ztraty a nalezy

Založil Skyrider, 23.11.2015, 20:58:30

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Skyrider

Do toho to tema piste, co jste v brne nasli, nebo se vam ztratilo.mam prvni ztratu balicek pick a brick s minifigovymi hlavickami a bylo v nem hlavne hodne tilu.

DarkDrago

Citace od: elerond kdy 23.11.2015, 20:58:30
Do toho to tema piste, co jste v brne nasli, nebo se vam ztratilo.mam prvni ztratu balicek pick a brick s minifigovymi hlavickami a bylo v nem hlavne hodne tilu.

Jestli ho od někoho dostaneš, tak asi trošku přebranej ;D
Dračí páni s mocí ohně...

skmaand

Po ukončení výstavy mám nezvestného príslušníka ZNB a žltý ťahač Renault Magnum špz PA7 70. Poctivý nálezca nech sa prihlási na najbližšom oddelení ZNB alebo cez SZ.  :)

peki


Ethan

Před modulární poštou v ulici ještě na Lipně seděl pán na lavičce a vedle sebe měl odpadkový koš. V Brně už toto bylo nahrazeno generickým košem, který sedí do města. Původní odpadkový koš jsem našel (a některé další kostky odebrané v rámci unifikace osvětlení a podobně taky), pána a lavičku ale ne. Lavička by mě tolik nemrzela, ale pán (původně jsem si myslel, že jsem použil ženicha z Town Hall, ale naštěstí to vypadá, že ne) by mě mrzel hodně. Viz http://ethan.cz/tmp/posta15.jpg

Marty713

Dneska jsem převzal od Milana své věci jak ještě z Lipna 2015, tak i co putovalo dál do Brna. Stav je následující (viz obrazová příloha):

Město z MOC modulárů: Stavba parkového altánu (chybí popelnice), Závodní auto (chybí spoiler), Policista na segway (chybí policista i segway)
Fantasy bitva: Oranžový had nechybí nic, naopak přebývaly kostky od Hacislava, odebráno a vráceno Milanovi
Sousedé: Domácí 3D kino chybí od Akiho půjčený plate 2 x 2 v DBG, nahrazen z vlastních dílů a spolu s ostatními zapůjčenými díly od Akiho vráceno Milanovi
Alternativní model: Příšerky s.r.o. chybí poslední vagón na vláčku i s kloubovým spojem a modul levé ruky a boku u Kuliočka

Celkem cca 50 dílů + minifig.
Že se něco postrácí, na to jsem byl upozorněn, ale že to bude kus toho a kus tamtoho a v této míře, to mě překvapilo a upřímně trochu i odradilo od další účasti v budoucnu. Vím, že mnoho AFOLů by si toho ani nevšimlo, nebo to neřešilo. Bohužel mezi ně nepatřím a až na ty plate 2x4 a 2x2 jde o díly, kterých mám opravdu jen pár a při stavění mi chybí. Popelnici jsem měl jen jednu. :(

Opravdu nechápu, jak se může ztratit taková část alternativního modelu (ačkoli jsem ho přebíral v téměř rozloženém stavu) nebo kus auta (Igorusi, prosím? :-\ )

Igorus

Citace od: skmaand kdy 09.05.2016, 07:26:55
Po ukončení výstavy mám nezvestného príslušníka ZNB a žltý ťahač Renault Magnum špz PA7 70. Poctivý nálezca nech sa prihlási na najbližšom oddelení ZNB alebo cez SZ.  :)

Příslušníka mám u sebe.

Igorus

Citace od: Marty713 kdy 25.05.2016, 21:32:25
Dneska jsem převzal od Milana své věci jak ještě z Lipna 2015, tak i co putovalo dál do Brna. Stav je následující (viz obrazová příloha):

Město z MOC modulárů: Stavba parkového altánu (chybí popelnice), Závodní auto (chybí spoiler), Policista na segway (chybí policista i segway)
Fantasy bitva: Oranžový had nechybí nic, naopak přebývaly kostky od Hacislava, odebráno a vráceno Milanovi
Sousedé: Domácí 3D kino chybí od Akiho půjčený plate 2 x 2 v DBG, nahrazen z vlastních dílů a spolu s ostatními zapůjčenými díly od Akiho vráceno Milanovi
Alternativní model: Příšerky s.r.o. chybí poslední vagón na vláčku i s kloubovým spojem a modul levé ruky a boku u Kuliočka

Celkem cca 50 dílů + minifig.
Že se něco postrácí, na to jsem byl upozorněn, ale že to bude kus toho a kus tamtoho a v této míře, to mě překvapilo a upřímně trochu i odradilo od další účasti v budoucnu. Vím, že mnoho AFOLů by si toho ani nevšimlo, nebo to neřešilo. Bohužel mezi ně nepatřím a až na ty plate 2x4 a 2x2 jde o díly, kterých mám opravdu jen pár a při stavění mi chybí. Popelnici jsem měl jen jednu. :(

Opravdu nechápu, jak se může ztratit taková část alternativního modelu (ačkoli jsem ho přebíral v téměř rozloženém stavu) nebo kus auta (Igorusi, prosím? :-\ )

Popelnici mám. V Brně byla přidána na část k Tomášovi.

Po zbytku se při nejbližší možné příležitosti podívám.

Marty713

Citace od: Igorus kdy 25.05.2016, 22:58:46
Popelnici mám. V Brně byla přidána na část k Tomášovi.

Po zbytku se při nejbližší možné příležitosti podívám.

Díky moc, vážím si toho :)

Alespoň takto zpětně bych chtěl poděkovat pánům Akimu, Milanovi, Igorusovi, Petronelovi, Tomikovi, Hacislavovi a Pekimu, bez nichž bych se vloni nemohl poprvé zúčastnit výstavy a být součástí skvělých společných projektů. Děkuji. :)

skmaand

Ďakujem nálezcom. Stretneme sa asi až pri rozoberaní Kostkolandu v Prahe.