Svět Kostek Olomouc jaro 2017

Založil Chairudo, 28.08.2016, 11:47:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Tomik

Doufám, že mě neukamenujete za drobný off-topic, ale chtěl bych se zeptat účatníků výstavy, zda by mi někdo odprodal nebo vyměnil dílky Technic half beam délky 7 v barvě žluté, šedé nebo černé? Potřebuju jich dohromady celkem 12. Nabídky mi můžete psát přes soukromé zprávy a transakci můžeme provést na výstavě.

Díky

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Chairudo

Citace od: Tomik kdy 08.03.2017, 12:41:25
Doufám, že mě neukamenujete....

Ukamenujeme tě až po výstavě  :D

Probírali jsme s Izabellou ještě zasedací pořádek a možná se nám povede získat 3-4 metry stolů navíc, podle velikosti Space projektu tam může jít to, nebo jestli máte nějaké zajímavé drobnosti co můžete vzít, aniž by vám to komplikovalo dopravu, vemte je. Přinejhorším to zůstane pod stolem.

díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Izabella08

Napadlo mě...pokud náhodou budete mít...vy kostkaři z projektu MIKROPOLIS nějaký klidně menší obrázek vámi postavené stavby, určitě jej vezměte s sebou...ať veřejnost kouká, jak skvěle jste se poprali s realitou.

peki

Citace od: Izabella08 kdy 10.03.2017, 06:50:51
Napadlo mě...pokud náhodou budete mít...vy kostkaři z projektu MIKROPOLIS nějaký klidně menší obrázek vámi postavené stavby, určitě jej vezměte s sebou...ať veřejnost kouká, jak skvěle jste se poprali s realitou.
Já 3 kusy moc  pošlu po Milanovi, s Ditou asi taky něco veznou  ;)

Izabella08

Citace od: peki kdy 10.03.2017, 07:27:09
Citace od: Izabella08 kdy 10.03.2017, 06:50:51
Napadlo mě...pokud náhodou budete mít...vy kostkaři z projektu MIKROPOLIS nějaký klidně menší obrázek vámi postavené stavby, určitě jej vezměte s sebou...ať veřejnost kouká, jak skvěle jste se poprali s realitou.
Já 3 kusy moc  pošlu po Milanovi, s Ditou asi taky něco veznou  ;)
Tak to je parádní zpráva, MOC děkujeme za MOC...velká radost:)

milanv

Ještě nabízím dva zarámované plakáty - každý jiný. Jeden s Letní romancí alias komiks na písničku a druhý s Takovou normální rodinkou, podepsaní paními Kolářovou a Štěpánkovou.
Pán na Žlutém hradě

Izabella08

Citace od: milanv kdy 12.03.2017, 12:18:46
Ještě nabízím dva zarámované plakáty - každý jiný. Jeden s Letní romancí alias komiks na písničku a druhý s Takovou normální rodinkou, podepsaní paními Kolářovou a Štěpánkovou.

Milane, URČITĚ rádi  bereme!!!...Takže s Ditou dorazíte s přívěsem:):)
K té Rodince...ještě by to chtělo pana Hanzlíka:)...ale i tak je to parádní úspěch.

Izabella08

Citace od: Izabella08 kdy 10.03.2017, 06:50:51
Napadlo mě...pokud náhodou budete mít...vy kostkaři z projektu MIKROPOLIS nějaký klidně menší obrázek vámi postavené stavby, určitě jej vezměte s sebou...ať veřejnost kouká, jak skvěle jste se poprali s realitou.

Toto platí stále...stačí menší fota, obrázky...popisky mám :)

milanv

OK, plakáty vezmu. Kdybys věděla, jak získat echo, kdy je pan Hanzlík v ČR, beru! Já jsem bulvárně totálně nevzdělaný, takže všechny ty drby a informace, odkud bych se právě dozvěděl, že teď točí něco v ČR, neumím sehnat. Takže to bych opravdu pomoc ocenil, do Švýcar je daleko...
(Dokonce už jsem identifikoval i raubíře, ale ještě je neumím najít.)

