LEGO World 2017 in Copenhagen

Založil Chairudo, 28.10.2016, 17:11:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Psal mi dnes Jan Beyer jestli mám zájem zúčastnit se velké mezinárodní Lego výstavy v Dánsku v polovině února 2017.

Zájem je o větší zajímavé MOCy k 15.000 a více dílů, pohyblivost výhodou.
Jídlo a ubytování v rámci výstavy zdarma, cesta částečně zaplacena setem.
Dále jako odměna tričko z výstavy, krabice s mixem kostek a samozřejmě setkat se s Afoly z celého světa, představiteli z Lega, získat nové kontakty a zkušenosti a rozšířit si obzory.

Registrace celkem hoří, přihlášky můžete posílat do půlnoci 1.11.2016

Já osobně počítám s tím že jedu a ještě 1 člověk se svým MOC se mi do auta vejde.
Veškeré info níže, doufám, že nepojedu sám  ;D


_________________________________________________________________________________
Application for LEGO World Copenhagen is open.

LEGO World 2017 in Copenhagen will be held at Bella Center in the period 16th to 19th of February 2017.

We are looking for larger quality displays which have not been shown extensive in this part of the world before.
If you are interested in being an exhibitor please use this link http://www.lwfanzone.dk/ and fill in the required information not later than the 1st of November 2016
Please be informed of that we only have a limited amount of exhibitor spots and due to that all entries need to be reviewed by the LEGO World Committee based on size, quality, attractiveness for the visitors and other criteria before acceptance.

The selected exhibitors will be informed in December 2016 (before Christmas).

For further information please go to: http://www.byggepladen.dk/lw2017_about.asp#englishversion.


Links:

http://www.legoworld.dk/

http://www.danhostel.dk/hostel/danhostel-copenhagen-amager

http://www.bellacenter.dk/Default.aspx
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Komunikuji s organizátorem této výstavy, posla jsem mu odkaz na můj Flickr s výstavami a byl nadšený jak krásné MOCy stavíme. (nemluvil o zakázkových stavbách z Lipna)

Rád by viděl na jejich výstavě více modelů z ČR a je ochoten přijmout i pozdní přihlášky, nepsal do kdy, ale do konce Listopadu to snad půjde.
Zájemci můžete psát přímo na mail "Jan Ebbesen Smed" <admin@lwfanzone.dk>

Jak jsem již psal jídlo a ubytování v rámci výstavy zdarma, cesta částečně zaplacena setem.
Dále jako odměna tričko z výstavy a krabice s mixem kostek - 8-10kg nových kostek!!!!
+ můžete pokecat se spoustou nových afolů a načerpat nové životní zkušenosti.

Přidejte se někdo ať nejedu sám :D
ps: Bude tam opět i Jan Beyer
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Sihaja

Co je tak cca stavba s takovým množstvím dílů?

Chairudo

Za mě je to třeba menší ruské kolo, nebo větrný mlýn

Nemusí to být ale jeden model, může být i více menších modelů. Nikdo neví co se jim bude hodit, tak hlavně nepropásnout příležitost obavami s co a jak. Prostě napiš s čím můžeš přijet a ono to nějak dopadne ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Tak jsme dnes ráno s ManDayem úspšně dorazili do Kodaně, cesta byla dlouhá ale přežili jsme. Vše bylo rychle nainstalováno, dostali jsme oběd, ubytovali se a teď už hovíme.
Jen lituji ty tuny kostiček v pískovištích že budou poničeny malými ručičkami :D
Co mě v pískovišti překvapilo bylo hafo Pearl Gold LURPů, na BL neexistují, tak že by brzy vyšel nový set se zlatými doly?

Zítra jak budou mít včichni hotovo začnu fotit jako vzteklý >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

#5
Tak výstava je za námi a dopadla přímo úžasně. Letošní devátý ročník padl rekord a za 4 dny se na výstavu přišlo podívat přes 43000 lidí, plochu výstavy bych odhadnul tak na 200x500m. Bylo tam několik desítek hracích koutků s asi 28 lego tématy a vyblbli se opravdu všichni, mě se nejvíce líbilo v sekci s červenými kostkami, to musíme u nás také zavést ;D

Dánové měli obrovský společný projekt ve tvaru T s rozměrem cca 25x15m

Zde je moje galerie na Flickru

Starali se o nás dobře, snídaně, svačinky, obědy, svačinky, večeře.... připadal jsem si jako hobit :D
Rozumné ubytování cca 300m od výstavy, 1 volné odpoledne na běhání po Kodani což bohatě stačilo, a lidi v pohodě.
Jeden večer hry a pokec s zástupci Lega včetně Jana Beyera a samozřejně nechyběla ani dražba.
Jazyková bariéra nebyla problém, vystavovatelé byli několika národností, i 1 američan a všude se dalo domluvit perfektně anglicky.
Dostali jsme 2 krásná trička, Lego jmenovku s Tile 1x2 vlajkou naší země a hlavně 2 plné krabice cca 20kg kiloware, měli jsme také možnost navštívit zaměstnanecký obchod a nakoupit za velmi štědrý limit zboží s více jak 50% slevou, ale auto bylo ve 3 lidech tak plné kostek a setů z podpory co jsme naložili na místě, že už se nám tam opravdu nic dalšího nevešlo :'(

Součástí hracích koutků byla i předváděčka nového Lego House, obrovská loď, 15x15m bludiště, koridor se sprchami z tiles 1x1 - lidi museli nosit pláštěnku :D, a pár tiskařských strojů z Lego továrny které non-stop tiskly dárkové Tiles s nápisy LEGO World 2017 a také figurky s unikátním potiskem z výstavy. Ty si každý návštěvník a i my mohl složit z různého příslušenství a nechat originálně zatavit do sáčku.

Co mě moc potěšilo, že jsem s mým kolem vyhrál druhé místo v hlasování o nejlepší model výstavy, na prvním místě byl projekt Mikropolis od 3 lidí, snad bude náš český taky tak pěkný.
Hned první den mě skautovala jedna paní pořádající Eventy po evropě a už mám nabídku na vystavování v květnu ve švýcarském Baselu a příští rok na dvou místech v Anglii. Příští týden budeme projednávat možnosti, kdyby měl švýcarský LUG zájem i o další stavby z čech, založím pro událost nové vlákno.

Příští rok bude v Kodani 10 výročí akce a bude zatím asi největší, doufám, že si od nás najde více lidí čas ať můžeme ukázat co umíme. Je to skvělá příležitost jak si rozšířit obzory, získat nové kontakty a taky onen potřebný materiál na stavění ;D

Mimochodem tam měli největší GBC dráhu na světě se světovým rekordem 168 modulů z r 2015, příští rok chtějí znovu pokořit rekord  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

werny

Všechno je boží, ale ty jejich koutky jsou neuvěřitelné:)

jojik


Izabella08

Nemá...jen ta vzdálenost od ČR, škoda, že se nedá letecky :)

Sihaja

Tak to mě dost láká. Asi se nad sebou zamyslím a dám si to jako bobříka na příští rok. Mám pár nápadů, tak uvidím, jestli se mi podaří realizovat něco dostatečně velkého a dobrého.