Identifiácia setu - DOTAZ

Založil phoenicis, 08.01.2019, 01:28:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

phoenicis

Ahojte,
Dostal sa mi pred časom do ruky pre-pack s figúrkami (na foto sú 2 vedľa seba). Viete niekto, o čo ide? Torzo je z Gandalfa, ale hlavička nie. Jedna hlavička je Light Flesh (muž), druhá Yellow (žena). Je to niečo ako Čarodejník, Čarodejnica a 2 psy:

https://photos.app.goo.gl/1yxo3md7PzRELdYA8


Matthes_CS


phoenicis


peter

Osobně si myslím, že jde o testovací pack z linky.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

milanv

Minimálně bricklink žádný takový set nezná, takže je na 99.5%, že je to něco ve stylu, co píše peter. Ověření je snadné: začneš nějakým význačným dílem (já zvolil psa) a koukneš na všechny sety, kde by měl být. Pes je jen v jednom, a tam nejsou ty další díly, např. růžový obličej.
Pán na Žlutém hradě

phoenicis

Citace od: milanv kdy 08.01.2019, 13:56:24
Minimálně bricklink žádný takový set nezná, takže je na 99.5%, že je to něco ve stylu, co píše peter. Ověření je snadné: začneš nějakým význačným dílem (já zvolil psa) a koukneš na všechny sety, kde by měl být. Pes je jen v jednom, a tam nejsou ty další díly, např. růžový obličej.

Presne tak tom to skúšal nájsť, ale začal som práve torzom Gandalfa a tam som vlastne skončil, pretože mi to nenašlo túto kombináciu dielikov...

peter

Citace od: milanv kdy 08.01.2019, 13:56:24
Minimálně bricklink žádný takový set nezná, takže je na 99.5%, že je to něco ve stylu, co píše peter. Ověření je snadné: začneš nějakým význačným dílem (já zvolil psa) a koukneš na všechny sety, kde by měl být. Pes je jen v jednom, a tam nejsou ty další díly, např. růžový obličej.

Ono, tady je především divný vůbec celkový ten počet a složení elementů. Nikdy se nedávají takto minifigové pohromadě, navíc žlutá hlava a k ní růžová je taky nesmysl.

Naskýtá se tedy otázka, jak jsi se k tomu dostal ;-)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

phoenicis

Citace od: peter kdy 08.01.2019, 13:59:07
...
Naskýtá se tedy otázka, jak jsi se k tomu dostal ;-)

Dostal som to ako darček k objednávke.

Robbed

Jak se pozná, že je to originál sáček od Lega ? třeba si to ten prodejce nasáčkoval sám jako odměny k objednávkám.

phoenicis

Citace od: Robbed kdy 08.01.2019, 14:50:56
Jak se pozná, že je to originál sáček od Lega ? třeba si to ten prodejce nasáčkoval sám jako odměny k objednávkám.

Aj to je možné...