Bourání výstavy Brick Republic (BR)

Založil peki, 05.04.2017, 09:25:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Vzhledem k přesahu akce do problematického období - prázdniny/dovolené dávám info o termínech bourání:

10.7(pondělí) ve 20:00 se zavírá expozice = KONEC VÝSTAVY během týdne bude potřeba rozebrat expozici (včetně té naší). Bourat se bude celé dny včetně pozdního večera.

Na kolejišti bude možné uklízet od 10.7 po 20:00

Zástěny/vitriny od 11.7 nejpozději do 15.7
je potřeba rozhodnout co půjde v rámci obměny do OC Butovice  (opět kulový blesk snaha aby během jedné vaší návštěvy Prahy došlo k výměně/stažení MOC )

- městečko friends (místo vesnice OC butovice)
- mikropolis
- ??

Připravím schéma vitrin pro OC butovice
1) nahlásíte kdo chce co stáhnout s OC Butovice protože nechce pokračovat s MOC v OC Butovice
2) řeknete co by z toho co je v OC Butovice mohlo zůstat (nicméně předpokládám větší obměnu)
3) domluvíme se co bychom přesunuli do OC butovice z BR

V OC Butovice pak zůstaneme do ledna 2017. Na podzim se dohodnu jestli bude Kostkoland pokračovat i v 2017.

Je ještě malá pravděpodobnost že akce BR se během podzimu přesune do nějakého města, které má podobné prostory pro konání výstavy. Pravděpodobnost malá, ale zmiňuji aby jste (pokud budete mít zájem) počkali s případným rozebíráním modelů , které po 15.7 nebudou v OC Butovice (např. vesnice, filmaři ?, atd.)


Kdo je na dovolené mezi 10-15.7 a nemůže si nějak sám zajistit uklizení/odvoz modelu napište mi SZ. Doufám že vás nebude mnoho. Budu mít dost starostí s úklidem kolejiště, takže určitě uvítám pomoc  >:D   

Dotazy sem.


Harmonogram odvozu:
==============
nikolinek Odvoz dupla - vláčků  -  úterý nebo středa(11. 12. 6.) mezi 17. - 20. hodinou. (Pokud by bylo možné)
Tonik - vitrina alt. modely  nejspíš 11.7. večer.
IGorus friends ve čtvrtek 13.7. (přesun do OC Butovice)
milanv filmaři do sobota 15.7
Olomouc dorazí v so  15.7.  Izabella + Patkutil
horcikdesign Tatra 603 v první polovině týdne (11., 12.7. (OC Butovice)
Kuba western,hrad 11.7 ráno cca 9-10h
Ondrej tatry 11. července nějak kolem 10-11 hodiny
MArtins  (dříve Mikropolis) budu stěhovat hromadně ve čtvrtek 13.7 (OC Butovice)
Mtron Mtron Base sobota 15.7 rano(OC Butovice)
Skywalker 007 SW dioramastředa-pátek 12.7-14.7

Zak stavitelé jsou od úterka do středy +-
Neřád DUPLO (OC Butovice)

přesune někdo od SIhaji krchov (OC Butovice)


peki

#1
Pomalu se blíží termín ukončení výstavy. 10.7.2017 20:00.

Bude potřeba co nejdříve vyklidit naši expozici. Poslední datum na rozebírání na výstavišti je 15.7 sobota do 12:00. Protože mi při instalaci několik lidí říkalo že je pravděpodobné že tou dobou budou na dovolené ptám se znovu:

1) Jste schopní si všichni zajistit odvoz vašich MOC?
2) Kdo má zájem o přesun MOC do OC Butovice
- lego friends
- micropolis
- ????

Z modulárů které jsou na kolejišti (pokud jich zůstane dostatek) můžeme v OC postavit nějaký fragment města.

Bourání BR bude opět spojené s obměnou kostkolandu v OC Butovice, tak aby jste jeli do Prahy jenom jednou.  Také z OC Butovic bude možné odvést MOC (nebo nahlásit nové). 
 

Tomik

Já mám v BR trochu alternativních modelů, které si odvezu nejspíš 11.7. večer. V Kostkolandu aktuálně nemám nic a plánuju tam umístit jen alternativní modely ze soutěže.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Igorus

Co se týká přesunu Friends tak to vidím na nepozdější možný termín, tedy toho 15.7.

papluh

zdá sa že je to opravené na sobotu, takže predbežne : v piatok to možem potiahnuť z Mníchova do Prahy a zostať na sobotu

peki

#5
15.7 (opravdu sobota  :D ) je na výstavišti poslední placený den. To znamená že ještě po našich exponátech musí být čas na demontování a odvoz vitrin,závěsu atd.