Ad obrázky: myslíš fotky předloh, reálných domů? To bude nejlepší, když si vytáhneš z internetu sama, abys měla jednotnou šablonu na popisky, ne? Když ti to dodáme my, tak to bude každý pes jiná ves. (a jiná velikost)

Za mě:

Londýn, 20 Fenchurch alias "Walkie Talkie"
Londýn, 30 St Mary Axe alias "Gherkin"
Londýn, Londýnské Oko
Pán na Žlutém hradě

Izabella08

Citace od: milanv kdy 12.03.2017, 18:26:04


Ad obrázky: myslíš fotky předloh, reálných domů? To bude nejlepší, když si vytáhneš z internetu sama, abys měla jednotnou šablonu na popisky, ne? Když ti to dodáme my, tak to bude každý pes jiná ves. (a jiná velikost)

Za mě:

Londýn, 20 Fenchurch alias "Walkie Talkie"
Londýn, 30 St Mary Axe alias "Gherkin"
Londýn, Londýnské Oko

Milane díky, udělám to tak.

martinaolo

Dobrý večer, kolik si myslíte, že přijde návštěvníků?

Chairudo

Citace od: martinaolo kdy 13.03.2017, 22:16:12
Dobrý večer, kolik si myslíte, že přijde návštěvníků?

To je otázka :D
Podle rozsahu letošní reklamy, znalosti lidí z minula a aktuálních ohlasů na Facebooku, které loni byly téměř nulové a teď je jenom tam k 700 zájemců, je můj skromný odhad 3000 - 4000. Kdyby přišlo více, tak škola asi praskne ve švech a lidé budou vypadávat okny. Doufám, že se to nestane, uvidíme v sobotu ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Izabella08

Citace od: Chairudo kdy 13.03.2017, 22:29:07
Citace od: martinaolo kdy 13.03.2017, 22:16:12
Dobrý večer, kolik si myslíte, že přijde návštěvníků?

To je otázka :D
Podle rozsahu letošní reklamy, znalosti lidí z minula a aktuálních ohlasů na Facebooku, které loni byly téměř nulové a teď je jenom tam k 700 zájemců, je můj skromný odhad 3000 - 4000. Kdyby přišlo více, tak škola asi praskne ve švech a lidé budou vypadávat okny. Doufám, že se to nestane, uvidíme v sobotu ;)

Reklama byla sice veliká a pořád je, ale můj osobní odhad je max 2500...to by byl ideál, aby se lidé netlačily a vrátily se náklady :)

yoshimaka

Cekame navstevniky, kteri byli i na ostravske vystave. Vsechny letacky rozebrany :-)
Lust och fägring stor

martinaolo

Wow! Tak to tedy bude velké! Vubec jsem o tom nevedela, az nahodou!

jerzeeg


Chairudo

Málem jsem zapoměl, pro ty co si nahlásili ubytování, máte zajištěno jako loni na kolejích G. Svobody, Šmeralova 12 Olomouc.
- mrkněte na google nebo info na jejich stránkách, ti co byli loni trefí. http://www.skm.upol.cz/koleje/generala-svobody/
- je to zelená troj budova, vchod je v té nízké části, rezervace na vaše jména.

-  jojik - pátek + sobota
- danyboy - pátek + sobota
- Tomik - sobota
- fuente + 3 - sobota
- znouzectnost - sobota

Jinak připomínám pro ty co dorazí zítra škola je dostupná od 12.00, třídy od 13.30, já tam budu nejpozději od 15.00, Izabella od poledne.
Sobota stavění 7.30 -10.00

Kdyby cokoli tak tel. na mě 777 145 789, zítra budu reagovat od 14.00 - jsem v práci.

těšíme se na vás :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Foton

Jéé na šmeralkách jsem spal, když jsem byl poprvé v Olomouci (kolo výlet Praha - Púchov).
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Kuba

