6766 MISB za 45 euro, 6028 za 3

Založil Colonel32, 21.09.2005, 16:25:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

psal mi chadzi SMSku, ze ma moznost sehnat 6766, misb, za 45 euro za kus, ze jeste dva maj, a pak maj taky horu 6028 pe trech eurech. Nevim kde, a nevim, kdy bude chadzi na netu, takze bych asi pozadal zajemce, aby vyjimecne pouzili prispevky a ne soukromou postu, nevim totiz, jestli se chadzi bude koukat do diskuse, nebo mi napise co ma vzit a kolikrat

EDIT: myslel jsem, ze jsem to sem napsal jasne, ale asi to bude potreba jeste zopakovat. pokud mate o neco zajem, napiste prispevek do diskuse, NE soukromou zpravu, a nevolejte mi (plytvate penezma, a ja vam stejne nereknu nic noveho)

EDIT2: PROSIM, neprispivejte do teto diskuse tlachy, pokud to nebude NEZBYTNE nutne, rad bych ji nechal prehlednou pro objednavku

Jarmila

No to si nemůžu odpustit.
Tak se hlásím první o 6766 za 45 euro. Jen nevím, jak to bude s dodáním a placením. Ale to už bude na Chadzim.
Zdravím.
Jarmila
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Colonel32

#2
45 euro je 1350

May

Pokud je možné sehnat 6766 do 2000 kč včetně poštovného v ČR rád si jej objednám. Napiš podmínky kam mám zaslat penízky, nebo jestli to bude na dobírku.

chadzi

tak 2 kousky 6766 MISB (krabice trosku jeta) jsou v CR, napiste oba at se domluvime co a jak