Star Wars

Založil Darth, 30.10.2012, 23:45:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

yoshimaka

Citace od: Mr. Cube kdy 22.10.2019, 08:32:58
Co říkáte na nový trailer? Já do kina teda půjdu.  :D Vizuál je úžasný, pokud to bude samostatně i v kontextu těch předchozích 2 epizod dávat nějaký smysl, tak to bude skvělé.

https://www.youtube.com/watch?v=8Qn_spdM5Zg
Buď to oželím (a ušetřím) anebo tam nepůjdu zrovna střízlivý abych to snesl a užil si vizuály..

Snaha za každou cenu angažovat retardované lidi do všech možných profesí (tady například scénář, dialogy..) je cestou do pekel. Raději budu podporovat chráněné dílny než toto.
Lust och fägring stor

Matthes_CS

Mě zajímá, jak to ukončí, nejradši bych to upirátil, ale na kinorip koukat nechci a čekat, než to bude ve slušné kvalitě ke stažení, to bude už dávno všude vyspoilerováno.
Ale nejspíš neseženu nikoho, kdo by šel do kina se mnou :D

STARHAWK

Citace od: Matthes_CS kdy 22.10.2019, 10:17:06
Mě zajímá, jak to ukončí, nejradši bych to upirátil, ale na kinorip koukat nechci a čekat, než to bude ve slušné kvalitě ke stažení, to bude už dávno všude vyspoilerováno.
Ale nejspíš neseženu nikoho, kdo by šel do kina se mnou :D

Amici propaguju peknu fintu v multiplexu. Kupis listok na konkurencny film a potom sa dostanes na premietanie ineho. Aj to je moznost. Kino nepride skratka a TRoS neziska viac financii.

Ravenhorn

To já na to půjdu několikrát, strašně se těším  ;D
Castle, Pirates a Star Wars.

STARHAWK

Citace od: Ravenhorn kdy 22.10.2019, 10:44:15
To já na to půjdu několikrát, strašně se těším  ;D

Tak TLJ rozdelil fandom na ludi ktory ho neznasaju a ludi ktory ho miluju :)
Asi by bolo cudne keby aj na nasom fore neboli podporovatelia TLJ - tak potom nam das vediet ci to bolo pre teba dobre.

Matthes_CS

Citace od: STARHAWK kdy 22.10.2019, 10:34:05
Citace od: Matthes_CS kdy 22.10.2019, 10:17:06
Mě zajímá, jak to ukončí, nejradši bych to upirátil, ale na kinorip koukat nechci a čekat, než to bude ve slušné kvalitě ke stažení, to bude už dávno všude vyspoilerováno.
Ale nejspíš neseženu nikoho, kdo by šel do kina se mnou :D

Amici propaguju peknu fintu v multiplexu. Kupis listok na konkurencny film a potom sa dostanes na premietanie ineho. Aj to je moznost. Kino nepride skratka a TRoS neziska viac financii.

Nevím, jestli to je pěkná finta  >:D U nás kontrolují lístek i před daným sálem, aspoň myslím, nebo jen podle něj radí kudy jít k sedačce.
To pak je otázka, jestli kino platí stejně za ty filmy, a kina by mě líto nebylo, ty tuny reklam a drahého pití.

Mr. Cube

#966
Citace od: STARHAWK kdy 22.10.2019, 09:43:09
jazdan na povrchu stardestroyeru na konoch vo vesmire ....

Ale no ták  :D Vážně si myslíš, že do filmu dali scénu s ježděním na "koních" v otevřeném vesmírném prostoru? To určitě ne. Čili asi to nebude záběr z vesmírného prostoru a otázky ohledně dýchání a gravitace tam budou dávat smysl. Toho bych se nebál. Navíc, po TLJ víme, že tyhlety kousky zvládne pouze Leia.  ;) ...a to ještě pouze v případě, že si to píše i režíruje Rian Johnson.

Citace od: STARHAWK kdy 22.10.2019, 11:16:10
Tak TLJ rozdelil fandom na ludi ktory ho neznasaju a ludi ktory ho miluju :)
Asi by bolo cudne keby aj na nasom fore neboli podporovatelia TLJ - tak potom nam das vediet ci to bolo pre teba dobre.

