200 uživatelů

Založil Mates, 05.08.2005, 15:56:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mates

Micho tady není, a všiml jsem si, že došlo k naplnění počtu 200 registrovaných uživatelů, dnes v 14:11:05!

Super, jen tak dále.... ;D
[/b]

myth

To je síce fajn, že nás už je 200, ale bohužiaľ reálne sem prispieva menej než štvrtina z registtrovaných užívateľov. A 89 užívateľov nenapísalo ani jeden post (to len tak na okraj keď má náš dvorný štatistik dovolenku ;) )
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Mates

Zdá se mi, že spousta uživatelů se zaregistruje jen z pouhé zvědavosti, nebo proto, že nevidí všechny data jako ti zaregistrovaní. No jo, co se dá dělat... ;)

Cavelon

Citace od: Mates kdy 06.08.2005, 17:36:38
Zdá se mi, že spousta uživatelů se zaregistruje jen z pouhé zvědavosti, nebo proto, že nevidí všechny data jako ti zaregistrovaní. No jo, co se dá dělat... ;)

Alebo preto, že chce iba niečo predať. :-\

Colonel32

na post v soukrome inzerci registraci nepotrebujes

Colonel32

jinak, z tech 200 registrovanych uzivatelu jen cca 50 lidi ma vice jak 10 prispevku...

Colonel32

a v diskusi "jake tema je vase nejoblibenejsi" zatim hlasovalo jen 37 lidi, a tam myslim neni duvod, aby nekdo nehlasoval, takze to tak ukazuje pocet aktivnich uzivatelu fora

Micho

Súhlas, to by sa dalo brať za bernú mincu, čo sa týka aktívnych užívateľov k tomuto dátumu. Teda nejakých cca 40, t.j. asi 1/5 z registrovaných.

Cavelon

Tiež sa mi tak vidí, že sa tu pravidelne zjavuje cca tých 40 maniakov. ;D

KLF

Toto je problem vseobecne na registrovanych miestach na nete. My mame talker a sme tam mali vyse 300 uzivatelov registrovanych, ale aktivnych bolo len nejak vyse 20. Takze sme dali pristup len na zvlastnu registraciu a nie automaticku (co tu asi nie je mozne), takze teraz mame presny prehlad o uzivateloch a vieme ze su tam len aktivni.
Myslim, ze aj tu sa da kontrolovat aktivita a to casom prihlasenia na fore. Teda apson priblizne, lebo tiez sa moze niekto zavesit a visiet v kuse... Tazko povedat...
Terminated.

Cavelon

Citace od: KLF kdy 10.08.2005, 12:36:46
tiez sa moze niekto zavesit a visiet v kuse... Tazko povedat...

Nepomôže mu zavesiť sa a visieť, lebo keď určitú dobu nič nerobí, tak "odvisne". ;D

Micho

Tá hranica "odvisnutia" je myslím 15 minút.

KLF

Moze refreshovat... ;)
Terminated.

May

To by mě zajímalo kam zařadíte mě. Jestli jsem aktivní uživatel nebo ne, protože téměř nepíšu příspěvky do diskuse, ale každý pracovní den si přečítám co se na fóru děje a účastním se většiny anket.  ???

Micho

Veď si zarátaný v počte z ankety. Nie? Veď ju vypĺňaš.

Inak - aktívny prehliadač. Určite sa raz rozpíšeš.  ;)

myth

Ale aby bolo čo čítať musí niekto aj prispievať. K tomu sme tu my ukecaní :D
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Micho

A potom sa cítime dôležitejší, že ma nás kto čítať.  ;D

franta

Fakt vás rád čtu. Pravda, někdy nevím o čem je řeč, někdy mám pocit, že jsem se dostal na stránky určené dětem, ale vcelku všechny informace o Legu a o vás jsou pro mne zajímavý. Že nepřispěju je většinou tím, že nemám co do placu říct. Jste bezva.

myth

Citace od: franta kdy 10.08.2005, 13:37:26
...někdy mám pocit, že jsem se dostal na stránky určené dětem...

Veď všetci sme v podstate také väčšie deti ;) .

Citace od: franta kdy 10.08.2005, 13:37:26
Jste bezva.

Ďakujeme (Dúfam že to môžem povedať za všetkých ;) ).
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Honza D.

Citace od: Jarmila kdy 10.08.2005, 13:18:05
Někomu stači jen číst, co se kde děje.
To je pravda!
Každy by měl mít u sebe napsáno i "Přečtených příspěvků: xxx". To by se pak vidělo, jak je kdo aktivní  ;)
Nabízím jednotlivé kostky (základní, střechy, technic, elektro, pneu, vlaky) i stavebnice; seznam najdete na kostky.malozvlkahostiny.net. Vše je nové, nepoužité.

Panther

Za sebe můžu říct, že také nejsem nijak aktivním přispěvatelem, samozřejmě v anketách hlasuji. Ale vše co bylo na fóru napsáno čtu velmi aktivně, protože se zde dozvím spoustu užitečných věcí. Při přispívání se řídím raději heslem: Než psát nějakou blbinu, která nikoho nezajímá, tak radši mlč.

peter

Tak abych také hodil něco do placu za sebe ;)
Poslední dobou už jen převážně čtu nové příspěvky. Přispívám, jen když cítím, že k onomu tématu mám co říct a že tím něco přinesu. Rozhodně se, ale nesnažím za každou cenu psát a psát, když to nic nepřináší a hodnota takových příspěvků je nulová.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

ass

Přesně tak, taky fórum pravidelně čtu, ale přispívám jen když se o dané téma zajímám nebo mám co říct.

GNOSIS

Citace od: ass kdy 11.08.2005, 10:00:10
Přesně tak, taky fórum pravidelně čtu, ale přispívám jen když se o dané téma zajímám nebo mám co říct.
Taky můj případ.
Dívám se na hlavní stránce dole kdo tu právě je a tak vidím kdo je moc aktivní (cca 10), což nejsem protože v práci se maká a jen když mě moooc něco zajímá tak se optám či něco připíšu. Jinak jsem tu denně.

Dickie

Citace od: Colonel32 kdy 10.08.2005, 11:14:54
a v diskusi "jake tema je vase nejoblibenejsi" zatim hlasovalo jen 37 lidi, a tam myslim neni duvod, aby nekdo nehlasoval, takze to tak ukazuje pocet aktivnich uzivatelu fora

třeba já jsem ještě nehlasovala. zatím jsem se nějak nenašla. pokud mi do ankety přidáte možnost "cokoli a nic pořádně"...  ;)
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

myth

Tam ide hlavne o to čo sa Ti páči. Nie o to čoho máš veľa zozbieraného. ;D Keby to bolo tak, tak by tam plno ľudí (vrátane mňa) nemohlo hlasovať.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Micho

Takže máme už registrovaných 300 užívateľov (vrátane neaktívnych).

rdk

Citace od: Micho kdy 11.12.2005, 15:49:21
Takže máme už registrovaných 300 užívateľov (vrátane neaktívnych).

Ovšem pouze 80 z nich má 10 a více postů...

Jindroush

300 jich už není, protože lidi bez loginu více než rok jsem odmazal.

Další diskusi na téma přistání lidí na Jupiteru a jiné hypotetické události bych ukončil.  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)