SmatHub problém s bluetooth

Založil Speed, 06.10.2019, 16:16:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Speed

Zdravím,

koupil jsem si Bagr Liebherr R 9800 a u testování druhého modulu SmartHub mám problém s připojením bluetooth.
Otevřu aplikaci a řídím se instrukcemi, jak u prvního modulu, po vyzvání k zapnutí modulu na něj kliknu a začne se načítat zelená lišta párování, ta se v půlce zastaví, a skočí na začátek, pak se zase začne načítat a skočí na začátek a následně mě skočí prvotní obrazovka, kde mi to říká, že mám zmačknout zelené tlačítko pro párování a modul bliká bíle. Zkoušel jsem i resetovat připojení, párování s jiným zařízení a ten druhý Smarthub prostě nejde připojit.

Můžete mi nějak poradit nebo co s tím?

Díky

petsild

Nejdříve kontrola zapojení všech konektorů na přesně dané porty.
Dále prohodit krabičky mezi sebou pro vyloučení vadného kusu a začít problém řešit s technickou podporou Lego.
Bohužel není úmrtí nových krabiček v setu 42099/42100 nic neobvyklého.

Speed

Aha, no tady ještě video, jak se chová ta appka:
https://youtu.be/iBY_-vnWmj8

Legu jsem napsal.
Díky

petsild

Pokud je prohodíš mezi sebou?

Speed

No, vypadá, že byla chyba u mě, nemám s těmi moduly zkušenosti a z návodu jsem pochopil, že se model má testovat na 4 fáze, jak je ve videu, jako že se postupně skládá a testuje, zda to dělá v těch fázích, co má. Takže jsem zapojil ostatní motory dle rady petsilda a vypadá to, že to funguje...
Takže moc děkuji hoši :)

petsild

Control+ vyžaduje zapojení daných portů.

Speed

No ono právě v návodu vypadá, že se to má testovat postupně, a i v aplikaci to ukazovalo, že má být připojený jen "červený" slot. No ještě jednou díky ;-)