Proto by bylo fajn pokud by se mohlo začít rozebírat v týdnu min. v pátek 14. V sobotu budeme muset být max do 12:00 z výstaviště.

Kolejiště bude možné rozebírat v pondělí 10.7 od 20:00 do 22:00. Na rozebírání kolejiště založím pro jistotu zvláštní vlákno.  ZDE.

Pool

#6
Citace od: peki kdy 14.06.2017, 15:10:08
Z modulárů které jsou na kolejišti (pokud jich zůstane dostatek) můžeme v OC postavit nějaký fragment města.

Do výstavy v Butovicích dostavím náměstíčko na pěti baseplate 32x32 (4 MD, umístění lze měnit), takže nabízím do městečka. Jinak kdyby bylo potřeba pomoct třeba se zabalením městečka Friend, Mikropolis atd., tak mohu dorazit.

milanv

Společný projekt Mistři světového filmu složím já s dobrovolníky - ještě dám vědět kdy přesně.

Prosím všechny "filmaře", aby se vyjádřili k vystavení našeho společného díla na podzimní výstavě v Olomouci.
Pán na Žlutém hradě

peki

Bude někdo odvážet něco v týdnu? Ptám se kvůli:
1) odsklení
2) zařízení vstupu

Pomůže pokud se nenechá všechno na sobotu 15.  Pokud bude něco přesouvat do OC Butovice tam mají otevřeno 9:00-21:00. Díky.

Ondrej

Já pro to určitě pojedu v týdnu, ale dopředu nevím jaký budu mít směny, odkdy do kdy (hodiny) v týdnu bude možnost vyzvedávat? Plus nevím jestli jsi označil moje baseplaty na kolejišti tak abych tam nejel dvakrát pak.

nikolinek

#10
Odvoz dupla - vláčků  -  úterý nebo středa(11. 12. 6.) mezi 17. - 20. hodinou. (Pokud by bylo možné)

peki OK

peki

Citace od: Ondrej kdy 21.06.2017, 10:51:39
Já pro to určitě pojedu v týdnu, ale dopředu nevím jaký budu mít směny, odkdy do kdy (hodiny) v týdnu bude možnost vyzvedávat? Plus nevím jestli jsi označil moje baseplaty na kolejišti tak abych tam nejel dvakrát pak.

Kolejiště budeme rozebírat v pondělí takže ti to dám na stranu. Předpokládám že do 10.7 v tom budeš mít jasno. Jde mi o to co nechat osdsklít co nechat zasklené do pátku. 

Ondrej

Super do 10. už budu vědět tak napíšu. Díky

Izabella08

Olomouc dorazí v so  15.7.  Izabella + Patkutil

Tomik

Jak jsem psal výše, svoje alternativní modely bych si z vitríny vyzvedl už v úterý 11.7. odpoledne / navečer.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Igorus

Přesun společných projektů (Friends a Vesnice) se s velkou pravděpodobnosí bude realizovat ve čtvrtek 13.7.. Je to pracovní den, ale i přes to se ptám - je někdo, kdo by mohl přijít na brigádu?

hawran

Ahoj, už jsem to někam psal, v tom týdnu od 10.7. můžu odpoledne cca od 17 hodin kdykoli (kterýkoli den), přes den (tj v pracovní době) je to trochu horší ale určitě by se to dalo nějak zařídit...
K.
Bricks Forever!

HD

#17
Pokud by to bylo možné, prosím o odsklení plochy u Tatry 603 v první polovině týdne (11., 12.7.), abych ji mohl dát, před další štací v Kostkolandu, doma do pořádku.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Pool

Citace od: Igorus kdy 23.06.2017, 15:20:45
Přesun společných projektů (Friends a Vesnice) se s velkou pravděpodobnosí bude realizovat ve čtvrtek 13.7.. Je to pracovní den, ale i přes to se ptám - je někdo, kdo by mohl přijít na brigádu?

Já bych mohl od 16 do 20 hodin, jestli by to pomohlo.