No že se někdo těší na TRoS nutně nemusí znamenat, že se mu líbil TLJ. Já to třeba tak mám. TFA se mi líbila jako slibný start nové trilogie, TLJ to kapku zazdil, ale pokud TRoS dopadne dobře a rozumně to v té stopáži nějak vše propojí (z toho bych měl největší obavy), tak možná zpětně vezmu na milost TLJ (až na některé věci, jako právě tu Leiu, "záchranu" Finna na Craitu, ničení casina apod.).

Citace od: yoshimaka kdy 22.10.2019, 09:53:23
Buď to oželím (a ušetřím) anebo tam nepůjdu zrovna střízlivý abych to snesl a užil si vizuály..
Snaha za každou cenu angažovat retardované lidi do všech možných profesí (tady například scénář, dialogy..) je cestou do pekel. Raději budu podporovat chráněné dílny než toto.

Zabil.  :D

Faire

Pánové já fakt nevím, když se Vám to nelíbí, tak na to nechoďte, ne?  :)
Já jsem zatím opatrně optimistický.

STARHAWK

Citace od: Faire kdy 23.10.2019, 15:17:16
Pánové já fakt nevím, když se Vám to nelíbí, tak na to nechoďte, ne?  :)
Já jsem zatím opatrně optimistický.

Ono je to o celom smerovani STAR WARS franchizi. Keby sme len drzali hubu a krok a pokore isli na Sola vsetci a potom aj na TRoS tak by sa nic nezmenilo - nemali by sme Mandaloriana a ani dokoncenie Clone Wars a tocili by sa uz len politicky korektne SW.

A preto ze mam znacku SW rad a chcem nove zaujimave pribehy, postavy, lokacie, vozidla a plavidla tak musim dat svoju nespokojnost najavo.

Napr Galaxys Edge - SW tematicka cast v Disneylande mala povodne bit z povodnich trilogii ale potom to zmenili na sequel trilogiu IBA a je to zle a navstevnost im velmi klesa. A to som sa tesil, ze si niekedy spravim vylet ale na ST tam rozhodne nemusim.

STARHAWK

Toto musim zdielat vsade. Collider nemam rad, nepozeram ich lebo je to len propagandisticky kanal Disney a krasne to bolo vidno, ked jeden ich clen vybuchol lebo nedostal pozvanku do Galaxys Edge.

Ale toto je perfektne - George Lucas reaguje na TRoS trailer (fake samozrejme ale perfektny)

https://youtu.be/_MuxVqB3I7E

Darth

Bude to odpad, Shitská flotila vzniklá z ničeho, zakopaná někde pod zemí/vodou, císař poskládaný z atomů při výbuchu DSII. Hlavně tam nacpat dost nových lodí, postav, nejlíp jen přebarvených, aby se využilo starých moldů a bylo co prodávat. Nevěřím tomu a už jízda na koních po povrchu ISD (i kdyby to bylo v atmosféře, stoupání je docela rychle sfoukne. Podobná konina jako padání bomb kolmo dolů ve vesmíru).

Jediné, co mě zajímá, je jestli to propojí s Rebels víc než jen Ghostem (Ezra/Thrawn).

Aspoň se tam najde dost věcí, ze kterých se dá dělat sranda.
https://www.youtube.com/watch?v=teKPy7Ar27U

Mr. Cube

#971
Citace od: Darth kdy 24.10.2019, 10:53:58
Podobná konina jako padání bomb kolmo dolů ve vesmíru).

Já to teda bral tak, že ty bomby při vypuštění dostaly nějaký směr, který pak držely i po tom, co se dostaly do otevřeného vesmíru.

STARHAWK

Citace od: Mr. Cube kdy 24.10.2019, 12:33:18
Citace od: Darth kdy 24.10.2019, 10:53:58
Podobná konina jako padání bomb kolmo dolů ve vesmíru).

Já to teda bral tak, že ty bomby při vypuštění dostaly nějaký směr, který pak držely i po tom, co se dostaly do otevřeného vesmíru.

