halloween KOSTKOVÁNÍ Kroměříž říjen 2019

Založil Izabella08, 29.07.2018, 10:58:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ogar49

#60
Dotaz. Pojede nekdo po zaviracce v sobotu z Kromerize do Olomouce a mel jedno misto v aute, pripadne v sobotu rano z Olomouce do Kromerize? Dik za info

peki

Bylo by fajn (Lego zajímá) dát dohromady postřehy:
Za AFOly
Za návštěvníky

Jde především o
1) vnímání nového systému ovládání.
2) "nové téma" hračky pro dospělé = co jako dospělý očekávám, chtěl bych aby to bylo pro mne zajímavé a koupil to, atd...


Zvládne někdo natočit nějaké video?

networ

Pokud bude stačit video z telefonu, tak mohu udělat video. Chceš k tomu komentář, postřehy, nebo jen syrové a pak se to sestříhá?
Učím se stavět ...

peki

Citace od: networ kdy 10.10.2019, 09:58:04
Pokud bude stačit video z telefonu, tak mohu udělat video. Chceš k tomu komentář, postřehy, nebo jen syrové a pak se to sestříhá?

Ideálně hned komentář, postřehy.
Pokud je někdo (Kdo?) schopný něco dále sestříhat bude fajn, ale aby to na tom nechcíplo nebo to netrvalo neúměrně dlouho.

Jezevec

Milí kostkaři, akce se nám již přiblížila na dosah. Proto zde ještě dávám odkazy na propagační příspěvky týkající se Kostkování Kroměříž.
Pokud někdo tak dosud na FB neučinil, ale může (a chce) pomoci, sdílejte dle libosti jakýkoliv z těchto postů. Kostkování zdar.  :)

První příspěvek (13. září)

Druhý příspěvek (7. října)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Jezevec

Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Stimpi

Díky moc za super akci a díky za pomoc a podporu kolem Technic koutku!!!
Únava je veliká, ale dobrej pocit ;)

Networe, tablet máš u Yoshimaky!!

Matthes_CS

Ještě jednou díky všem za pěknou a povedenou akci. Tentokrát jsem fotil méně, všechno jsem nevyfotil, album na flickru doplněno o časosběrné video z kolejiště a o fotky od Vojty.

Jsem rád, že jsem si mohl vyzkoušet Liebherra, tahače a tatru 141 a Creationary :)

Zaujalo mě, co děti stavěli za horské dáhy a z toho hubelina a využili umístění koutku s bílými kostkami pod schody:
DSC07782 by Matěj Fries, on Flickr

Stimpi

Kdo jste otestoval Liebherra nebo nový tereňák, tak bych chtěl poprosit o zpětnou vazbu do tohoto vlákna:

https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=52563.0

Díky!


martindavid

#69
Taky Děkuji za super akci (naší první) mladý byl nadšeny
Že mohl i asistovat u technic koutku ten ho asi bavil vic než naše dráha. .Rad jsem poznal partu super lidi seznamovat se musím pomalu je Vás moc
Ještě jednou Velké díky

Vasyk

Díky Pavli za super akci a péči o nás, rád jsem Vás všechny zase viděl.

milanv

Přesně tak. Díky za všechno, Pavlo. Akce se povedla ne jako u tebe pokaždé, ale (alespoň z našeho pohledu) ještě mnohem víc. Opravdu jsme si ji užili a dorazili jsme "živí" a funkční. Přitom jsme se poctivě věnovali každému dítěti i rodičům, bylo prima vidět, jak se rádi vrací znova a znova. Nejoblíbenější rodičovská věta je pro mě pokaždé "Dobře, ale tohle bude už opravdu poslední model a pak opravdu půjdeme, ano?" :D

Jo, a osvědčilo se shromáždění dětských aktivit do jednoho místa, bylo to pro nás o mnoho příjemnější a i děti rády obešly rovnou více her - u jedné byly a další "okukovaly". Díky za to - a Hardegonovi za to, že to vymyslel pro Plzeň!
Pán na Žlutém hradě

Clermont

Citace od: milanv kdy 15.10.2019, 11:42:13
Nejoblíbenější rodičovská věta je pro mě pokaždé "Dobře, ale tohle bude už opravdu poslední model a pak opravdu půjdeme, ano?" :D

Tak u Tebe byly ty děti naposledy než šly ke mě...
Já zase slyšel větu "Ale teď už to je vážně poslední věc a už jdeme domů"  >:D

jerzeeg

Jeden postreh, co jsem zaslechl od navstevniku - uvitali by i nejake zakladni obcerstveni.
Ale dovedu si predstavit, ze jste nad tim mozna uvazovali a bylo to zavrzeno pro hromadu dalsich starosti a komplikaci, hygien. i jinych predpisu a regulaci a kdo vi, ceho vseho jeste dalsiho na jedne strane
a nejspise minimalni (financni) benefit pro organizatory na strane druhe...


Kazdopadne povedena akce, s paňmámou organizatorum dekujeme. :)

Stimpi

Co jsem pochytil tak obcerstveni i spolu s legendarni kavou bylo zakazano ze strany KD. Udajne neni duvod vzhledem k prilehle restauraci...  To kafe mi fakt chybelo.

Clermont

Citace od: jerzeeg kdy 15.10.2019, 12:44:17
Jeden postreh, co jsem zaslechl od navstevniku - uvitali by i nejake zakladni obcerstveni.
Ale dovedu si predstavit, ze jste nad tim mozna uvazovali a bylo to zavrzeno pro hromadu dalsich starosti a komplikaci, hygien. i jinych predpisu a regulaci a kdo vi, ceho vseho jeste dalsiho na jedne strane
a nejspise minimalni (financni) benefit pro organizatory na strane druhe...


