Otevírací víkend 28.11 od 13:00 (sobota a neděle)

Založil peki, 21.10.2015, 22:26:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Neřád :-)

#30
Já bych mohl něco spíš pro prcky


stavení kolejí dle předlohy různá obtížnost
počítaní s duplem  čísla vs. obrázky
případně nějaké hrátky s barvami



MeNadruhou

Peki , navrhl bych závodní dráhu .  Něco jako tady to: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=559851  . ty mantinely by byli z pěnového materiálu  používaného k izolaci teplovodních trubek. Cenu ale zatím nevím. Kupovali jsme to na Lipno ale nepamatuju si kolik to bylo.
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

peki

#32
Požadavky na ubytovaní ze soboty na neděli:

- peki + 1
-  Chairudo
- Honzícek22
- MilanV +1

Celkem 3 x 2 lůžkový pokoj

Brňáci
====
Mech
a MeNadruhou
Mrs.Tygris
Neřád

U známých
=======
Izabella08


milanv

MilanV: ubytováni Milan + 1 pomocník; doprava Praha-Brno
Pán na Žlutém hradě

peki

napište mi prosím 2 věci:

1) plochu kterou budete potřebovat na vaší aktivitu

2) připadně nějaký materiál (barerky atd.

Chairudo ješte seznam kolejí:
rovinky
zatáčky

honzicek22

Plocha: čím větší tím lepší ... zkoušel jsem to postavit doma a bez problémů jsem zabral 5x3 metry a zbyla mi hromada materiálu - tohle jsme domlouvali na stavěcím víkendu - vezmu tři krabice materiálu a na místě to postavím.

Materiál: baterky AA (tužkové), mám několik sad nabíjecích, ale bude záviset na provozu a kolik mašinek budou chtít děti současně provozovat


peki

Citace od: honzicek22 kdy 25.11.2015, 08:38:55
Plocha: čím větší tím lepší ... zkoušel jsem to postavit doma a bez problémů jsem zabral 5x3 metry a zbyla mi hromada materiálu - tohle jsme domlouvali na stavěcím víkendu - vezmu tři krabice materiálu a na místě to postavím.

Materiál: baterky AA (tužkové), mám několik sad nabíjecích, ale bude záviset na provozu a kolik mašinek budou chtít děti současně provozovat


tak jinak MINIMÁLNÍ PLOCHU

honzicek22

Změřím a napíšu večer. V práci koleje bohužel nemám...

milanv

Citace od: peki kdy 25.11.2015, 08:34:07
1) plochu kterou budete potřebovat na vaší aktivitu
2) připadně nějaký materiál (barerky atd.
Materiál si všechen beru s sebou včetně pomůcek. Stůl potřebuju cca 1,5 metru - tak aby tam mohly sedět až tři děti naráz a na jedné straně já s dcerou.
Pán na Žlutém hradě

Mrs.Tygris

jeden stůl klasickej ( asi takjak milanv) a tři židle, a prosím pokud možno umístit poblíž zásuvky ( beru vakuovačku/ tavičku sebou takže pro případné výměny sáčků )

MeNadruhou

#40
Pro mě dvě plochy, tak cca 1*2 metry (na tu ohrádku) a druhou na jízdu zručnosti (může být 2*2). Volvo sežere jednu sadu baterek za den, takže minimálně 4*6 tužkovek(AA) -3 vozidla a NXTčko., a 2*6 Mikrotužkovek (AAA). Ideálně dál od Martina a jeho závoďáků  ;).

EDIT: židličku na sednutí ;)
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

honzicek22

Takže "minimalistická" varianta na rozumné hraní a nějaký ten úkol je 2,5 x 1,5 metru.

Izabella08

Jeden stůl šířka 1.5 m a jedna židle pro mě.

Děti můžou u disciplín  v pohodě  stát.

Chairudo

Za mě plocha ideálně 220 x 100 cm, minimum 200x 80

Koleje 32 zatáček a 20 rovných.
+ nějaký ten pohon a trafo jak jsme se bavili, díky :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Neřád :-)

ahoj taky jeden stůl klasickej  a tři židle   :)

Měch

Pro mě ideálně 3x3 m někde v rohu. Židlička a malý stolek by nebyly špatné.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

MeNadruhou

V kolik dnes začíná instalace? tzn od kdy si to mužeme chystat
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

peki

Citace od: MeNadruhou kdy 28.11.2015, 07:57:22
V kolik dnes začíná instalace? tzn od kdy si to mužeme chystat

9:00
vemte nějaké prodlužky a psi

Vočko

Jako brnaka me mrzi neucast o tomto vikendu, ale okolnosti tomu chteji jinak... :(
Pokud by bylo potreba nejakou ruku k dilu, mam od me pritelkyne vyridit, ze rada pomuze.

milanv

Ahoj.