Rozmyslam ze to by sa mozno zacali zrazat lebo tie prve maly malu pociatocnu rychlost, ktoru si udrzia aj vo vakuu a potom tie posledne, ktore mali najvecsiu rychlost kedze v gravitacii padali dlhsie by narazili na tie prve este skor ako by tie prve dopadly.
Ale je zbytocne to obhjovat lebo blb Ruin proste videl B17ky a pod a povedal si ze sak George sa inspiroval bojmy WW2 lietadiel tak sa mozem aj ja a proste doslova prekopol bombing run WW2 bombarderov do SW sveta bez akehokolvek zamyslenia (bo zamyslanie mu nejde)

V case ked mas protonove bomby a torpeda co vypustis v urcitej blizkosti a zdrhnes z palebnej zony velkej lode je pooooooomaaaaaallllyyyyyy prelet az nad danu lod aby si zhodil bomby a potom vybuchol lebo nestihnes ani odletiet je uplna konina.

Spravny SW bombing run je v Rogue One ako letka Y-Wingov znehibni Ionovymi torpedami ISDcko.

Chairudo

#973
Citace od: Mr. Cube kdy 24.10.2019, 12:33:18
Citace od: Darth kdy 24.10.2019, 10:53:58
Podobná konina jako padání bomb kolmo dolů ve vesmíru).

Já to teda bral tak, že ty bomby při vypuštění dostaly nějaký směr, který pak držely i po tom, co se dostaly do otevřeného vesmíru.

Přesně tak, ve většině Sci-fi filmů máš v lodích generátory umělé gravitace aby tam lidi mohli normálně chodit. U vesmírného bombardéru předpokládám bude gravitace nastavená tak, aby bomby padaly směrem dolů, o zbytek se postará setrvačnost.

Samozřejmě jako hodně dnešních filmů Star-wars jsou dělané tak, aby se líbily masám, ale když se nad tím člověk chvíli zamyslí, většina těch "konin" má jednoduché logické vysvětlení.

Citace od: STARHAWK kdy 24.10.2019, 13:27:06
V case ked mas protonove bomby a torpeda co vypustis v urcitej blizkosti a zdrhnes z palebnej zony velkej lode je pooooooomaaaaaallllyyyyyy prelet az nad danu lod aby si zhodil bomby a potom vybuchol lebo nestihnes ani odletiet je uplna konina.

Spravny SW bombing run je v Rogue One ako letka Y-Wingov znehibni Ionovymi torpedami ISDcko.

To je taky pravda  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Ravenhorn

Třeba mě se takové věci líbí.  Skoro vše se dá vždy nějak vysvětlit a jelikož je to scifi, nemusí vždy a všude platit stejná pravidla jako na naší planetě.
Castle, Pirates a Star Wars.

Faire

Citace od: STARHAWK kdy 23.10.2019, 23:38:22
Ono je to o celom smerovani STAR WARS franchizi. Keby sme len drzali hubu a krok a pokore isli na Sola vsetci a potom aj na TRoS tak by sa nic nezmenilo - nemali by sme Mandaloriana a ani dokoncenie Clone Wars a tocili by sa uz len politicky korektne SW.

A preto ze mam znacku SW rad a chcem nove zaujimave pribehy, postavy, lokacie, vozidla a plavidla tak musim dat svoju nespokojnost najavo.

No jasně, to naprosto podporuju!
Ale IMHO to neospravedlňuje takové věci, jako že si koupím lístek na jiný film, abychom mohl film vidět, a přitom nedal peníze. V tom bych čekal více konzistence ;).

BTW zrovna Clone Wars s Ahsokou, Satine, Assaj, Padmé... jsou dost feministické, v dobré tradici SW (Leia i Lando byli svého času celkem pokrokářské věci), ale to je asi zbytečné rozebírat.

STARHAWK

Citace od: Faire kdy 25.10.2019, 10:38:49
Citace od: STARHAWK kdy 23.10.2019, 23:38:22
Ono je to o celom smerovani STAR WARS franchizi. Keby sme len drzali hubu a krok a pokore isli na Sola vsetci a potom aj na TRoS tak by sa nic nezmenilo - nemali by sme Mandaloriana a ani dokoncenie Clone Wars a tocili by sa uz len politicky korektne SW.

