Star Wars

Založil Darth, 30.10.2012, 23:45:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Mr. Cube

Tak co ten háčik?  :D

STARHAWK

Citace od: Mr. Cube kdy 05.12.2020, 13:04:34
Tak co ten háčik?  :D

znicili mu lod - po tom co ju hasbro predalo 22 000 ludom :) a u nas sa z lega este poriadne ani na trhu neobjavila

Inak boba bol parada, uz ho robim z lega, Slave 1 si mozno poskladam co mam este v misbe tu poslednu.

Mr. Cube

#1112
To bych neviděl jako problém, Hvězdu Smrti už zničili rovnou 2x a stejně se furt prodává. :D Mě spíš udivila Bobova antipatie ke zbytkům Impéria a ochota dostát svému slovu, i když by to znamenalo doručit Grogua Jediům (přitom jeden Jedi mu přece kdysi zabil otce). Zajímalo by mě, čím vším si kromě Sarlaca na tom Tatooinu prošel.

STARHAWK

Citace od: Mr. Cube kdy 05.12.2020, 23:20:37
To bych neviděl jako problém, Hvězdu Smrti už zničili rovnou 2x a stejně se furt prodává. :D Mě spíš udivila Bobova antipatie ke zbytkům Impéria a ochota dostát svému slovu, i když by to znamenalo doručit Grogua Jediům (přitom jeden Jedi mu přece kdysi zabil otce). Zajímalo by mě, čím vším si kromě Sarlaca na tom Tatooinu prošel.

DS je menej zaujimava - toto je skor ako keby odpalili Falcona - coz skoro v ROTJ spravili.
Antipatia ? Skor sa len podivil ze rezim sa vratil. Masaker stormikov - proste mu vliezli do biznisu a zacali na nich utocit - to sa Bobovi nerobi :)
Ochota dostat svojmu slovu mi sedi s komixom Blod Ties kde bol ochotny akceptovat bounty za tusim 3 ci 4 kredity.
Ta averzia k jediom tam mozno bude este nejaka, tuto slubil pomoc Mandovi a vpodstate zatial asi ani nevie co je Grogu zac podla mna alebo mu je to jedno

Dufam ze v dalsej serii si mando niekde najde rovnaky typ lode a ziska ju.

Su aj teorie ze sa Boba obeduje a Din zdedi Slave 1 - to by sa mi teda nepacilo

Darth

#1114
SPOILERY




Zničení Razor Crestu - k tomu muselo dojít, hračky se musí točit, nejlíp v každé epizodě představit nové vozítko, novou postavu. Zajímavé, že Razor Crest vyšel v září a větší model přijímal závazné objednávky nějak do konce října - asi výrobci věděli, že po tomto díle zájem poklesne. Ale Lego RC se prodává dál, stejně jako AT-ST z první série.

Epizoda byla skvělá - jen mě tam trochu štvaly ty nelogičnosti. Že se z transportu pro dvacet vojáků vyrojí aspoň stovka (alias klaunovské auto), že Cavalry neskočí před E-webem za hřeben ale zdrhá po něm, že stormíci nic netrefí do momentu, kdy dostanou za terč beskar a pak jsou z nich ostrostřelci, že když se na ně valí kámen, neuskočí do strany. Že si za celou tu dobu nepřivolá jetpack nebo si ho nevyzvedne.

Boba mu byl ochotný pomoct, protože on měl docela blízký vztah s Jangem a přišel o něj. To promítá do toho slibu.

Co bude dál, uvidíme. Ale řekl bych, že Slave 1 nezdědí - takto můžou prodávat Slave 1 a ještě nějakou novou loďku, kterou Mando získá. Třeba bude na lodi impéria nějaká zabavená pašerácká loď, kterou si vezmou. Filoni rád sahá do EU, tak bych se nedivil, kdyby to byla Moldy Crow nebo dokonce Ghost. Nezlobil bych se ani za YT-2000 Otana z X-Wing Alliance.

