Brna.
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...