Chtěl bych nejen poděkovat všem za skvělý víkend - a pekimu za klasicky perfektně připravenou organizaci, ale vyřídit poděkování i od mojí Káti. Akci zhodnotila slovy: "S takhle pohodovýma lidma to pak vůbec nevypadá jako práce, ráda pojedu příště zas." :)
V Bambuli z nás byli taky překvapení, co jsem si všiml. Třeba v neděli ráno tam prodavačky ještě pomalu rozespalé nevěřícně koukaly, že my už nastupujeme na plac, chceme klíč od skladu a chvíli na to máme vše ready a už obsluhujeme první děcka :) Myslím, že jsme opět udělali za Kostky dobrý dojem, a to je super.

A perlička na závěr: chtěl jsem dopřát lidem připravenou sadu kostek na příjemné stavění, a tak jsem se nespolehl na náhodnou směs z herny, ale dal v plac něco přes tisíc vlastních kostek. Za celý víkend se jich ztratilo přesně nula(!)
Pán na Žlutém hradě

Chairudo

Taky chci pekimu za skvělou organizaci a všem za skvělý víkend.

Jako milanv jsem čekal že si děti z vláčku nějakou tu figurku odnesou, měl jsem i připravené náhradní, ale k mému překvapení se nic neztratilo :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Izabella08

Hoši,
taky Vás všechny moc zdravím...cítím to úplně stejně...nejlepší propagaci LEGA udělá fanoušek-nadšenec LEGA.
I já sama v soukromí, v práci zmiňuji toto téma více než často....nejen na této akci:)
A opravdu i paní prodavačky, manažerky...všichni byli MOC fajn.

Mějte se blaze...nejen Vy v té Praze:)


honzicek22

Připojuji se k díkům za pekisupport  ;) Vše pak hned lépe odsýpalo.
Jinak jsem byl také překvapen, že všechny koleje zůstaly v celku, i když na ně spousta malých i velkých soutěžících v zápalu boje šláplo.
A samozřejmě všem kostkařům díky za milou společnost a doufám, že se na nějaké akci v brzké době zase potkáme.



peki

Pro účastníky akce ze stavebnic není a nebude

3 x
21303   Wall-E   49,9
milanv
maly mech
Chairudo


3x
70751   Tempel des Airjitzu   199,9
mrs tygrys
honzicek22
izabella08


V ideálním případě pomůže pokud přehodnotíte a vezmete si něco jiného. Zatím se mi po mailech nepodařilo vyjednat nic lepšího. Sejdu se s nimi až 16.12.

honzicek22

Škoda, že to neřekli hned, dokud byla slevová akce na legu.  :(

peki

Upřímně jsem to čekal. Mají "jen" to co mají v obchodech. Do budoucna z toho plyne jediná jistota a to že "100 procentní garance" dodávky setů může být pouze od Lega.

milanv

Kdyby šlo jen o to si počkat, tak já klidně počkám až po vánocích. Jestli je to zcela vyloučené, tak zkusím najít něco jiného.
Pán na Žlutém hradě

peki

Citace od: milanv kdy 03.12.2015, 14:22:51
Kdyby šlo jen o to si počkat, tak já klidně počkám až po vánocích. Jestli je to zcela vyloučené, tak zkusím najít něco jiného.

Vyloučené nemají to zalistované = lego jim to nedodává. Vzal bych něco co se časem prodá netratí na ceně. A tím bych to vyřešil (Mercetes, kwik-e-mart atd).

peki

Citace od: peki kdy 03.12.2015, 08:47:34
Pro účastníky akce ze stavebnic není a nebude

3 x
21303   Wall-E   49,9
milanv
maly mech
Chairudo


3x
70751   Tempel des Airjitzu   199,9
mrs tygrys
honzicek22
izabella08


V ideálním případě pomůže pokud přehodnotíte a vezmete si něco jiného. Zatím se mi po mailech nepodařilo vyjednat nic lepšího. Sejdu se s nimi až 16.12.


Zatím mám odpověď pouze od:
- maly mech
- Chairudo

Čekám na:

- milanv
- honzicek22
- izabella08

mrs tygrys (vím že je v nemocnici)

peki

odměna k vyzvednutí lokalita:
Praha Harfa
Brno Bambule

pokud by byl nějaký problém má vedoucí volat Kateři H.