STARHAWK

Citace od: Darth kdy 06.12.2020, 09:09:49

Epizoda byla skvělá - jen mě tam trochu štvaly ty nelogičnosti. Že se z transportu pro dvacet vojáků vyrojí aspoň stovka (alias klaunovské auto), že Cavalry neskočí před E-webem za hřeben ale zdrhá po něm, že stormíci nic netrefí do momentu, kdy dostanou za terč beskar a pak jsou z nich ostrostřelci, že když se na ně valí kámen, neuskočí do strany.


Jo, to tiez niekto kritizoval, normalne to asi idem spocitat kolko ich tam naozaj bolo, ono potom doletel este druhy transport. Ze su stormici slepi az dokial nestrielaju presne do beskaru mi udrelo do oci tiez :D
Ten kamen rutiaci sa na e-web som pochopil tak, ze stormik vazne veril do poslednej chvile, ze ho rozstriela na kusy - nevyslo mu to.

Este kritizovali nekonecnu zasobu Whistling Birds - to idem tiez spocitat - kolko ic vlastne ma, a kolko ich uz pouzil (tusim zatial 3x). Je mozne ze tam je viac radov, nie len jeden. Ze si pri zdrhani z ukrytu ked sa vyzbrojoval este zobral aj nejaku zasobku navyse (ked uz pozabijali kopu mandov, tak im chybat nebudu, tak vzal vsetky - su mrnave moze ich mat aj u seba v skatulke niekde)

Lego ma aspon jednu vyhodu oproti hasbro figurkam - lepsie sa daju robit custom vyskladane z roznych tisicov uz existujucich casti - clovek nepotrebuje modelarske zrucnosti, tak si kopu postav vie vyrobit aniz by musel robit nejake custom potlace a podobne. Cobb Vantha uz mam, teraz idem vyskladat noveho Bobu a Gideona.

Matthes_CS

Citace od: STARHAWK kdy 06.12.2020, 10:36:23
Citace od: Darth kdy 06.12.2020, 09:09:49

Epizoda byla skvělá - jen mě tam trochu štvaly ty nelogičnosti. Že se z transportu pro dvacet vojáků vyrojí aspoň stovka (alias klaunovské auto), že Cavalry neskočí před E-webem za hřeben ale zdrhá po něm, že stormíci nic netrefí do momentu, kdy dostanou za terč beskar a pak jsou z nich ostrostřelci, že když se na ně valí kámen, neuskočí do strany.


Jo, to tiez niekto kritizoval, normalne to asi idem spocitat kolko ich tam naozaj bolo, ono potom doletel este druhy transport. Ze su stormici slepi az dokial nestrielaju presne do beskaru mi udrelo do oci tiez :D
Ten kamen rutiaci sa na e-web som pochopil tak, ze stormik vazne veril do poslednej chvile, ze ho rozstriela na kusy - nevyslo mu to.

Este kritizovali nekonecnu zasobu Whistling Birds - to idem tiez spocitat - kolko ic vlastne ma, a kolko ich uz pouzil (tusim zatial 3x). Je mozne ze tam je viac radov, nie len jeden. Ze si pri zdrhani z ukrytu ked sa vyzbrojoval este zobral aj nejaku zasobku navyse (ked uz pozabijali kopu mandov, tak im chybat nebudu, tak vzal vsetky - su mrnave moze ich mat aj u seba v skatulke niekde)

Lego ma aspon jednu vyhodu oproti hasbro figurkam - lepsie sa daju robit custom vyskladane z roznych tisicov uz existujucich casti - clovek nepotrebuje modelarske zrucnosti, tak si kopu postav vie vyrobit aniz by musel robit nejake custom potlace a podobne. Cobb Vantha uz mam, teraz idem vyskladat noveho Bobu a Gideona.

Whistling Birds myslím použil už po 4. a taky mě napadlo, že je jich tam více v řadě, u nich mě udivuje, že jak je použije, tak jim trvá, než všechny zabijou a oni vždy jen čumí nebo utíkají ale nikdo nevystřelí.