A preto ze mam znacku SW rad a chcem nove zaujimave pribehy, postavy, lokacie, vozidla a plavidla tak musim dat svoju nespokojnost najavo.

No jasně, to naprosto podporuju!
Ale IMHO to neospravedlňuje takové věci, jako že si koupím lístek na jiný film, abychom mohl film vidět, a přitom nedal peníze. V tom bych čekal více konzistence ;).

BTW zrovna Clone Wars s Ahsokou, Satine, Assaj, Padmé... jsou dost feministické, v dobré tradici SW (Leia i Lando byli svého času celkem pokrokářské věci), ale to je asi zbytečné rozebírat.

Druha moznost je to stiahnut z netu. To votretie sa do kina je taka viac "legalna" moznost lebo aspon na tom netrati kino.
Ja si to skusim stiahnut, ak to najdem lebo kino nevracia peniaze ak si nespokojny.
Ak prides do restauracie a daju ti naozaj pokazene jedlo, tak to reklamujes, nezaplatis.
Ak prides do kina a daju ti film z ktoreho je ti zle, mas smolu, peniaze ti nevratia.

TRoS si pozrem uz len preto aby som ho mohol skritizovat co blbe tam zase vymisleli, ale peniaze im za to nedam lebo by to otocili voci mne - pozrite TLJ-hejtery nemali pravdu, film aj tak zarobil XY milionov. Ved uz si rovno kupuju vlastne listky na film aby zlepsili jeho financne vysledky - co neviem z akeho dovodu nie je v US trestne stihatelne - ved to ovplyvnuje cenu akcii.
V serialy o hrackach, v casti o Barbie bola zenska z veducich pozicii odsudena za to ze predala papierovo hracky a potom skoncili v kamionoch niekde na parkovisku len aby vykazovali zisky - to momentalne Disney uz robi a vysetrovanie sa zatial nekona - respektive kona pomaly a neochotne.

Na Rogue 1 som bol 7x a skoro vzdy si aj kupil ten drahy poharik s figurkou, takze nemam problem podporit film/kino ak je to dori produkt podla mojho gusta.

Co sa CW tyka, tam nemam ziaden problem so ziadnou zenskou postavou, mozno Padme tam bola trochu moc presilena co do bojovych zrucnosti ale to je ok. To co produkuju v Sequel Trilogii uz nie je rovnost zien ale nadradenost. Ako sa Admiral Fialove vlasy sprava k najlepsiemu pilotovy odporu to je len cista feministicka nadradenost. Predsa len odpor mal sice vojensku hierarchiu ciastocne ale aj tak urcite inu lebo to bola dobrovolna organizacia.

Zoufalec

Tak tu máme oficiální trailer na seriál Mandalorian...

Darth

Citace od: Zoufalec kdy 29.10.2019, 06:51:02
Tak tu máme oficiální trailer na seriál Mandalorian...

Ten je z konce srpence.
Tento je aktuální:
https://www.youtube.com/watch?v=XmI7WKrAtqs

STARHAWK

Ten novy trailer mi pride hosi ako ten predosli. Stale sa da najst cela ukazka sceny co bola na celebration.

Kazdopadne konecne nieco na co sa tesim zo SW, tak uvidime 12teho Novembra (11ty).

STARHAWK

#980
Dalsia ochutnavka Mandaloriana dnes rano

https://youtu.be/2RVnrBLOBcI

Po praci taham.

EDIT: Vraj sa to uz visiela, tak kto nepracuje, moze mozno uz niekde najst, ja zistim az vecer. To bude dlhy pracovny den.

Darth

Už jsem viděl 5x. 40 minut prvního dílu je 100x lepší než celá E7 a 8 dohromady.

STARHAWK

Citace od: Darth kdy 12.11.2019, 20:24:32
Už jsem viděl 5x. 40 minut prvního dílu je 100x lepší než celá E7 a 8 dohromady.

dnes som to stihol len 2x cele pozret, dlho mi trvalo rozchodit spravne kodeky a H256 nefungovalo stale tak som stiahol iny "len" HD format a to uz konecne slo

Je to zatial dost dobre. Su tam mozno nejake nedostatky ale da sa to prehliadnut. Alieni su tam dobry, aj z OT (Quarren, Twillek, Java, Kowakian Monkey Lizard, Kubaz / toho som musel googelnut cez Garindana/, Nikto, Ugnaught) aj zo Sola (v kantine za pultom ten 4-oky) a mozno nieco ST ale tich nepoznam.

