Mašinky a hračky ve Výtopně Jaroměř 2021

Založil Matthes_CS, 11.11.2020, 15:27:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Matthes_CS

Rád bych vás pozval za tým Výtopny Jaroměř na další ročník akce Mašinky a hračky ve Výtopně Jaroměř, letos 31. července - 1. srpna 2021, s instalací v pátek 30. července odpoledne.
Otevírací doba by byla stejně jako loni oba dny od 9 do 17 hodin, opět by přijel pan Frank z Německa s malou parní železnicí, jezdilo by se po areálu s našimi lokomotivami, Kulíškova herna s Merkurem, Kovapem apod. a byl by i další program a občerstvení.

Předseda přemýšlí, že by se i vypravily historické vlaky (ale nejspíše dieselové, ne parní) a zkusí zajistit půjčení lokomotivy, které se říká LEGO :)

Jako loni, LEGO by bylo uvnitř budovy rotundy na zakrytých stáních, ohrazené páskou, elektřina není problém. Pro vystavovatele by se zase zajistilo ubytování (pro dobrodruhy zase možnost přespání v obytném voze přímo v areálu muzea) a strava o víkendu a v sobotu večer posezení u ohně. Pokud by bylo potřeba, je možné i nějaký příspěvek na dopravu či odměnu za vystavování, určitě se domluvíme (chápeme, že né vždy stačí chuť přijet). Jinak všechno co se vydělá půjde do muzea na údržbu a rozvoj.

Jsou vítány modely všeho druhu, nejen železniční tématika.

Edit: letos ještě není 2021, díky za upozornění :)

Skyrider


HD

Když to situace dovolí, rád bych s některými svými modely (Technic vozy všeho druhu) přijel. Zatím ale nezávazně.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Chairudo

Taky rád zase něco přivezu, co tentokrát velké kolo?  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

martindavid

Super tak si nás tam zápis  martin +david
Pokud by nás bylo hodně tak jsem ochoten se s prostorem
Uskromnit a vystavoval bych pouze statický.


Borun

Je to sice za dlouho,ale zase bych přijel a něco noveho přivezl.

poMOCník

Taky se hlásím, minule to bylo velmi povedené.

Robkteryten

Tak snad to tento rok klapne a přijedem.

linhi


peter

Citace od: Robkteryten kdy 11.11.2020, 18:15:20Tak snad to tento rok klapne a přijedem.

Vidím to naprosto stejně. Po zahajovacím ročníku jsem si byl jist, že druhý ročník též nevynechám, ale bohužel víme jak to dopadlo :( Nerad bych se proto nyní k akci upisoval, takže uvidím až během května/června, jaká bude situace ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Igorus


Ongon


Ondrej


Matthes_CS

Pan Frank z Německa se ozval a bohužel mu termín nakonec nevyhovuje, takže akce se uskuteční 31. července a 1. srpna,v prvním příspěvku změněno.

Samozřejmě chápu, že i za normálních okolností je ještě brzy se závazně hlásit, taky zjišťujeme, jak to bude s ubytováním, pán co mu patří penzion Expanze, kde byla většina ubytovaná letos a loni, jej prodává, takže nám rezervaci co jsme měli zrušil, ale určitě se něco najde.

Velké kolo snad pod střechu dostaneme >:D na dráhu pro kamiony určitě najdeme místo, i kdyby bylo hodně lidí, hrad Rýzmburk učitě může být.

Mtron

Já se hlásím... rád se zúčastním  >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Stimpi

Nevim ještě co bude v létě ale předběžně se hlásím, bude-li místo pro trochu technicu.

KzP

Citace od: Matthes_CS kdy 11.11.2020, 15:27:56
Předseda přemýšlí, že by se i vypravily historické vlaky (ale nejspíše dieselové, ne parní) a zkusí zajistit půjčení lokomotivy, které se říká LEGO :)
Malé nebo velké?