To že stormtroopeři trefí jen beskar mě taky zarazilo a taky to, že když má sniper na mušce vrata, odkud lezou, tak nechá vynést těžké zbraně.

U Boby mi přijde divné, že přišel až teď.

Mr. Cube

#1117
Oznámeny SW seriály pro příští roky na Disney+

hrané:
Rangers of the New Republic (období, které mapuje Mandalorian)
Ahsoka (období, které mapuje Mandalorian)
Cassian Andor series (před Rogue One)
Obi-Wan Kenobi series (10 let po prequelech)
The Acolyte (období High Republic)
Lando Series (před Solo/Obi-Wan series)

animované:
The Bad Batch
Visions
A Droid Story


+ 2023 nový film Star Wars: Rogue Squadron

...tak snad v té kvantitě bude i nějaká kvalita.  :D

Darth

Venku je docela fajn trailer na Bad Batch.

STARHAWK

Videl som. Hlavne ze si Bob Iger sypal popol na hlavu ze vydali toho moc rychlo prilis vela na margo ST a samostatnych filmov.
Teraz maju behom 3r 10 projektov, vlastne 11 lebo mando bude mat S3.

Tak teraz uz to nebude prilis rychlo prilis vela ?

Niektore pre mna maju potencial, ine nie.

Napr The Acolyte - reziserka je Leslye Headland - SJW clovek ktory bude obsadzovat do roli radsej ludi odla orientacie a farby pleti ako podla talentu a vhodnosti na rolu. Nie dakujem o takyto projekt nemam zaujem.

Rogue Squadron - hlavne ze v logu maju T-65 Xwing ale odohrava sa to po ROTS - cize vobe nie ten RS ktory pozname z hier a knih.

Lando v SOLO filme ma nijak nepresvedcil, takze tento serial ma moc nezaujima.

Ahsoka a Rangers - podla obsahu ci to bude viac navezne na Legends alebo to bude viest k First Order - ak druhe, nemam zaujem.

Takze pre mna je v hre:
Mando S3
Cassian - OT era, spy triler, mozno kompetentny Imperialci ?
The Bad Batch - pokracovanie Clone Wars a tu partu som si aj oblubil - chcelo by to konecne objednat z Ali ich figurky

STARHAWK

woooooooooooooooooow posledna cast bola dokonala, tolko slz stastia pretieklo od skalnych SW fanusikov

Mnozstvo WOOOOOOW super toto vidiet vo filme, doteraz sme o tom len citali v knihach alebo komixoch a vsetky postavy boli respektovane - takto sa to ma robit, dokonca aj paradna Girl power nie tak debilno ako v Avengers: End Game

A zadostucinenie fanosikom sklamanym z Ep8 - TLJ - ktoru ja uz nepovazujem za prave SW ale len velmi nepodareny a drahy Fanfilm

Vasyk

Právě dokoukáno a ano, takto měla vypadat nová trilogie, TEČKA !!

Darth

Bylo to úžasné. Nezapomeňte si pustit post-credit scénu.

Zoufalec

Ku**a těžká špička. Epická. O potitulkové scéně sem chtěl taky napsat, sám sem ji poprvé vynechal.

STARHAWK

#1124
Wuuut, som nekukal potitulkovu, kukal som to s malimi, idem hned kuknut.

UPDATE:
Parada, kniha bude buduci rok - dufam ze bude Boba v rovnakom duchu ako v poslednych 3 castiach.

Darth

Na smutnější nótu:

STARHAWK

Citace od: Darth kdy 18.12.2020, 20:32:32
Na smutnější nótu:

Vcera som sa dozvedel. Mal som to stastie sa s nim stretnut, odfotit a dostat od neho podpis na SW CCG karticku Cloud City Bobu.

Darth

#1127
Citace od: STARHAWK kdy 18.12.2020, 19:45:30
UPDATE:
Parada, kniha bude buduci rok - dufam ze bude Boba v rovnakom duchu ako v poslednych 3 castiach.

Možná SPOILER????