Kazdopadne povedena akce, s paňmámou organizatorum dekujeme. :)
Co vím tak to bylo zakázané kvůli tomu, že dole je v kulturáku kavárna.
Ať je to tak nebo tak, v neděli když přestal fungovat ten jeden automat na kafe (asi mu něco uvnitř došlo) tak jsem si vzpomněl na výstavu v Brně. Tam taky v neděli přestaly automaty fungovat a lidi byli dosti "otrávení"  :-[ To bych možná podchytil příště - před akci a v průběhu doplnit
Ale co se týká výstavy, kdo nebyl nebo z jakéhokoliv důvodu nemohl být, přišel o super víkendový zážitek.  :)
Já si to užil i s návštěvou kostela v neděli na ranní mši a to jsem nevěřící  ;D

networ

Na kafe si lidi stěžovali, stejně na párek v rohlíku (nebo jiné rychlé občerstvení).

Dost se ptali, proč nebyl otevřený bufet.

Jinak akce super  ;)
Učím se stavět ...

peki


Izabella08

Citace od: jerzeeg kdy 15.10.2019, 12:44:17
Jeden postreh, co jsem zaslechl od navstevniku - uvitali by i nejake zakladni obcerstveni.
Ale dovedu si predstavit, ze jste nad tim mozna uvazovali a bylo to zavrzeno pro hromadu dalsich starosti a komplikaci, hygien. i jinych predpisu a regulaci a kdo vi, ceho vseho jeste dalsiho na jedne strane
a nejspise minimalni (financni) benefit pro organizatory na strane druhe...


Kazdopadne povedena akce, s paňmámou organizatorum dekujeme. :)

   
Ano, vím o tom.
Bohužel mi vedení Domu kultury nepovolilo mít v KM naše osvědčené občerstvení z Olomouce. Navíc o daném víkendu se v KM konala velká akce na Florii a veškeří prodejci občerstvení byli právě tam. V Olomouci i v Pardubicích káva tekla proudem, jídlo vonělo široko daleko...vynasnažím se, aby tomu stejně tak bylo i na podzim v KM. :)


Izabella08

Moji milí LEGO kolegové,

v Kroměříži jsme o víkendu fungovali jako jedno tělo...byli jsme krásně sehraný tým. Mnohokrát jsem kolem Vás procházela a pokaždé jsem cítila tu pohodovou atmosféru, která se pak odrážela i ve tvářích návštěvníků.  Děkuji Vám za to.

Speciální dík posílám všem těm, kteří vedli svá herní, stavěcí, předváděcí či jinak dováděcí stanoviště...u Vás bylo plno stále :)
Vážím si Vašeho nasazení, Vašich nápadů...Vašeho všeho!

Mějte se všichni pohodově...přeji Vám dostatek důvodů k úsměvu.

Izabella-Pavlína

Izabella08






Závěrečné hlášení pro Pekiho:

název akce:                     Kostkování Kroměříž 2019
datum konání:                 víkend 12.-13.10.2019
místo konání:                  Dům kultury Kroměříži
m2 výstavní plochy:       1000 m2
počet aktivních Afolů:    36
počet pasivních Afolů:      8
počet pomocníků:           19
počet návštěvníků:          cca 2100, z toho 1848 platících...zbylí jsou volné vstupy+děti do 2let
počet herních stanovišť:  32
prodejce LEGO:              Speciálka Lega

z majetku Kostek propůjčeny 2 bedny bílých bricků 2x4
z menšího výtěžku bych ráda přispěla 2000,- Tomikovi na rozvoj jeho alternativního stavění...viz. jeho web stránky

networ

Citace od: Izabella08 kdy 17.10.2019, 10:18:46
Citace od: jerzeeg kdy 15.10.2019, 12:44:17
Jeden postreh, co jsem zaslechl od navstevniku - uvitali by i nejake zakladni obcerstveni.
Ale dovedu si predstavit, ze jste nad tim mozna uvazovali a bylo to zavrzeno pro hromadu dalsich starosti a komplikaci, hygien. i jinych predpisu a regulaci a kdo vi, ceho vseho jeste dalsiho na jedne strane
a nejspise minimalni (financni) benefit pro organizatory na strane druhe...


Kazdopadne povedena akce, s paňmámou organizatorum dekujeme. :)



   
Ano, vím o tom.
Bohužel mi vedení Domu kultury nepovolilo mít v KM naše osvědčené občerstvení z Olomouce. Navíc o daném víkendu se v KM konala velká akce na Florii a veškeří prodejci občerstvení byli právě tam. V Olomouci i v Pardubicích káva tekla proudem, jídlo vonělo široko daleko...vynasnažím se, aby tomu stejně tak bylo i na podzim v KM. :)

Pokud by bylo třeba příště, ze Zlína bych zajistil pojízdnou kavárnu nebo klasický food stánek.
Učím se stavět ...

Vočko

Ikdyž jen v sobotu odpoledne, tak i přesto jsme vás s Mončou moc rádi viděli. Izabello omlouvám se, že jsme se ani nerozloučili, ale nějak jsme tě nenašli. Akce parádní a veliké + pro mě bezbariérovost KD ;)

Izabella08

Citace od: Vočko kdy 21.10.2019, 12:32:16
Ikdyž jen v sobotu odpoledne, tak i přesto jsme vás s Mončou moc rádi viděli. Izabello omlouvám se, že jsme se ani nerozloučili, ale nějak jsme tě nenašli. Akce parádní a veliké + pro mě bezbariérovost KD ;)

Vočko, veliká radost byla i na mé straně. Byli jste takovým milým velkým překvapením:)