Klossfestivalen Orebro 5-7.7.2019

Založil Chairudo, 22.07.2019, 04:23:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Organizátoři Švédské výstavy v Orebru mě pozvali na pátý ročník této akce, byla hned další víkend po Colmaru.
Vojta a Vašek neměli nic lepšího na práci, tak jsme tuto zábavu taky podnikli spolu  :D

Fotečky z akce zde, videa budou přibývat zde

Spolu s Colmarem jsem s dodávkou během 2 týdnů najezdil krásných 6350km a s kluky byla celou cestu takováto zábava  >:D



Středa-čtvrtek
Po šesté ráno jsme vyrazili ze základny u dvou rybníků pod Prahou, přebrodili se pražským okruhem a ujížděli na sever.
Cestou nahoru prudce padala teplota a za Kodaní už bylo jen nějakých 15 stupňů, pěkný rozdíl proti čtyřicítkám z Francie.
Přespali jsme v hotelu Good morning Helsingboro a k poledni jsme dorazili na místo.
Akce se konala v krásné hale cca 4000m2 a restaurací na vnitřní terase.


Pátek
Kromě naší maličkosti se výstavy účastnilo asi 40 AFOLů ze švédského SweLUG a vystavovali samé krásné kousky.
V pátek jsme měli na terase AFOL večeři se zábavou, jako poděkování za dlouhou cestu jsme od pořadatelů dostali Ford Mustang a Vašek vyhrál ještě druhý v losování  ;D


Za unikátní kousky bylo na výstavě vidět třeba obří slza, ukazující, že lidé pláčou z dobrých i zlých věcí a pro mě srdcovka úžasné interiéry Bradavického hradu, jak ho známe z filmů a knížek.


Měli taky krásný GBC okruh, s novými Akiyukiho roboty a krásný Monkey pong.
Tady je video z GBC dráhy, pár dalších videí z této akce ještě přidám.
https://www.youtube.com/watch?v=iY0z5h_yIko


Prošli jsme si trochu město a podívali se na zdejší hrad, já i zevnitř, průvodce byl v dobovém kostýmu, párkrát jsme v místnostech potkali "švédského krále" a ten nám o sobě a hradu něco řekl formou divadelní hry s průvodcem. Paráda  :D



Po cestě zpátky jsme letos už po druhé navštívili LEGOHouse, mají spoustu nových dílů včetně těch velikonočních asi dlouhodobě.


Příští rok snad znovu  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

rainfall

Nádhera! Bradavicky hrad ma skvely interier, sa s tym bajecne vyhrali.. a este krasna stavba DSC_0746.
Dakujeme za zdielanie ste borci, taku streku merat!  respekt 8)
LZ