Když se mrknu na plán Disney+ na příští dva roky, není tam už prostor pro další seriál. Dá se předpokládat, že Book of Din Djarin byl první dvě série, Book of Boba bude další série Mandaloriana. V The 100 byl "End of book One" když odletěli ze Země a ukončili tak jednu etapu. A zarazilo mě, že v plánu Disney+ (postoval jsem o stránku zpět) byl Mandalorian season 3 na 2021 a Season 3 na 2022 (myslel jsem, že je to překlep) - ale co když ta série 2021 bude o Bobíkovi (třetí série seriálu) a 2022 se vrátí k Din Djarinovi (takže jeho 3. série)?

Matthes_CS

Mě napadlo, že Book of Boba bude film, protože film o Bobovi plánovali.

Citace od: Vasyk kdy 18.12.2020, 17:23:44
Právě dokoukáno a ano, takto měla vypadat nová trilogie, TEČKA !!

Taky mi na konci přišlo líto, že u nové trilogie to takové nebylo.

A jak jsme se bavili o whistling birds, tak Gideon říkal "(...) your wrist launcher has fired its one and only salvo."

Mr. Cube

K té problematice Mandalorian season 3 vs. Book of Boba Fett:

https://thedirect.com/article/the-mandalorian-season-3-boba-fett-spinoff-different-shows-lucasfilm

Jinak to finále bylo studyrvoucí, hned jsem to jel znova.

STARHAWK

Co hovorite na vyhodenie Giny Carano ? Cara Dune je jedna z mojich oblubenych postav, boa to vpodstate hlavna zenska postava v serialy s najvecsim poctom znovuobjaveni sa v celej serii (2 sezony)

Mna to silne nastvalo, Disney+ nemame este u nas, ale ked budeme mat tak im rozhodne ziadne prachy davat nebudem.
Ked vidim ze ani Favreau to nema pod kontrolov a necha vyhodit Ginu, tak ani nemam chut na dalsiu ich produkciu ak sa musia podvolit.
Myslel som ze to ma plne pod kontrolo a kazdy sa moze hrat na svojom piesocku - KK frakcia s High Republic a Favrova frakcia na Mando verse

Zacinam sa postupne posuvat do pozicie ze sa vykaslem na cokolvek nove produkovane zo SW a budem sa zabavat len s uz vyprodukovanimi vecami co mam.

Je smutne ako zahodili vsetku dobru volu vygenerovanu s2 obzvlast kapitolou 16do kosa po tomto tahu.
Tolko ludi sa namahalo aby vytvoprili nieco super pre starych fanusikov co bude respektovat excistujuci svet a pravidla a nejaky blb vo vedeni to jednim smahom znici

Ravenhorn

CitaceCo hovorite na vyhodenie Giny Carano ? Cara Dune je jedna z mojich oblubenych postav, boa to vpodstate hlavna zenska postava v serialy s najvecsim poctom znovuobjaveni sa v celej serii (2 sezony)

Mna to silne nastvalo, Disney+ nemame este u nas, ale ked budeme mat tak im rozhodne ziadne prachy davat nebudem.
Ked vidim ze ani Favreau to nema pod kontrolov a necha vyhodit Ginu, tak ani nemam chut na dalsiu ich produkciu ak sa musia podvolit.
Myslel som ze to ma plne pod kontrolo a kazdy sa moze hrat na svojom piesocku - KK frakcia s High Republic a Favrova frakcia na Mando verse

Zacinam sa postupne posuvat do pozicie ze sa vykaslem na cokolvek nove produkovane zo SW a budem sa zabavat len s uz vyprodukovanimi vecami co mam.

Je smutne ako zahodili vsetku dobru volu vygenerovanu s2 obzvlast kapitolou 16do kosa po tomto tahu.
Tolko ludi sa namahalo aby vytvoprili nieco super pre starych fanusikov co bude respektovat excistujuci svet a pravidla a nejaky blb vo vedeni to jednim smahom znici

OMG tvoje problémy bych chtěl mít, to bych se snad šel rovnou oběsit do lesa. Samozřejmě, že pokud to tak bude tak mě to mrzí, ale sorry měl by jsi se zamyslet zda kvůli jedné herečce, která ani nehraje hlavní roli v seriálu, se chceš na vše vykašlat. Ještě k tomu, když jsi u toho nebyl a nevíš jak to vůbec bylo a proč to tak je.

