SBrick (inteligentní kostka - jiné PF)

Založil Jamesek, 16.07.2014, 10:05:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

papluh

#30
HW je ok, ale po stránke appiek to vyzerá, že všetko robia najprv pre iOS a potom možno dorobia pre Android a nakoniec Windows Phone.

Výhoda oproti LEGO IR ovládačom je proporcionálny vstup, ktorý má inak len otočný vlakový ovládač.
Plus pri viacerých funkciach zaberajú ako IR vysielače (v rukách) tak IR príjmače (v modeli) dosť miesta.
Na ovládanie napr plne motorizovanej (8ks) 42009 je to ok. Na hranie sa s Crawlerom mi to prišlo zbytočne ťažkopádne.

PS na hranie sa s Arduinom nieje nič lahšie ako obetovať 1 až X PF predlžovačiek, z každej zostanú dva konce ... (prípadne hladať od niekoho zlomený kus za menej peňazí)

Domino99

Ok díky za radu, zkusím něco najít :)

Hacislav

Posunul se mezi tím někam vývoj tohoto produktu?
Nebo je to pořád jen pro experimentátory?
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

PsychoWard666

Bohužel ani moc ne, pro Android pořád funguje ovládání jenom přes tlačítka a posuvníky, senzory náklonu v mobilu to využívá jenom u iOs, což bohužel nemám jak vyzkoušet. Díky tomu ovládání něčeho rychlejšího není moc pohodlné, páčky u PF ovladače jsou pořád alespoň pro mě lepší. Často mi to taky píše chybu a kostku mi to na pár vteřin odpojí, takže zatím proti PF moc výhod nevidím a sem z toho docela zklamaný.

Ale na nějaké pomalejší věci, jako třeba Truck trial si myslím, že to bude ok, ale zatím sem nějak neměl čas nic takového postavit.

stricekfido

V řádu jednoho měsíce se chystám objednávat, kdyby se chtěl někdo přidat můžeme se domluvit.

Mám doma všechny os, jak android, wp tak ios tak jsem zvědavý jak to bude fungovat.

Slick7

Ahoj, tak už to máš doma? Nějaká vylepšení?
Viděl jsem použití třeba tady a líbí se mi to, ale stojí to za to? https://www.youtube.com/watch?v=3F0o5Y5oK0w

Lukas

Zdravím, tak mi to nedalo a zakoupil jsem sbrick. Problém je v tom že nefunguje jeden port, konkrétně Bport. Ostatní chodí v pohodě. Na ofic foru jsem našel nějaké rady jak to rozchodit ale nic nepomohlo. Od výrobce žádná odezva. Má někdo stejný problém nebo radu jak to rozchodit ? Zakoupil jsem to v jednom cz int. obchodu s legem, tak než to dám na reklamaci chtěl bych vyzkoušet všechny možnosti ( Navíc se mi nechce čekat 30 dní než mi pošlou druhý )