(Vlastní) Zábava po práci...

Založil Jindroush, 07.06.2005, 21:16:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

I naši dva přátelé si po práci rádi odpočinou, Tibor šel s pískem, kdežto Dežo dal svůj dnešní rekord...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

peter

Tak to je velmi pěkné, to se mi fakt moc líbí. Velice jednoduchý nápad, ale pěkně provedený :D Ne, na darmo se říká: "v jednoduchosti je krása". Ale jedna mu tam přeci jen zůstala ;D - tak snad příště se to podaří.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

Citace od: Jindroush kdy 07.06.2005, 21:16:53
I naši dva přátelé si po práci rádi odpočinou, Tibor šel s pískem, kdežto Dežo dal svůj dnešní rekord...

No, nechci kazit tvému pracovníkovi radost, ale vypadá to, že kuželky porážel směrem od sebe, což je špatně, Ruské kuželky se hrají tak, že se koule pošle obloukem, poslat jí přímo na kuželky není dovoleno.  :)

Jindroush

Nojo, to je možný, já jsem se to snažil vygůglit, ale neuspěl jsem. Evidentní překlad byl Russian Skittles, ale ten se nacházel pouze na anglických stránkách českých hotelů, takže se jedná evidentně o otrocký překlad českého názvu (ona asi taky vídeňská káva nebude jinde než v Čechách známá).

Jediný, co jsem našel, jsou 'Table Skittles' neboli 'Devil amongst the Tailors', ale to má jen svislou tyčku a já jsem přesvědčenej, že ruský kuželky maj 'šibenici'.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

myth

Citace od: Jindroush kdy 08.06.2005, 10:42:41
...  (ona asi taky vídeňská káva nebude jinde než v Čechách známá)  ....

Náhodou aj u nás na Slovensku poznáme viedenskú kávu  :D ;) ;D 8)
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.