Kouzelný les

Založil Chikos, 28.04.2022, 21:03:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Chikos

Manželka si přála postavit kouzelný elfí les. Tak jsme to spolu zkusili  :D (zatím hotová první část)

poMOCník

Krásná detailní práce. Kouzelný les si přesně takhle představuju. Všude samá zeleň a kořeny, staré stromy s neobvyklými tvary. Na ty se přesně hodí ty tlusté roury a dokonce ty kořeny z nich vypadají ještě líp než větve. Až budeme dělat ten společný projekt Harryho Pottera nebo dokonce Pána prstenů, tak něco takového taky postavím.

Kniga

Je, to je uzasny, ja si prave buduju pro svuj bradavicky hrad Zakazany lles. ale je to uplna zabarina proti tomuhle. Mate  to krasne!

milanv

Tak tohle mě dostalo! Nejdřív jsem na to kouknul jen tak zběžně, pak znova, pak znova - a pokaždé našel něco nového. Od celkové koncepce, barev a tvarů, přes ten terén s kořeny stromů - úplná pecka, takhle dobře udělané jsem ještě neviděl. Pak to zasazení vchodů a oken do stromů místo "obezděných ochozů", to vypadá hned pohádkověji. No a nakonec jsem si začal všímat, z čeho je jaká část postavená. A to jsem se teprve nasmál! Některé, nebudu prozrazovat, by mohly přímo do soutěže o nejkreativnější využití jednoúčelového dílu!
Pán na Žlutém hradě

Chairudo

Moc pěkné, kvalitně odvedená práce :)
Hlavně se mi líbí jak se pěkně kroutí lávka přes vodu i se zábradlím.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr