CZ Henkel alce - od 1. 6. 2012 do vyprodání

Založil Scatman, 08.06.2012, 13:52:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Scatman

Úplěn omylem jsem narazil na akci výrobce Henkel - více informací zde.

Měl by být přibalený set 8028 - SW Mini TIE-Fighter

Nenarazil jste na to někdo při nákupech v prodejnách: Makro, Globus, Teta (vybrané prodejny), Albert HM, Tesco? Jako že u kterých produktů REX je to přibalené a na kolik by to vlstně vyšlo. Zkrátka, jestli to má cenu.

juraj

#1
Zdravím, pripájam sa s otázkou. V Kaufland SK som zbadal 6kg prací prášok rex s pribaleným setom

http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=30180-1

cena 9,99e.

Narazil niekto na SK na podobnú akciu v inom reťazci a oplatí sa to?

EDIT: zmena setu z 4918 na 30180

Scatman

Ještě doplním, že do 30.6.2012 lze vyhrát set 4439 - Heavy-Lift Helicopter - více zde.

Ojík

Před několika dny a včera zase jsem zavítal do Globusu, abych se porozhlédl po Rexovi s přibaleným polybagem. Bohužel, bez úspěchu. Napočítal jsem čtyři druhy balení v pytlích, ale žádný u sebe neměl přibalené Lego. Neporadil by mi někdo, v jaké prodejně a u jakého prášku mohu polybagy nalézt? Ještě bych mohl zkusit Tetu, Tesco a Albert, ale nejdřív bych rád znal zkušenosti ostatních.
All work and no play make Jack a dull boy.

Scatman

Přesně tak, v Globusu jsem na polybagy také nenarazil....  :-\

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: juraj kdy 09.06.2012, 19:09:53
Narazil niekto na SK na podobnú akciu v inom reťazci a oplatí sa to?

Prešiel som Tesco a Carrefour v Danubii, Albert na Romanovej a petržalské Terno, no pribalený polybag nikde nebol. Iba v Carrefour-e boli na 6-kilových vreciach cedule s pravidlami súťaže.

juraj

Citace od: Stalker kdy 26.06.2012, 09:46:18
Prešiel som Tesco a Carrefour v Danubii, Albert na Romanovej a petržalské Terno, no pribalený polybag nikde nebol. Iba v Carrefour-e boli na 6-kilových vreciach cedule s pravidlami súťaže.

Ja uz som si odpovedal :)
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=37672.0
A tie cedule s pravidlami, boli imaginarne polybagy. V  nedelu kaufland PN este 2 ci 3 kusy. Nechcelo sa mi prehadzovat 40 baleni prasku. Jeden som kupil a vcera prisla sms so ziadostou o zaslani udajov.

Scatman

Doporučuji přečíst vše, co je na tom letáčku u krabic s práškem - u nás v Globusu tam je malým písmem napsáno, že na každý supermarket je jako výhra jen jeden kus Lega 4439, což při troše štěstí sice může vyjít, ale prášek jsem nakonec nekupoval.

Co je ale jiné - tady jasně píšou, že by 8028 měl byt přibalen přímo na krabici, ale to jsem nikde neviděl...

juraj

#8
Imaginarnym som myslel: kde bola cedulka, tam bol kedysi aj polybag. Cize niekto pekne vytuneloval/odklonil polybag bez kupy celeho produktu. U nas boli polybagy len na praskoch s cedulkou.

Scatman