Spolupráce s novým zajímavým partnerem

Založil peki, 06.05.2015, 16:06:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

komluk

Taky se hlásím!  :)
Něco už mám postavenýho, něco ještě postavím  ;D

matka

Taky tam můžu dát věci z Lipna, není problém.
Paní na Žlutém hradě

peki

Citace od: Mrs.Tygris kdy 20.06.2015, 17:51:16
Mě osobně by třeba zajímalo zda hodlají vybírat vstupný a za kolik a jestli budou mít podmínku propagovat kostky.org a jejich akce ( za mě hlavně Brno víkend)

Bude tam jak free zona (s hernou, kinem a kavárnou pro rodiče) kde se vstupný vybírat nebude tak výstava kde se vstupné vybírat bude.

Podpora a propagace kostek je domluvená a je podmínkou.

Jak píší výše zájem je o interaktivní víkendové programy, čili se tam mohou (a nemusí) dělat "Lego víkendy každý měsíc". Nechci rušit tradici jarního Brněského technic výkendu,

Tohle je nabídka/poptávka která se může přetvořit v něco co umožní organizovat akce AFOLů i v jiných regionech.

Tomik

Pokud je zájem o pohyblivé věci, tak můžu nabídnout svého žraloka. Dá se jednoduše motorizovat, a potom se mává ocasem a otevírá tlamu. Ovládání je pomocí battery boxu, ale pokud by mi někdo dokázal udělat jednoduché ovládací tlačítko, asi by to bylo přátelštější k zapínání.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

šipka

počítá se s uvedenou akcí již letos v Praze nebo zatím jisté pouze podzimní Brno ?

peki

Citace od: šipka kdy 25.06.2015, 09:51:29
počítá se s uvedenou akcí již letos v Praze nebo zatím jisté pouze podzimní Brno ?

Letos/jaro příští rok "pouze" v Brně. Cílem bude ověřit model spolupráce tak aby to dávalo pro všechny smysl. Potom se může pokračovat v jednotlivých regionech (mečí třeba i souběžné aktivity). Jak píši výše vidím v tom zajímavý potenciál, i v tom že je zájem o kontakt AFOlů s návštěvníky. Je přislíbena pomoc s dopravou.

MeNadruhou

Citace od: Tomik kdy 23.06.2015, 11:10:36
Pokud je zájem o pohyblivé věci, tak můžu nabídnout svého žraloka. Dá se jednoduše motorizovat, a potom se mává ocasem a otevírá tlamu. Ovládání je pomocí battery boxu, ale pokud by mi někdo dokázal udělat jednoduché ovládací tlačítko, asi by to bylo přátelštější k zapínání.

Jedna z nejjednodušších věcí :D
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

DarkDrago

Citace od: peki kdy 20.06.2015, 10:05:30
Vitriny budou jako na lipē:
-zástěna (1m široká, délka dle prostoru, kterého je hodně)
- vitrina (jako uprostřed skvoše na meší věci cca 90 cm délka 50 nebo 75 šířka)


Vitriny jsou už udělané, nebo si je teprve nechají udělat?
Protože 1 m je celkem špatně kompatibilní rozměr s velkými LEGO stavbami. 4 baseplate (128 studů) vedle sebe jsou celkem 102 cm, což znamená že se nevejdou, buď bych musel stavit jen na 3 baseplatách (0 výška bude právě baseplata...), uříznout ty centymetry navíc, nebo se snažil to nějak dorovnat jiným způsobem...
Dračí páni s mocí ohně...

peki

Citace od: DarkDrago kdy 30.06.2015, 17:52:20

Vitriny jsou už udělané, nebo si je teprve nechají udělat?
Protože 1 m je celkem špatně kompatibilní rozměr s velkými LEGO stavbami. 4 baseplate (128 studů) vedle sebe jsou celkem 102 cm, což znamená že se nevejdou, buď bych musel stavit jen na 3 baseplatách (0 výška bude právě baseplata...), uříznout ty centymetry navíc, nebo se snažil to nějak dorovnat jiným způsobem...