Lidi občas přemýšlejte, ne všechno se točí kolem toho jak to chcete. Pokud to takhle budeš brát, tak nejsi podle mě fanoušek Star Wars ten pravý, ale jen falešný co za to schovává. U epizod 7-9 jsem to ještě tak trochu chápal i když nesouhlasil, ale tohle je moc i na mě.  8)
Castle, Pirates a Star Wars.

STARHAWK

Ravenhorn> Hovori sa tomu problemy prveho sveta :)

podla coho chces merat kto aky fanusik je ? Paci sa mi OT aj PT. ST som po TLJ uplne zavrhol aj so vsetkym co k tomu prislucha - story z battlefront 2 napr. Dokonca mam rad aj Jar-Jara ;)

Na produkty spojene so SW som uz minulurcite aspon 10K Euro, nie je mala suma - nieje to ako ist raz do kina a kupit si nejake to tricko a mozno nejaku funko figurku.
Zo SW mam:
1) filmy - niekolko verzii od VHS po blueray
2) knihy beletriu aj encikopedie
3) komixy
4) oblecenie (okrem triciek, mikin aj ponozky a tieto vianoce som dostal boxerky :D )
5) hracky - lego, action figures, lodicky, lightsabers, blastre
6) kartove a spolocenkse hry - viacero zberatelskych kartovych hier, bordovky, miniaturove hry
7) PC hry celu kolekciu
8) dokonca aj jednoduchy kostym na cosplay (smuggler) a neopracovany stormtrooper armor na hrudnik a ruky
9) mrte hrncekov a riadu
10) plastove modely
11) podpisane predmety od SW hercov (Boba, mlady Boba, Jango, Admiral Ozzel
12) zucastnil somsa aspon raz v zivote SW Celebration ked bola v nemecku (to je ako cesta do Mekky)
..... a mnozstvo dalsich predmetov nesucich logo SW

kazdu epizodu som uz videl aspon 5x mnohe viac, Rogue one som videl 7x v kine, Ep2 AOTC som zase videl v kine dva krat za sebou, po prvom premietani som siel do pokladne a kupil listok hned na nasledujuce

zda sa ti ze patrim do kategorie bezneho fanusika, alebo nejakeho pozera ??

Cakal som dlho po TLJ a pindal som neustale na nete a nekupoval skoro nic zo ST aby to pochopili a vysledok bol konecne Mandalorian.
Ginu som si v nom velmi oblubil, je to dobra postava a konecne "strong female character" spraveny spravne. A ta herecka je mi sympaticka a jej vystupovanie je vpohode. S vela vecami co tweetovala som suhlasil - isla ale proti prudu co sa SJW nepacilo, snazili sa ju cancelnut uz dlhsiu dobu a ked sa v S2 objavila este prominentnejsie tak som jasal, ze konecne si SJW mozu kwiiiikat kolko chcu a konecne disney pocuva pravym fanuskom a dava im co chcu - a ja som chcel na nich hadzat prachy.
No potom doslo toto, uplne neopravnene za vec ktore robia iny ju vyhodili - lebo je tvrdohlada a nepodvoli sa - ved to predsa chcu nie ? Nezavislu, silnu zenu s vlastnym nazorom, ktora sa nicoho nezlakne - to je vzor pre mlade devy predsa.
Ale disney ocividne zaujima viac nazor SJW ktory hlavne potrebuju vediet kto ma co medzi nohami a co s tym robi a ako sa identifikuje nez pravy fanusikovia ako ja.

