#1 SBC (Vlastní) Útočiště

Založil FilipS, 05.08.2012, 20:35:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

FilipS

Příběh
Tato pevnost sloužila, jako útočiště pro všechny kdo jej potřebovali. Útočiště mělo přísný řád s nulovou tolerancí, díky které zde v souznění žili obchodníci, zemědělci a další obyvatelé všech kultur a vyznání. Za poplatek jim bylo poskytnuto přístřeší, ochrana, voda a jídlo. Jednoho dne pevnost vzal útokem Král Ulrich se svojí armádou pod záminkou skrývání zběhů. Skutečným důvodem ovšem bylo nesmírné bohatství, které se v prosperujícím Útočišti nashromáždilo. 

Tale
This fort used to be a Sanctuary for everyone who needs it. It has a strict law with zero tolerance, so everyone lives there in piece no matter of his culture or religion.  For a fee fort provides his resident a shelter, protection, water and food. One day, King Ulrich with his army attacked the Sanctuary under the pretext of hiding deserters. The real reason was incredible wealth of the Sanctuary.                               


Zde fotky ve vysokém rozlišení, aby vám neunikl žádný detail.  :)
Hlavní pohled
Ostatní pohledy 1
Ostatní pohledy 2







Doufám, že se vám MOC bude líbit.

Ryxe

Moc pěkná stavba. Povedlo se ti dost dobře vystihnout tu atmosféru. Co se týče množství detailů, u tebe je to standard ;).Líbí se mi interiéry, pobořená zeď a je toho mnohem víc... ještě jdu zkoumat ;)

otaznik

Můj favorit je útok palcátem.

Kalethrion

Moc se mi líbí všudypřítomné šípy - takhle má vypadat bojiště!

grohl

Plné roztomilých detailů-ostatně jako vždy.

frantoka

Super príbeh i celé dielko , len tak ďalej FilipS  ;)

Kuba

Opět hodně nápadu a inspirace. Mi se zalíbila nejvíce vodní dýmka. :)

FilipS

Díky za pozitivní ohlasy, sem rád, že se MOC líbí.  :D

Colonel32

Zatim nejlepsi vytvor v SBC soutezi  ;D

Colonel32


Kalethrion

Gratuluji k zaslouženému prvnímu místu.

Ethan

Moc pěkné detaily, hlavně fontánka, palcát, šípy a navíc pěkné hradby (kupodivu ne ty z nožiček, ale ty pískovo-bílé).

Zoufalec

Já bych vyzdvihl fakírovo lože a vodní dýmku.

FilipS

Děkuji moc za reakce.
Od 14.9 budete moci tento MOC vidět v Galerii Harfa.

Jotun

Až ted jsem si všimnul toho vlajkonoše, originálně provedena drátěná kukla, v jakém setu je ta hlava? Typoval bych nějaký automobilový zavodník? Jinak stavba velice pěkná, u mě to vyhrál krčící se kušijník.:D

FilipS


Bard

Pro mě opět ukázka toho, že jsi mistrem detailů. Malá plocha je nabitá ději drobných příběhů...