Bude to dané kompatibilním systémem vitrin. Na LP s tím nemá nikdo problém. Můžeš stavět na 3x 32x32 +  1x32x16.

Kuba

Citace od: DarkDrago kdy 30.06.2015, 17:52:20
Citace od: peki kdy 20.06.2015, 10:05:30
Vitriny budou jako na lipē:
-zástěna (1m široká, délka dle prostoru, kterého je hodně)
- vitrina (jako uprostřed skvoše na meší věci cca 90 cm délka 50 nebo 75 šířka)


Vitriny jsou už udělané, nebo si je teprve nechají udělat?
Protože 1 m je celkem špatně kompatibilní rozměr s velkými LEGO stavbami. 4 baseplate (128 studů) vedle sebe jsou celkem 102 cm, což znamená že se nevejdou, buď bych musel stavit jen na 3 baseplatách (0 výška bude právě baseplata...), uříznout ty centymetry navíc, nebo se snažil to nějak dorovnat jiným způsobem...

Ty stavíš takto velké stavby, myslím, že 3x32 + 1x16 je v pohodě, všichni jsou na to zvyklí z Lipna.  ;) Většina stejně staví ještě uzší stavby, když nebudu počítat kluky co staví velké zakázkové stavby.

peki

#40
1) Akce platí pro vystavovatele Brno Olympie a účastníky Lego Kidfestu.
2) Stavebnice nad 50 EUR  ena S@H (levnější stavebnice si kupte sami viz diskuse zde)

3) Kdo u platby neuvede ve správě pro příjemce NICK + podpora Brno  riskuje že sety neobjednám a platbu vrátím.


Leo podpora nákup setů se slevou, za níže uvedených podmínek

1) Up to 20 LEGO Sets (no merchandise, no PF elements) - not for resale - 50% discount of German RRP (Recommended retail price) plus your local VAT if applicable and 6% shipping.


Tento nákup v minulosti proběhl - info zde Výše slevy výše slevy:35,87 % je kalkulována takto:

Citace od: peki kdy 28.03.2013, 14:23:58
cena na SH   100,00 (příklad při ceně setu 100 EUR )   
sleva 50 %     50,00   
cena po slevě     50,00   
DPH   21%           10,50   
cena + DPH     60,50   
doprava 6%       3,63   
cena celkem     64,13   
===================
výše slevy      35,87 %


Uzávěrka případných objednávek: XXX
Pište vždy nick a číslo setu/setů.  Jde o stejnou podporu jako zde.

Odpovědi na opakující se dotazy

Seznam přihlášených (máte 60 pozic/osazeno 0)
===============================
doporučuji 1 EUR = 29 Kč (zatím to bylo vždy něco přes 28 Kč) budu tedy radeji vracet malé přeplatky než vybírat nedoplatky.

Zatím nic neplaťte, teprve se nominují sety.

davroman

Citace od: peki kdy 01.07.2015, 09:16:20
... a účastníky Lego Kidfestu.

Vztahuje se i na obsluhu kolejiště??   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Kuba

zatím

jukuruku-kuba - 71016 The Kwik-E-Mart



peki


MiHo

miho - 60098 Heavy-Haul Train - 159.99 €
miho - 10220 Volkswagen T1 Camper Van - 99.99 €
miho - 42043 Technic Mercedes-Benz Arocs 3245 (pokud do uzávěrky bude na S+H)
miho - 42042 Technic Crawler Crane (pokud do uzávěrky bude na S+H)

Jamesek

jamesek - 42043 Technic Mercedes-Benz Arocs 3245 (pokud do uzávěrky bude na S+H)
jamesek - 42042 Technic Crawler Crane (pokud do uzávěrky bude na S+H)

Pokud jeden set, platí pořadí :-)

Díky moc.

mirek

Prosím:
mirek - 60098 Heavy-Haul Train - 159.99 €
          60097 City Square  - 169.99 €
Děkuji.