MÍLA

Citace od: Igorus kdy 23.06.2017, 15:20:45
Přesun společných projektů (Friends a Vesnice) se s velkou pravděpodobnosí bude realizovat ve čtvrtek 13.7.. Je to pracovní den, ale i přes to se ptám - je někdo, kdo by mohl přijít na brigádu?
Já bych to zkusil, když si ještě posunu to volno z 15. Na 13.7 tak v odpoledních hodinách bych se tam dostal.

Kuba

Bude tam někdo 11.7 ráno? Potřeboval bych někoho, kdo mi pomůže přenést hrad do kufru auta. Přemýšlím, že si vemu v práci volno a vyrazím brzo ráno z Ostravy, abych tam na cca 9-10h ráno dojel. Prosím tedy o odsklení westernu a hradu na 11.7.

papluh

Citace od: Igorus kdy 23.06.2017, 15:20:45
Přesun společných projektů (Friends a Vesnice) se s velkou pravděpodobnosí bude realizovat ve čtvrtek 13.7.. Je to pracovní den, ale i přes to se ptám - je někdo, kdo by mohl přijít na brigádu?

V tom prípade nemám ako pomôcť, to som na služobke. Akurát môžem dodať inštrukcie na môj modul.

Ondrej

Tak potvrzuji 11. července nějak kolem 10-11 hodiny poprosil bych tedy o odsklení modelů na tento den.

Jinak Kubo měl bych to dopoledne stihnout tam být tak ti pomůžu.

tomas.

Já můžu - napiš, v kolik se tam chystáš...

Citace od: Igorus kdy 23.06.2017, 15:20:45
Přesun společných projektů (Friends a Vesnice) se s velkou pravděpodobnosí bude realizovat ve čtvrtek 13.7.. Je to pracovní den, ale i přes to se ptám - je někdo, kdo by mohl přijít na brigádu?

Martins

Ahoj,
Brixity (dříve Mikropolis) budu stěhovat hromadně ve čtvrtek 13.7., předpokládám, že tam dorazím asi ve 14h. Nějaké pomocné ruce (auto) by se hodily...
Pokud si někdo chce model vzít nebo přestěhovat sám, napište mi SZ.

Na to ale navazuje i rozšíření, bylo by tedy dobré, kdyby ti co staví, zvládli dostat nový model buď do Letňan nebo do Butovic před tímto momentem. Můžeme se domluvit opět přes SZ.
Případně mohu v Butovicích nechat potřebné díry a model ještě finalizovat v pátek 14.7.

Martin

janopr

Citace od: Igorus kdy 23.06.2017, 15:20:45
Přesun společných projektů (Friends a Vesnice) se s velkou pravděpodobnosí bude realizovat ve čtvrtek 13.7.. Je to pracovní den, ale i přes to se ptám - je někdo, kdo by mohl přijít na brigádu?

Také bych mohl přijít.

Igorus

Citace od: Igorus kdy 23.06.2017, 15:20:45
Přesun společných projektů (Friends a Vesnice) se s velkou pravděpodobnosí bude realizovat ve čtvrtek 13.7.. Je to pracovní den, ale i přes to se ptám - je někdo, kdo by mohl přijít na brigádu?

Díky za nabídky brigády.

Zatím tedy předběžně počítám:

- na celý den s Tomášem, Janopr, Brunem. Sraz bude v Letňanech
- odpoledne pak Pool, Hawran - to bychom už měli být v Butovicích.

hawran

Citace od: Igorus kdy 28.06.2017, 12:21:26
Citace od: Igorus kdy 23.06.2017, 15:20:45
Přesun společných projektů (Friends a Vesnice) se s velkou pravděpodobnosí bude realizovat ve čtvrtek 13.7.. Je to pracovní den, ale i přes to se ptám - je někdo, kdo by mohl přijít na brigádu?

Díky za nabídky brigády.

Zatím tedy předběžně počítám:

- na celý den s Tomášem, Janopr, Brunem. Sraz bude v Letňanech
- odpoledne pak Pool, Hawran - to bychom už měli být v Butovicích.

OK, 13.7. dorazím odpoledne do Butovic
Bricks Forever!

Pool

Aye aye Captain, taktéž dorazím do Butovic. A hned si něco i dovezu, abych to potom nemusel tahat vše najednou  ;D.

yanice

Odpoledne bych mohla cca od půl čtvrté či od čtyř. Přesunu se v poledne do kanceláře a pak tam alespoň můžu nechat věci a seběhnout do Galerie.