společný projekt Modulární město 2020

Založil Igorus, 01.10.2019, 10:14:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

yanice

Hotovo, zabaleno do Lysé.

hawran

taky zabaleno a odziměno...
hotel stejný jako byl v Letňanech

pls pro blbce - v kolik hodin se to tam v pátek bude cca instalovat?

děkuji
Bricks Forever!

Icewalker

Taky zabaleno, dovezu v pátek v podvečer ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Igorus

Instalace se pomalu (dobře tak rychle) blíží a je potřeba udělat rychlý odečet. Nová část byla diskutována operativněji, takže tam by to mělo být v cajku.

Já dorazím v pátek cca ve čtyři odpoledne a od té doby bude probíhat instalace. Vzhledem k tomu, že všicni mají stabilní modely tak to bude otázka chvíle :) Případně se to tam dohází v sobotu ráno.

Počítám že v rámci modulů dodáte i figurky. Pokud má někdo v zásobně nějaký to autíčko, vezměte jej také.

Igorus

V rámci výstavy v Lysé došlo k prvotnímu spojení nové a staré části města. Bohužel pár modulů do kompletnosti chybělo. To by mělo být napraveno právě v Plzni, kde pak komplet model nafotím.

Jinak za mne i nekompletní model vypadá moc pěkně. Je tam samo prostro pro dotažení některých drobností, které se budou řešit právě v Plzni. Pár stavitelů už i projevilo zájem se dodatečně připojit, takže město se dál může rozrůstat.

Tedy takto jen textově díky všem za účast a za pěkné modely. Další info budou následovat.

Pool

Někde bylo vlákno, kde se plánovalo letos stavit nové město, vůbec to nemohu na fóru najít, to bylo zrušeno?

poMOCník


Pool

To asi nebude ono, to o čem mluvím, tam byl už plánek od Igoruse a z větší části rozebrané i parcely - byla tam naplánovaná řada domů s podloubím a přední části se plánovalo náměstí.

Matthes_CS

Citace od: Pool kdy 07.06.2022, 21:18:50
To asi nebude ono, to o čem mluvím, tam byl už plánek od Igoruse a z větší části rozebrané i parcely - byla tam naplánovaná řada domů s podloubím a přední části se plánovalo náměstí.
Vánoční náměstí:
https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=53776.0

Pool


Igorus

Na plzeňské vystavě došlo k (téměř) finální kompletaci a tedy byla pořízena fotodokumentace. Drobné skoky mezi moduly byly způsobeny hranami desek jinak vše navazovalo jak mělo. Jako celek to působí fatk monumentálně a kompaktně.

Ještě jednou díky všem za účast v tomto projektu a těm, kteří se podíleli na instalacích či deinstalacích.

Následný osud města je takový, že přes prázdniny bude možná vystaveno na Lipně, na podzim pak v Olomouci. Příští rok se pak uvidí, ale rozhodně nějaký pátek bude k dispozici na další výstavy, které se objeví.

Město jako takové se může i nadále díky konceptu rozrůstat, takže pokud se někdo rozhodne účastnit, budu rád a zároveň bude po zásluze odměněn projektovou kostkou tak jako stávající účastníci :) Ještě jednou díky!

A zde slíbené fotky:




















Igorus

Město po letní mezizastávce na Lipně bude přemístěno na výstavu v Olomouci.

Následně (pokud někdo má námitku tak klidně pište sem nebo přes SZ) je ambice jej přesunout na výstavu výstavu v Plesné.

Co další rok se uvidí.


waf

Dívám se, že ten můj domek by po "odzimování" bílých kostek potřeboval trochu doplnit chybějící béžové kostky... Byl by na to někdy někde prostor?

Igorus

Udělal jsem pojektovo manažerské rozhodnutí a výstava v Ostravě 2023 byla poslední, kde byl model Modulárního města v kompletní podobě vystavován. Projekt je tímto ukončen. Všem děkuji za účast, kdo nedostal památenčí kostku nechť mne kontaktuje.

Počítám že některé domy se ještě jako samostatné kusy (případně jako součást menšího celku) objeví.

Co se týká navracení modelů tak s tím počítám od druhé půlky května. Část byla již navrácena další čeká až se dostane zpět do Středních Čech.

1) Nábřeží - Hardegon
2) Brána, hradby středověké domky - Daniel
3) Náměstí - Sihaja, MilanV
4) domy s podloubím - Šipka, Waf, Kuba, Matka, Hawran
5) Radnice - Igorus
6) Otevřené domy - Yoshimaka, Yanice
7) Modulární domy - poMOCník, Chairudo, Edward, Icewalker, Tomas., Clermont, Matthes_CS, Bruno


Matthes_CS

Spolu s domem jsem půjčoval pár autíček, motorku a pár cyklistů.
Většinu mám zpět, ale postrádám cyklistku na zeleném kole viz foto, kdyby někdo objevil, budu rád, když se mi vrátí.

Clermont

V projektu je placatá krabice ve které jsou autíčka, stánky z náměstí a panáčci apod kteří se rozmysťovali po celém městě a myslím že při balení jsem tam viděl zelené kolo. Krabice je ale perfektně zabalená se zbytkem modulů a uložena ve výšce 10metrů v regálu v práci.  :)
Až se budou modely vychystávat pro převoz do Čech kolo najdu  :)