Veletrh vědy v Letňanech

Založil peter, 07.06.2018, 16:25:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

Dovoluji si Vás pozvat na výstaviště v Letňanech, kde pravě probíhá Veletrh vědy. Mimo spusty jiných zajímavých stánků je zde i LEGO, kde Vás rád uvítám. Krom ukázky práce na velkých modelech zde můžete vidět i něco o našem LEGO Technic Truck Trialu, nebo se přímo zapojit do zdejších dálkových závodů.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Veletrh je úspěšně za námi a níže přikládám menší sestřih z naší LEGO herní zóny. Během těch třech dnů na našem stánku probíhala i soutěž ve stavbě vozidel, která mezi sebou zápolila o to, které dojede nejdál. Rekordmanem se stalo vozidlo, které urazilo neskutečnou délku a sice 9,21m. Bohužel GDPR nám znemožňuje si ponechávat jakékoliv údaje od lidí a tak nemáme na tohoto výherce žádný kontakt. Přesto pokud by se tento výherce našel, nebo viděl níže přiložené video a ozval se mi, tak ho odměníme. Proto pokud jsi jeden z nás ozvi se mi, případně prosím pomozte mi sdílet toto video, abychom výherce našli a mohli mu předat pěknou LEGO cenu ;)

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.