Blurgovia boli fajn (dufam ze ich dostaneme z lega coskoro).

Hudba bola miestami divna ale niektore pasaze sa mi pacili. Vobec mi nevadi ze to nie je typicka SW hudba.

Razorcrast lodicka sa mi velmi paci (sakra, jakto ze ju este neohlasili v X-wing miniaturach). Dalsi model do fronty co by som chcel postavit niekedy. Heh a uz vieme ze na lodickach mavaju aj zachody :D co tusim prvy krat vidim.

Viac mandaloriancov je fajn, skoda ze som ich dobre v tom megablockuje nevidel ale ved oni sa ukazu. Zensky mando kovac mi nevadi, ak to bude equality a nie ze vsetky veduce posty budu zase pre zmenu zenske tak som s tym ok.

IG-11 v akcii, konecne vidime preco to je assassin droid.

Klobuk dole pred Pedrom - hrat v tom kostime aby to vypadalo uveritelne je dost tazke

Humor my prisiel ok, nic uplne off ako v E8.

Ako SW produkt to bolo jednoznacne lepsie ako cela Ep8.

Jezevec

Taky na to koukám už snad potřetí a jsem spokojený. Hudba i výprava mě osobně nadchla, nechápu lidi, co to kritizují. I Pedrův hlas mi na námezdního lovce velmi sedí. Rozpočet 120 mega na 8 dílů je v tom rozhodně znát. Navíc logicky nedali všecko do prvního dílu. Za mě jednoznačně lepší než epizoda 7, 8 a Solo. Navíc mě potěšila míra fanservisu, spoustu maličkostí a odkazů, které člověka neznalého neruší ale fanoušky potěší. :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Faire

Za mě dobré. Asi ne vrcholné dílo kinematografie (z řemeslného pojetí vychází podle recenzí TLJ lépe, ne že bych chtěl rozpoutat nějakou flame-war :)), ale pro nás s ženou to byl jasný zásah. Zasazení, hudba, styl vyprávění (nechali hodně prostoru pro postupné objevování, což je fajn), atmosféra - všechno nám to hodně sedlo. Máme rádi westerny, máme rádi SW, máme rádi Mandalorana. Těším se na opakované skouknutí.

Další díl vychází v pátek?

STARHAWK

Plan vydavania jednotlivich epizod, druha je uz tento Piatok - jupiiiiiii
       
    Episode 1 - Tuesday, November 12
    Episode 2 - Friday, November 15
    Episode 3 - Friday, November 22
    Episode 4 - Friday, November 29
    Episode 5 - Friday, December 6
    Episode 6 - Friday, December 13
    Episode 7 - Wednesday, December 18
    Episode 8 - Friday, December 27

Jezevec

Informace stejná, co dával Starhawk, ale líbil se mi ten obrázek. :D

Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

STARHAWK

Epizoda 2 uz je vonku a su tam zaujimave momenty.

Jezevec

#988
Citace od: STARHAWK kdy 15.11.2019, 15:09:39
Epizoda 2 uz je vonku a su tam zaujimave momenty.

Líbila se mně. Má to dost dobrou atmosféru, ale ta časová dotace je slabá. Hodně nás napínají. :D

Hlavně je fakt poznat, že Favreau je fanda a že do toho všeho vrazil pořádný kus srdíčka.

"You speak terrible Jawa. You sound like a Wookiee." :D :D :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Darth

A tohle tomu celému velí. Nedivím se, že SW jdou tam kam jdou. Nebýt Filoniho, tak je značka úplně spláchnutá do WC. Doufám, že až tuhle vykopnou, dají její místo opravdovému fandovi (palce držím Filonimu). Pokud Disney nebude zase přehnaně politicky korektní a na místo šéfa nenacpe nějakou černou lesbu, nejlíp s asijskými kořeny.