Převoz z FM do Brna

Založil Kuba, 02.09.2015, 20:45:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

danyboy


Kuba

V nejhorsím, bychom museli pred odjezdem, nějak přskládat auta. Beru muj a Akiho western, JimB škodu, šipkovy Muslimy, A techniky od Hače.

honzicek22

#32
Teď jsem to poměřil. Když posunu lavici tak mám na zadních akorát rozměry na to město, ale v kufru mi zbývá už jen cca 62x98.
Takže tak či tak buď město a nebo hrad musí jet na zadních sedadlech.

Nebo na obojí udělat krabice a dá je na sebe. V tom případě bych ale potřeboval i výšku obou staveb. Nějaký karton mám...

danyboy

Citace od: honzicek22 kdy 16.11.2015, 22:25:03
Teď jsem to poměřil. Když posunu lavici tak mám na zadních akorát rozměry na to město, ale v kufru mi zbývá už jen cca 62x98.
Takže tak či tak buď město a nebo hrad musí jet na zadních sedadlech.

Nebo na obojí udělat krabice a dá je na sebe. V tom případě bych ale potřeboval i výšku obou staveb. Nějaký karton mám...


zítra udělam novou krabici.

honzicek22

Ještě vydrž a pošli výšku , at to tam vůbec vleze :)

danyboy

Citace od: honzicek22 kdy 16.11.2015, 22:41:42
Ještě vydrž a pošli výšku , at to tam vůbec vleze :)


58, ale to se dá rozložit tak na 48

jerzeeg

Zajimave, Akiho mesto i moje hradby maji shodne cca 38cm
(za predpokladu, ze bychom lehce rozlozili spicku strechy u mesta a vrsky u hradeb)

honzicek22

#37
Ráno to poměřím, už jsem v pyžamu a navíc uspávám malou :) Bublinek a jiného materiálu na vyplnění mám taky relativně dostatek.

Aki

Citace od: jerzeeg kdy 16.11.2015, 23:04:28
(za predpokladu, ze bychom lehce rozlozili spicku strechy u mesta a vrsky u hradeb)
Střecha toho paláce (nejvyšší budova) je celá odendavací!

honzicek22

V bednách (na sobě) to vleze.

jerzeeg

Jestli tomu dobre rozumim, tak honzicek pobere sebe, danyho, me, danyho hrad, akiho mesto, moje hradby a par drobnosti ?
Vse bude v krabicich = musime sehnat vhodne krabice na akiho mesto a moje hradby ?
a plan vyjet z ostravy je kdy ?

honzicek22

Z osob jen Danyho... tak velké auto zase nemám, ale Kuba nepsal, že by bral někoho dalšího, tak tipuji, že by ses vešel k němu. Krabici na město z části už mám - 90x70x40 a ve čtvrtek bych udělal výstuhy a prodloužení na těch 106.

danyboy

Citace od: honzicek22 kdy 17.11.2015, 20:12:45
Z osob jen Danyho... tak velké auto zase nemám, ale Kuba nepsal, že by bral někoho dalšího, tak tipuji, že by ses vešel k němu. Krabici na město z části už mám - 90x70x40 a ve čtvrtek bych udělal výstuhy a prodloužení na těch 106.

Ještě u nás napadl návrh, že by se třeba mohli zaměnit auta. Že byste si s mámou na tu sobotu zaměnili auta. Takhle se hrad v poho vleze do kufru auta + další věci no a to máme ještě místa na sedačkách. Otestováno. DO auta se vlezl kostel, vleze se i hrad.

honzicek22

Dany myslíš já a tvoje mamka ?

danyboy


Kuba

Chlapi trochu to tu začínate hrotit, mi se určitě taky do auta ještě něco vleze, včetně člověka. budu mít 5 nebo 6 krabic jenom. (velikosti cca banánové) sice nejdou moc pokládat na sebe (nemaj horní víka) ale určo si s tím nějak poradíme. Mám taky roomstra a mohu vyhodit sedačky (zadní). Když tak se u někohho ráno mužem sejít, a v nejhorším to v autech ještě nějak proházet ať se vleze vše.

honzicek22

Nebo spíše v pátek večer...u tebe, at je čas na záložní řešení.

danyboy

Citace od: honzicek22 kdy 17.11.2015, 20:47:28
Nebo spíše v pátek večer...u tebe, at je čas na záložní řešení.
[/quote

No a ty teda počítáš s tím, že ty legem naplníš mimo hrad jen kufr a zbytek je volný? To by bylo všechno ok. Ten hrad se dá na sedadlo a půl a v prostoru pro nohy se dá druhá část hradu, která je v banánovce.

Kuba

Můžu v pátek zajet kdekoliv v OV a už to vzít když tak ke mě. (nějakou bednu-ny)

honzicek22

Stáhni k sobě hradby a město, já skočím pro hrad a uděláme v podvečer škatulata.

danyboy

Citace od: honzicek22 kdy 17.11.2015, 20:59:39
Stáhni k sobě hradby a město, já skočím pro hrad a uděláme v podvečer škatulata.

Hrad svezem. Ať nejedeš celou trasu.