#138


Rychlá otázka. Mám brát bitvu Anglie-francie? Nikde v mapkách není, ale Isabella psala,že ji vzít mám. Pořád se bojím, že to do auta nemusí vlézt, bo to je stejně jak jiná moje věc co beru na OSB desce nerozebiatelné. Tak jestli se mam snažit to nějak nacpat,nebo ne.  :) Western a hrad dovezu určitě i výškový panelák doMicra :)

Izabella08

Citace od: Kuba kdy 16.03.2017, 19:31:43
Citace od: Foton kdy 16.03.2017, 19:25:40
Jéé na šmeralkách jsem spal, když jsem byl poprvé v Olomouci (kolo výlet Praha - Púchov).

Rychlá otázka. Mám brát bitvu Anglie-francie? Nikde v mapkách není, ale Isabella psala,že ji vzít mám. Pořád se bojím, že to do auta nemusí vlézt, bo to je stejně jak jiná moje věc co beru na OSB desce nerozebiatelné. Tak jestli se mam snažit to nějak nacpat,nebo ne.  :) Western a hrad dovezu určitě i výškový panelák doMicra :)
Kubi, pokud to do auta dáš, tak to vezmi...je to pěkná povedená stavba...ale nejde o život :)...místo na to bude.

Izabella08

Pokud bude někdo náhodou bloudit či něco potřebovat...dávám k dispozici i svoje číslo 603286864

na čísle budu od božího rána...pořád :)...vzala jsem si v práci volno  :)

Kuba

Citace od: Izabella08 kdy 16.03.2017, 20:23:28

Kubi, pokud to do auta dáš, tak to vezmi...je to pěkná povedená stavba...ale nejde o život :)...místo na to bude.


Tak vlezlo, snad to všechno přežije cestu :) zítra vyrážím ve 2h přímo z práce z Ostravy směr Olomouc...

Hacislav

#142
ahoj,
upravil jsem pro vás pár fotek přímo na akci.
Případné chyby nejsou na vašem přijímači, ale vznikli v mém pomalonotebooku = vysílači.  >:D




cela galerie
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Chairudo

Pěkné fotky.

Dnes jsme v rámci hlasování rozdali cca 2900 hlasovacích lístků, včetně batolat jen za sobotu návštěvnost téměř 3000 lidí, tedy víc jak 3x více než loni.
Doufám, že neděle bude alespoň malinko klidnější, škola doslova praskala ve švech. :(
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Vasyk

Děkuji všem, že jsem se mohl zúčastnit, skvělá akce, ikdyž jsem jen vybalil a zabalil, ale i tak jsem Vás rád viděl.

Izabella08

Milí naši spolubojovníci,

než zde Chairudo napíše více o návštěvnosti vs. Afolové, o vítězech, o tom, že příští rok budou prostory pro výstavu min. jednou takové, at.d atd.

Děkujeme ještě jednou  VŠEM, VŠEM, VŠEM...i Tobě, Tobě a taky Tobě. :)

honzicek22

Chtěl bych poděkovat organizátorům za super akci, dětem za rozzářené úsměvy a snad stokrát vykolejený vlak a speciálně Izabelle že "nastavila zrcadlo"  :)

Tomik

Taky bych se chtěl přidat s díky organizátorům, Izabele a Chairudovi, za výbornou akci a organizaci.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Foton

Já jako návštěvník musím říct: "Dobře Vám tak!"
Za tak pěknou výstavu si ty davy lidí více než zasloužíte.
Chairudo, až spolu budem mluvit, tak mi připomeň, že jsem chtěl dát jeden návrh ohledně letáčků na příští rok.

A děkuji všem i za příjemný pokec v hospodě.

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

znouzectnost

Díky za skvělou akci, doufám, že vás tolik lidí nevyděsilo a příští rok bude akce podobná a ještě větší.
Moc jsem si to užil a rád všechny vás viděl.