Matthes_CS

Citace od: KzP kdy 04.01.2021, 19:14:47
Citace od: Matthes_CS kdy 11.11.2020, 15:27:56
Předseda přemýšlí, že by se i vypravily historické vlaky (ale nejspíše dieselové, ne parní) a zkusí zajistit půjčení lokomotivy, které se říká LEGO :)
Malé nebo velké?

Měli by mít oboje, takže malé, velké, možná i oboje :)


Jinak pro technic i Mtrony místo bude. K Mtronům můžeme vystavit nějaké rudé hvězdy nebo praporky >:D

Matthes_CS

#18
Akce se stále plánuje a možná budou i v sobotu 31.7. jízdy vlaků s Bardotkou (pořádané někým jiným, ale ve spolupráci). Ubytování v penzionu Expanze končí, takže ubytování bude jinde, ale ve vagóně stále možnost ubytování je.
Prosím o potvrzení účasti či nové přihlášky a doplňování podrobností (zájem o ubytování, pro kolik, co přivezete a rozměry). Zatím projevili zájem:
Skyrider
HD
Chairudo (1)
martindavid (martin + david)
Borun
poMOCník (2+2)
Robkteryten
linhi
peter
Igorus
Ongon
Ondrej
Mtron
Stimpi
miho?
danyboy

Chairudo

#19
Prosím o ubytování pro jednu chrápající osobu :)
přivezu:
- Olomoucký dům 25x25x60cm - můžu vzít i mé dva starší moduláry - pak půdorysem 75x25cm
- Věžička 1 - 40x40x100cm - budu cca během měsíce prezentovat 
- Věžička 2 - 40x40x60cm - budu cca během měsíce prezentovat 
- radnice - 25x75x40cm - budu cca během měsíce prezentovat 
+ můžu vzít opět menší ruské kolo
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

HD

#20
Je mi to líto, ale letos aktivně bohužel nemohu, snad to stihnu alespoň z pozice diváka
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

poMOCník

Prosím (je-li to možné) o ubytování pro 2 + 2 děti. Reálně stačí jedna dvoupostel (tam se vejdeme 3) a jedna menší postel nebo přistýlka.

Chtěl bych vzít
tyhle dva domy (rozloha 70x40)
a kompletní park, aktuální fotky ještě dodám, tohle je menší verze z minulého roku. (rozloha 80x60)

Akorát budu mít problém všechno to i s rodinou nacpat do auta. Kdyby se našel někdo v Praze, kdo bude mít místo na pár krabic, vyřešilo by mi to rozhodování co (nebo koho :)  ) nechat doma.

martindavid

Moje účast s Davidem platí.
Plocha cca 2m2
Ubytování asi na Čuně  ve vagónu
To ještě zvážim po konzultaci se synem

MiHo


Matthes_CS

Citace od: miho kdy 14.06.2021, 09:09:40
miho ne, už bych to nestihl připravit.
Citace od: HD kdy 11.06.2021, 21:05:03
Je mi to líto, ale letos aktivně bohužel nemohu, snad to stihnu alespoň z pozice diváka
Škoda, tak třeba příští rok.

Matthes_CS

Ubytování zařídíme, s vagónem ještě zjistím, jak bude moc obsazenost z naší strany, ale jeden by měl být volný (6 postelí).

Igorus

Bohužel prezenční účast mi nevyjde. Promyslím ale možnost, že bych po někom model poslal.

Robkteryten

Řeším, jak to bude se mnou. Ubytko bud sam nebo prp dva.

Kuba

Je ještě místo? Vystavovat?

Mohu vzít Hrad Kubstejn a mam plne auto, pokud není o hrad zájem, tak kombinaci dvou zr tri:  western městečko, bitva Anglie Francie, Egypt.
Fotky na modely mam na rajceti...

Přijel by se mnou 5ti lety syn. Ubytování bych uvítal.


;)

skywalker007

Pokud je ještě místo tak bych se přihlásil já +brácha. Přivezli bychom 2x star wars model  (80x60 cm, 80x200 cm) a model na téma pravěk (80x200 cm) fotky dodám až se dostanu k jejich zpracování, do příštího víkendu to stihnu.