VIP členství

Založil Petrz, 08.02.2017, 07:40:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petrz

Ahoj, chtěl bych se zeptat nějakýho kolegy, co nakupuje na lego.com a je VIP členem.
Jsem členem od prosince a chci se zeptat, jak získám Lego VIP set, jak byl kosmonaut, pirát a rytíř. A mini modely těch zvířat.
Díky za pomoc

Miketuk

Bývají to dárky k nákupu nad určitou částku a v určitém období. Zpětně je už přes S@H nezískáš. Pokud ti chybí, tak se podívej na BL ;)

Petrz

Takže ty zpětně dokoupím na BL, to už jsem se díval. Takže když má být ten VIP dárek od 15-28.2.2017 tak stačí koupit za určitou hodnotu nákup v tomto období a mám to. Není to teda závislé na tom, že jsem členem jenom asi měsíc a pár dnů. A ty VIP zvířata nevíš, kde se vezmou? :)

Pool

Jestli myslíš VIP dárek co jsi postl v obrázku, tak tohle podle mě k nákupu přes lego.com nejde získat. To se domnívám, že je dárek co si musíš sestavit v kamenném krámku Lego store k nákupu. A pokud vím, tyto krámky jsou pouze v cizině. Ale osobně jsem v těchto krámcích zatím nenakupoval, takže nevím jak to přesně funguje. Ale dost lidí tam jezdí, tak on se tady někdo vyjádří a upřesní to. ;D

bartas

Mám možná blbý dotaz.
Mám přes VIP 600 bodů z dřívějška na své kartě, zobrazují se mi na online účtu.
Jak body uplatním při nákupu? Lze body uplatnit na nákup jakýchkoliv setů?

Lze s těmito body například snížit cenu nakupovaných setů a jakým způsobem?
Děkuji

Miketuk

Citace od: bartas kdy 14.11.2020, 04:10:11
Mám možná blbý dotaz.
Mám přes VIP 600 bodů z dřívějška na své kartě, zobrazují se mi na online účtu.
Jak body uplatním při nákupu? Lze body uplatnit na nákup jakýchkoliv setů?

Lze s těmito body například snížit cenu nakupovaných setů a jakým způsobem?
Děkuji

Jdi na záložku VIP a pak odměny, body musíš nejdříve směnit za slevový kód, který pak zadáš v košíku. Myslím, že to lze využít na všechno v nabídce S@H.

cendix

Pokud se nepletu, tak minimum je ale 750 bodů.

bartas

Děkuji.
Mám totiž kartu navázanou na Rakousko (LEGO Store) a nemohu ji zároveň uplatnit v LEGO Store v Rakousku a na eshopu lego.com pro Česko.
Proto to na eshopu nemohu vyzkoušet.
Musel bych si to na Lego lince přepnout na Českou republiku, pak bych mohl uplatňovat body na českém eshopu, ale zase je nemohl uplatnit
v LEGO Store.
Přemýšlím, co je výhodnější.

Vasyk

Měl jsem kartu navázanou na Německý S@H, pak přes infolinku převedený účet na ČR a bezproblému ji využívám v LEGO store po Evropě. Body se přičítají za nákupy jak v ČR, tak třeba v Dánsku nebo v Německu.

Miketuk

Citace od: Vasyk kdy 16.11.2020, 08:20:00
Měl jsem kartu navázanou na Německý S@H, pak přes infolinku převedený účet na ČR a bezproblému ji využívám v LEGO store po Evropě. Body se přičítají za nákupy jak v ČR, tak třeba v Dánsku nebo v Německu.

Na sbírání bodů nemá vliv, na jakou zemi máš kartu navázanou, ale hraje to roli při uplatňování bodů. Od doby co zavedli nový VIP systém, tak už body můžeš uplatnit jen v zemi (resp. měně) v které máš aktuálně účet vedený, což se dá ale přes infolinku vždy přepnout.

Vasyk

Citace od: Miketuk kdy 16.11.2020, 08:31:59
Citace od: Vasyk kdy 16.11.2020, 08:20:00
Měl jsem kartu navázanou na Německý S@H, pak přes infolinku převedený účet na ČR a bezproblému ji využívám v LEGO store po Evropě. Body se přičítají za nákupy jak v ČR, tak třeba v Dánsku nebo v Německu.

Na sbírání bodů nemá vliv, na jakou zemi máš kartu navázanou, ale hraje to roli při uplatňování bodů. Od doby co zavedli nový VIP systém, tak už body můžeš uplatnit jen v zemi (resp. měně) v které máš aktuálně účet vedený, což se dá ale přes infolinku vždy přepnout.

Tak to přepnutí je maličkost.

bartas

To jo, jen jsem přemýšlel, zda je výhodnější mít přepnuto ČR nebo Rakousko.
Paní z infolinky mne přesvědčovala, ať si přepnu na ČR, že na eshopu mají spoustu akcí a bonusů, ale to mají obvykle i bez VIP bodů k nákupu nad.... alespoň vždycky to tak bylo.

U nákupu v LEGO Store si můžete pěkně zkontrolovat, v jakém stavu je krabice, kdežto u zásilky z eshopu čekáte, v jakém stavu přijde.
Považoval jsem to za výhodu.
Dřív jsem měl dva účty oddělené pro LEGO Store a pro eshop, ale předloni jsem si to nechal sloučit.

Už jsem delší dobu na eshopu nenakupoval, dotaz:
Když je akce, promo set k nějakému nákupu nad xxxKč (jako třeba teď bude set 40410 Charles Dickens Tribute), je to bez členství pouze za nákup nebo s členstvím, nebo musíte mít aktivovanou danou zemi pro vybírání bodů?
Já mám dojem, že to vždy bylo pro každého, kdo přesáhne nákup za určitou částku.
Děkuji za zkušenosti.