Ondrej

Prosím:

Ondrej
10242 MINI Cooper 89,99 €
10220 Volkswagen T1 Campingbus 99,99 €

Díky

MeNadruhou

#48
MeNadruhou - 71006 The Simpsons™ House    199,99 €
MeNadruhou - 42042 Technic Crawler Crane (pokud do uzávěrky bude na S+H)

Pokud jeden set, platí pořadí :-)
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Vasyk

Vasyk - 75095 - Tie Fighter - 199,99
Vasyk - 42043 - Technic Mercedes-Benz Arocs 3245 (pokud do uzávěrky bude na S+H)
Vasyk - 75058 - Mtt - 99,99
Vasyk - 75052 - Mos Eisley Cantina - 79,99
Vasyk - 75094 - Imperial Shuttle - 99,99
Vasyk - 75106 - Imperial Assault Carrier™ - 129,99

Co projde, projde, důležitost dle pořadí, díky.

ManDay

Měl bych malý dotaz, určitě bych měl zájem také o nějaká technic set, ale v podmínkách je napsáno "no PF elements". Takže Mercedes by asi nebylo možné dostat, je to tak?

danyboy

Citace od: keai kdy 01.07.2015, 20:55:10
Měl bych malý dotaz, určitě bych měl zájem také o nějaká technic set, ale v podmínkách je napsáno "no PF elements". Takže Mercedes by asi nebylo možné dostat, je to tak?

Myslím, že to znamená, že si nemůžeš objednat přímo pf prvky. Na sety obsahujicí pf prvky se to nevztahuje. ;)

linhi

#52
 
  Linhi -  41078 - Skyra's Mysterious Sky Castle - 89,99
  Linhi -  21118 - The Mine - 99,99

honzicek22

#53
Prosím o:

honzicek22 - 42030 Remote-Controlled VOLVO L350F Wheel Loader - 219,99 €
honzicek22 - 60098 Heavy-Haul Train - 159.99 €

Pořadí dle priority.

Děkuji.


ManDay

1. keai - 42030 Remote-Controlled VOLVO L350F Wheel Loader
2. keai - 42043 Technic Mercedes-Benz Arocs 3245 (pokud do uzávěrky bude na S+H)
3. keai - 42042 Technic Crawler Crane (pokud do uzávěrky bude na S+H)

Moje nominace, podle priorit...

Atom

Dva malé dotazy: Platí to i pro mě jako vystavovatele LP 2015?
A můžu si vybrat jakýkoliv set z Lego shopu?

peki

Citace od: Atom106 kdy 02.07.2015, 08:50:24
Dva malé dotazy: Platí to i pro mě jako vystavovatele LP 2015?
A můžu si vybrat jakýkoliv set z Lego shopu?

Měl jsem tam překlep jak jsem kopíroval nyní je to předpokládám jasné.

Pokud pojedeš vystavovat do Brna (akce navazuje na Lipno, bude zařízen odvoz) tak ano. Vybrat si můžeš jakýkoliv set, jestli ti ho Lego dodá to ví jenom Lego. Normální sety (ne sezoní, ne samostatné PF komponenty atd. ) pokud jsou na trhu/uvolněny pro distribuce tak je dodávají. Ale garantovat to nemohu. Při nejhorším vrátím peníze.

Igorus

Igorus - 42030 - Remote - Controlled VOLVO L350F Wheel Loader
Igorus - 42043 - Technic Mercedes - Benz Arocs 3245

blackrabbit

Už se ví přibližně datum? Přes prázniny bych mohl zmáknout středověkou vesnici. S dopravou není problém, v Olympii jsem za 20min. Přidal by se někdo?

peki

Citace od: blackrabbit kdy 03.07.2015, 09:48:31
Už se ví přibližně datum? Přes prázniny bych mohl zmáknout středověkou vesnici. S dopravou není problém, v Olympii jsem za 20min. Přidal by se někdo?

info zde

Prosím o objednávku setů do tohoto vlákna (i pro ty co to už napsali sem) podle pokynů na začátku nového vlákna.

1) vedle nominace dejte také odkaz na přihlášené MOC (neplatí pro účastníky Kidfestu, kteří do Brna nepojedou - nicméně věřím že to bude spíše výjimka  ;) )

Vlákno uzamknu už se může pokračovat v diskusi na jiných místech.