Mall.cz

Založil Klaj, 17.09.2015, 14:52:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petronel

Ještě aby ten set opravdu poslali ke každému Legu. V kombinaci s poštovným zdarma je to až podezřele výhodné. :D

Objednal jsem dvakrát, tak uvidíme co příjde. ;D

Matthes_CS

Taky dvakrát, jsem zvědavý, ale je to v názvu každé položky, tak by měli. Díky za info.

Matthes_CS

Citace od: Matthes_CS kdy 12.04.2019, 23:15:21
Taky dvakrát, jsem zvědavý, ale je to v názvu každé položky, tak by měli. Díky za info.

Tak zboží vyexpedováno a obsahuje 2x hon za velikonočními vajíčky, takže krása.

Petronel

Mně už taky dorazily obě objednávky. Malé City sety za normal cenu + 2x velikonoční 40237. Paráda! >:D

Pool

Taky dorazilo, či spíš jsem si to vyzvedl v tom jejich úložném boxu. Ale 3 krabice ze 4 jsou pěkně poničené, takže asi si budu muset najít čas jim to vrátit >:(. Vtipné je, že se to neponičilo při přepravě, ale už při zabalení. Nějaký inteligentní balič je dal k sobě a táhl černou fólií tak, že je tím hned slisoval. Kdo může, radši vyzvedněte na prodejně nebo nechte zaslat ČP, pro ně to snad balí jinak.

Petronel

Vyzvednutí na prodejně je ok, nemají to zabalené, prostě vykládají na stůl sety a doklad...

Miketuk

Citace od: Pool kdy 15.04.2019, 21:26:21
...pro ně to snad balí jinak.

Můžu potvrdit, nedávno mi přišla objednávka od Mallu v 60 bublinkových obálkách :D Každý set byl ve vlastním balíčku.

Matthes_CS

Tak vyzvedával jsem na místním papírnictví (Mall point nebo tak něco) a klasická krabice a v ní ty 4 sety, nepomačkané, nic.

Ještě přišel leták na Mall dny do neděle vybrané lego 15%:
https://www.mall.cz/listy/mall-dny-079

M@C

Dnes vyzvednuto v Mall pointu a zabaleno precizne ve velke krabici a vystlano bublinkama...

peki

V ČB také bez problémů, pěkně zabaleno. Díky za info  ;)

kajman

Mně to včera dovezla PPL a krabičky byly v pořádku, jen s tou jejich nálepkou. Ale před chvíli byly krabičky roztrženy a dítka to již skládají.

Doprava zdarma je už jen klasická nad 1000 Kč, ale vajíčka ještě k city setům přidávají, ale ty nejlevnější jsou již probrané.

M@C


Clermont

Ted jsem s dcerou dostavel skejtacky domek 31081 z olomoucke aukce. Na KLegoshopu stoji 999kc, Mall ma 30% slevu z ceny 1099kc. Jde videt jak krasne premrstuji puvodni ceny.
Mimochodem na Pompu je 50% sleva na nej z 999 na 499Kc.

M@C

Jasne, je treba si vychytat opravdove slevy. Taky jsem koukal na Pompo, treba "sleva" https://www.pompo.cz/lego-duplo-town-10812-pasovy-bagr-a-nakladak/p2210812-1/ z 549 na 467, u nas v Tesku je to same slevnene z 499 na 369  :D To uz je solidni.

Matthes_CS

Extra sleva 5% na LEGO s kódem HRY5 do neděle.


kajman

Některé sety jsou do konce prázdnin zahrnuty do slevománie některé mají slevu mimo. Většinou i s dopravou zdarma, občas i s penálem nebo se sáčkem 30542 Roztomilý mopsík zdarma.

Např.
Classic 10402 Zábavná budoucnost - 149,-
Friends 41343 Vyhlídkový let nad městečkem Heartlake - 449,-
Batman Movie 70919 Výroční oslava Ligy spravedlivých - 649,-
Creator Expert 10257 Kolotoč  - 3925,-

Foton

Sice si nic nekoupím, ale díky za odkazy Kajmane.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

kajman

Při návštěvě mall.cz (ani jsem ještě nebyl v lego sekci) na mě vyskočilo okno, zda od nich chci poslat zadarmo lego katalog se slevovým kupónem na 200.

racco42

Black Friday, slevy mezi 20-33 % proti Lego MOC na cca 20 setů

https://www.mall.cz/kampan/black-friday?category=lego

Matthes_CS

Skombinoval jsem se slevou 200kč co mi přišla s katalogem, díky :)
U některých setů (pár hlavně starších) je možnost zadat kód KAPR10 pro dalších 10% slevu.

networ

Učím se stavět ...

kajman

V akční nabídce mají nyní často slevy 20-45%.

Většinou city (např. 60229 Montáž a přeprava vesmírné rakety za 2 199,-) a friends. Ale např. i SW 75203 Lukeovo uzdravení za 749,-.


racco42

Akce - sleva 111 Kč na hračky s kodem HRACKY111, platnost je omezena do Ne (ale nebylo tam napsáno do které). Lze kombinovat se slevněným zbožím, např. LEGO Technic 42095 Kaskadérské závodní auto na dálkové ovládání se dá pořídit za 1588, což vychází 28% sleva oproti katalogové ceně LEGO.

E-legie

Nejde mi to uplatnit. Je tam nějaké omezení, např. nákup od určité částky? Poradíte, prosím?

blacksun

Citace od: E-legie kdy 26.06.2020, 05:55:43
Nejde mi to uplatnit. Je tam nějaké omezení, např. nákup od určité částky? Poradíte, prosím?

Bohuzel jedine co na mall.cz pisou je



zaroven maji slevu 10% na trolly do 5.7. - DIN3RHLWGP







Johny650

Sleva je nad 1000Kč. Je to tam napsané..

racco42

Citace od: E-legie kdy 26.06.2020, 05:55:43
Nejde mi to uplatnit. Je tam nějaké omezení, např. nákup od určité částky? Poradíte, prosím?

Už jsem to našel:

"Rozdáváme jedničky! Využijte slevu 111 Kč na všechny hračky a aktovky s kódem: HRACKY111. Akce platí jen do neděle při nákupu nad 1000 Kč."

E-legie

Díky za upřesnění. Dívala jsem se ráno přes mobil a nějak se mi to nezobrazovalo.

racco42

S kódem MDL7CZ52 dostanete slevu 20% na vybrané stavebnice (30 produktu):

https://www.mall.cz/mall-dny-222

platí od 13 - 19.7.

Všechny ty stavebnice jsou už zlevněné, takže celkem  je to oproti LEGO cene +- 30% sleva