A jedine co mozem spravit je odstrihnut ich od financii. Uplne ma to znechutilo az do tej mieri, ze zvazujem zastavit toky penazi pre disney znacku na minimum az nulu.




mesje

Citace od: STARHAWK kdy 13.02.2021, 23:25:42
Co hovorite na vyhodenie Giny Carano ? Cara Dune je jedna z mojich oblubenych postav, boa to vpodstate hlavna zenska postava v serialy s najvecsim poctom znovuobjaveni sa v celej serii (2 sezony)


Bola to naj postava a smutné sú najmä dôvody jej konca.
Vyhadzovanie za iný názor tu bolo za totaca a máme to tu zas. Zaujímalo by ma, či sa takéto dačo stalo niekomu za extrémne ľavicové názory, prípadne za schvaľovanie rabovania počas BLM protestov, lebo táto hra na politickú korektnosť je iba jednosmerna...
Obávam sa ale, že tvoje protesty a bojkoty nikoho nezaujímajú, karavána kde ďalej a mainstream akceptuje hocijakú postavu, hoci by tam disney dalo selenu gomez. Ultrafans síce budú menej kupovať SW produkty, ale tento biznis je postavený na deckách, a tie si budu kupovat sw hracky, tričká či predplatné disney+  nadalej v obrovských objemoch...

STARHAWK

Citace od: mesje kdy 15.02.2021, 09:23:50
Citace od: STARHAWK kdy 13.02.2021, 23:25:42
Co hovorite na vyhodenie Giny Carano ? Cara Dune je jedna z mojich oblubenych postav, boa to vpodstate hlavna zenska postava v serialy s najvecsim poctom znovuobjaveni sa v celej serii (2 sezony)


Bola to naj postava a smutné sú najmä dôvody jej konca.
Vyhadzovanie za iný názor tu bolo za totaca a máme to tu zas. Zaujímalo by ma, či sa takéto dačo stalo niekomu za extrémne ľavicové názory, prípadne za schvaľovanie rabovania počas BLM protestov, lebo táto hra na politickú korektnosť je iba jednosmerna...
Obávam sa ale, že tvoje protesty a bojkoty nikoho nezaujímajú, karavána kde ďalej a mainstream akceptuje hocijakú postavu, hoci by tam disney dalo selenu gomez. Ultrafans síce budú menej kupovať SW produkty, ale tento biznis je postavený na deckách, a tie si budu kupovat sw hracky, tričká či predplatné disney+  nadalej v obrovských objemoch...


Co viem tak to schytal len jeden SJW a to Chuck Wendig - ten mal ale uz cez ciaru tweety, niekedy same vulgarizmy
https://deadline.com/2018/10/marvel-star-wars-writer-chuck-wendig-fired-allegedly-for-his-political-tweets-1202482280/#comments

No #CancelDisneyPlus bolo dokonca v ten den kedy ju vyhodili cislo 1 v Twitter trendoch. V milionoch odidenco to asi nebude ale v tisicoch urcite a to uz tam v reportoch ukaze managerom ze nieco nie je ok v dobe ked podla mna uz musia bojovat o kazdeho zakaznika, kedze stremovacich sluzieb je uz vela

Gina hned na to dostala novu pracu :) Wedel by som si ju predstavit v remake na film alebo volne pokracovanie Xeny - Xenina dcera by bolo na nu fajn

Pozeram ze mala par akcnakov, tak si ich pozrem - Heywire napr

A stale to rezonuje, napr tusim vcera dal YT kanal Oscar video s Kathleen Kenedy ako ospevuje zenske v Hollywoode a behom dna to dostalo 10K dislike - aktualne zrusili dislike aj komenty. Ludia sa po tomto kroku presunuli o video dalej :) a uz je tam 3.1K dislike a stovky komentov
https://www.youtube.com/watch?v=Pwgs4gxTo_4

V to povodnom videu je KK tak blba, ze precita este aj poznamku na zatiacok videa za co si z nej robia teraz srandu "Dade in"
https://www.youtube.com/watch?v=ORCNv44sX10

Inak Oscar kanal ma skoro 2mil odberatelov a posledne videa len par tisic zhliadnuti ale to KK video ma uz 138K zhliadnuti a to video vedla novsie kde sme sa presunuli 13K

Toto bude trendovat teraz na kazdom videu co Disney vypusti, tejto skvrny sa tak lahko nezbavia a ludom to uz zacina liezt na nervy

Tento SW biznis uz davno nie je o deckach, decka na to kaslu - Hasbro vydalo 350$ plastov Razor Crest a zakupilo si ju tusim 22K ludi. Teraz hlasili narast o 70% pre SW vdaka mandalorianovy ale tymto krokom efektivne zabili tu dobru volu.

