Společný projekt - Friends pro Ostravu a Olomouc - jaro 2018

Založil Igorus, 27.12.2017, 10:30:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Igorus

Friens městečko bude k vidění i v Ostravě a následně v Olomouci.

Přislíbené modely (plus info o způsobu dodání):

Dodání od Igoruse:
Igorus - vila
Cavelon - jezdecký areál
MilanV - jezdecký areál
Jerzeeg - zoo
Sihaja - minigolf
Papluh - věžák
JanoPr - vilka

Vlastní dodání:
Vasyk - hotýlek
Robkteryten - vila, rohová kavárna
Šipka

Dodání není jasné
Pool
Yanice

Vasyk

Vasyk - hotel (bude upraven na pohledovou stranu zpředu, ne do rohu), doprava vlastní

Robkteryten


Pool

Mohu nabídnout svůj modul s vodopádem a jen bych ho někomu potřeboval šoupnout, aby ho dovezl.

Igorus

Což mi připomíná, pokud někdo má modul v nestandardizovanou krabici, tak mi dejte zde vědět.

yanice

oba moduly k dispozici (filmování, vilka - tu ještě poupravím), ale taky bych pro to potřebovala odvoz. Stále jsem neřidič.

waf


Vasyk

Účastním se výstavy v Olomouci jen pro upřesnění, název tématu se změnil, tak aby nedošlo k nedorozumění.

Igorus

Citace od: Vasyk kdy 27.12.2017, 15:15:41
Účastním se výstavy v Olomouci jen pro upřesnění, název tématu se změnil, tak aby nedošlo k nedorozumění.

Dobré vědět. Ano, název se změnil, protože Friendsky budou tam i tam.


milanv

Jasně, tak aby to zaznělo: rád půjčím na obě výstavy, samozřejmě. Moc rád!
Pán na Žlutém hradě

Cavelon

Citace od: milanv kdy 27.12.2017, 22:35:52
Jasně, tak aby to zaznělo: rád půjčím na obě výstavy, samozřejmě. Moc rád!

Ja samozrejme tiež. Vystavovať spolu s Milanom považujem za veľkú česť! ;)
Zároveň ďakujem vopred Igorusovi za zabezpečenie dopravy, inštalácie a všetkého s tým spojeného.

Igorus

@Milan a Cavelon - tak nějak jsem s modely už rovnou počítal ;) Každopádně díky!

Izabella08

Izabella + Patkutil...na obě výstavy Ostrava + Olomouc budou naše stavby k dispozici, dovezeme je sami:)

MÍLA

Asi bych se taky kouk, pokud mi zase někdo nebude stínit zahradu svým barákem.  ;D

puresis

Také bych udelal nejaký modul ve stylu frinds, muže to mi někdo poslat  jak mate velké moduly. Zajima mě hlavně velikost staveb a jestli je mate s jedné strany otevřené.

Igorus

Základní parametry modulů a obecně informace o projektu jsou zde:
Společný projekt - Městečko Friends

Na tvůj dotaz - domy byly uzavřené.

Co se týká tvé účasti, tak je několik možností. Nejreálnější možnost vidím, že bys nahradil modul od Sanny (letní tábor). Tedy v zelené části.

puresis

Ještě jsem to všechno neprostudoval, ale napadé mě koupalistě, letní amfik kino či disco. Pokud jsou moduly 48*48 budu jej teda muset koupit, zatim mam vše jen 32*32. Jinak mužu dodat několik Frinds doplnků: auta, mobilní stánky, motorku.... .

puresis

Jo pokud tam bude moře mužu i nějaké doplňky k moři lodku či malou atrakci.

Igorus

Citace od: puresis kdy 31.12.2017, 18:50:28
Ještě jsem to všechno neprostudoval, ale napadé mě koupalistě, letní amfik kino či disco. Pokud jsou moduly 48*48 budu jej teda muset koupit, zatim mam vše jen 32*32. Jinak mužu dodat několik Frinds doplnků: auta, mobilní stánky, motorku.... .

Prostuduj a v případě dotazů se neváhej zeptat. Co se týká tématu tak jak jsem psal, Sanna měla letní tábor (před ním cvičení psů, napravo vilová čtvrť, nalevo Petronelův strom), tedy nic z výše uvedeného mi tam nepasuje.

Auta, mobilní stánky, motorka klidně.

Citace od: puresis kdy 31.12.2017, 18:53:55
Jo pokud tam bude moře mužu i nějaké doplňky k moři lodku či malou atrakci.

Ano, moře tam je. U velryby místo není, v přístavu ano.

šipka


Martins


Vasyk

Friends Hotel překopán a tímto ho považuji za schopný dorazit do Ostravy a Olomouce.

Rozměry 2x3 48x48 baseplate + silnice 16x48 x 3. Balon je na neLEGO tyčce.

edward193


jerzeeg

Citace od: Vasyk kdy 27.01.2018, 13:42:31
Friends Hotel překopán a tímto ho považuji za schopný dorazit do Ostravy a Olomouce.

Rozměry 2x3 48x48 baseplate + silnice 16x48 x 3. Balon je na neLEGO tyčce.
ups, tak koukam na ty nizsi zdi vpravo... asi uz tam z minizoo krome opic polezou i medvedi  ;D

Igorus

Citace od: Vasyk kdy 27.01.2018, 13:42:31
Friends Hotel překopán a tímto ho považuji za schopný dorazit do Ostravy a Olomouce.

Rozměry 2x3 48x48 baseplate + silnice 16x48 x 3. Balon je na neLEGO tyčce.

Super, ty silnice vepředu nebudou, ale vezmi je sebou, myslím že byly mezi koňskou částí a obchody.

PS: máš obráceně obraz vpravo!

Igorus

Citace od: jerzeeg kdy 29.01.2018, 13:50:10
Citace od: Vasyk kdy 27.01.2018, 13:42:31
Friends Hotel překopán a tímto ho považuji za schopný dorazit do Ostravy a Olomouce.

Rozměry 2x3 48x48 baseplate + silnice 16x48 x 3. Balon je na neLEGO tyčce.
ups, tak koukam na ty nizsi zdi vpravo... asi uz tam z minizoo krome opic polezou i medvedi  ;D

Promysli to a připrav i variantu, že bys to musel při instalaci přiopravit. Přinejhorším o tom nebudeme nahlas mluvit. Díky!

Vasyk

Citace od: Igorus kdy 30.01.2018, 12:33:22
Citace od: Vasyk kdy 27.01.2018, 13:42:31
Friends Hotel překopán a tímto ho považuji za schopný dorazit do Ostravy a Olomouce.

Rozměry 2x3 48x48 baseplate + silnice 16x48 x 3. Balon je na neLEGO tyčce.

Super, ty silnice vepředu nebudou, ale vezmi je sebou, myslím že byly mezi koňskou částí a obchody.

PS: máš obráceně obraz vpravo!

Ty silnice tam jsou, protože je to koncipováno jako samostaný model. Samozřejmě ve společném projektu nebudou.

PS: Ten obraz je tam schválně pro lidi, co nekoukají na model, ale kde co lítá :D.

puresis

Citace. Co se týká tématu tak jak jsem psal, Sanna měla letní tábor (před ním cvičení psů, napravo vilová čtvrť, nalevo Petronelův strom), tedy nic z výše uvedeného mi tam nepasuje.

Auta, mobilní stánky, motorka klidně.

Park s lavičkami  chodničky a dětskym hříštěm je možný? Prostě nějakou odechovou zonu. V oblati této kromě obyčejné zeleně, jinak už nic nenapadá ( znovu tabor nechci).