Budem to sledovat nadalej a zapajat za do protestu - podla mna to zmysel ma. Mandalorian je toho dokazom, tam sa snazili maximalne vyhoviet starym fanusikom a zabralo to.
Ale vidim, ze dokia KK odtial nezmizne, nie je sanca na uspech lebo cokolvek dobre co spravia ona znici.

Ked k nam pride D+ tak si ho dam na tu free periodu, pokukam dobre veci aby to mali v zaznamoch Mando S1-2, Ep 1-6, Clone Wars a potom to zrusim a do spravy samozrejme #CancelDisneyPlus #WeLoveCaraDune #WeLoveGinaCarano a pod

STARHAWK

Zacina Di$nimu priharat pod zadkom, uvidime ako to budu prezentovat mainstreem media
par hodin po release tam uz je 750K zhliadnuti a 82K lajkov vs 1.3K dislajkov

Prve oficialne interview s Gina Carano po jej vyhodeni z Lucasfilms/Disney
https://www.youtube.com/watch?v=mxObG659Sc0


Darth

Hlavně to ženou už do extrémů - Hasbro přestalo vyrábět figurky Cary a ty rychle zmizely z obchodů (nevím, jestli je stáhli nebo se jen doprodaly). Black Series Cara Dune se už prodává na ebay od 5 do 7 tisíc kus (původní cena 999 Kč), v Evropě dokonce od 9k nahoru. Ta novější (nazelenalá) od 3k nahoru (nákupka také 1k). Takže hon na čarodějnice.

Pokud ještě nemáte jejího minifiga nebo AT-ST, tak pořizujte, protože po nich nastane nákupní horečka. A je téměř jisté, že Lego ji už v dalším setu také nevydá (musí líbat Disney myší .....).

Já si pro jistotu hned předobjednal její premium format sochu od Sideshow, doufám, že alespoň aktivní předobjednávky uspokojí. Ale je fakt, že z vyhledávání Star Wars a Mandalorian na stránce Sideshow zmizela, dohledat se dá jen když se hledá přímo její jméno.

Před lety se za vyjádření názoru zavíralo a vyhazovalo z práce, zdá se, že se to vrací.

STARHAWK

Mozem poprosit o podporu tohto IDEAS navrhu, kto este nehlasoval.

https://ideas.lego.com/projects/6a21cb1c-e42a-4ac0-8cce-273e11b76ca6

ditetemnaporad

Spejzbolácký vinebágo jsem si jako malý stavěl ze setu 722 a už mnohokrát mne napadnulo, že by to byl super IDEAS model  8)

May The Schwartz Be With You!

STARHAWK

Citace od: ditetemnaporad kdy 08.04.2021, 10:16:54
Spejzbolácký vinebágo jsem si jako malý stavěl ze setu 722 a už mnohokrát mne napadnulo, že by to byl super IDEAS model  8)

May The Schwartz Be With You!

Uz tam raz tusim bol v rozhodovani - ta predosla verzia dokonca pouzivala TAN vlakove okna co by podla mna prispelo k predajnosti. Ale nepreslo to Tak dufam, ze teraz to uz konecne schvalia nech je tam dobri a lacnejsi IDEAS. Dodavku si clovek vie spravit ale tie figi tak uplne nie. Este nech tam pridaju dvoch trooperov a bude to fajn set.

Dokonca som dostal info ze presne takato dodavka bola pouzita v Braking Bad (Pernikovi tata) seriali, takze by o nu mohol byt zaujem aj z ich strany - kedze im set nikdy neschvalia kvoli pravidlam.