Kostkování OLOMOUC 2023, 4. ročník

Založil Izabella08, 06.03.2023, 09:15:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kanak

Citace od: Borun kdy 15.05.2023, 21:39:14Akce to byla podařená. Pavlína se o nás jako vždy skvěle starala. Pohodová atmosféra byla znát jak na straně vystavovatelů tak návštěvníků. Musím tady zmínit a pochválit jednu věc ,která mne zaujala asi nejvíc a to jak Pavlína po oba dva dny neunavně procházela výstavou a  návštěvníky vítala, povídala si, radila jim,doporučovala atd.Dále oceňuji,že dala šanci novým mladým afolům vystavovat. Děkuji Pavlíně a její rodině za organizaci.
Pod to se podepisuji a ještě jednou děkuji Pavlíně a jejímu týmu za příjemný víkend.

yoshimaka

#31
Tak konečně využiji chvilku a také pochválím. Byla to velmi pohodová a příjemná akcička, fajn lidi, žádné mačkání, žádná nervozita, až jsem si říkal, jestli je to vůbec možné! Spousta úžasných modelů, super mančaft a večery s Donem bly podnětné a inspirující (útok na hrááááád... :-)) Díky Vám všem, organizátorům, vystavovatelům, pomocníkům a kamarádům, za náročný (sorry, fakt jsem pak už musel jít spát) ale na druhou stranu pohodový víkend. Také aukce mile překvapila, odsýpalo to a "máme s Vincentem radost". Fotky super!
PS: Tu masku musím napříště doladit!
PPS: Vystavovatelské záchodky mě velice mile překvapily!!! Jen příště uděláme na začátku školení a cedulku WC tam dávat nebudem, protože se nám tam hrnuli návštěvníci!
Lust och fägring stor

wynnova

Já moc děkuji za možnost se účastnit vůbec poprvé jako vystavovatel:)

Naprosto jsem si to užila (spolu s dětmi a Filipem), servis luxusní, prostory úžasné. Navštívila jsem jako účastník už několik lego výstav, ale Kostkování je teda TOP. Jak přístupem organizátorů, vystavovatelů, tak herními zónami - ty byly asi nejlepší, co jsem kdy viděla. Docela chápu, že děti tak jsou schopné strávit celý den. A nejen děti:)

Děkuji za pozvání do aktivního světa AFOLů a budu moc ráda, když se uvidíme i příští rok.

Zuzka - Wynnova

ogar49

Taktéž se přidávám k pochvale. Prostě akcička napohodu. Tak šup šup s novým termínem ;) S návštěvníky byl čas pokecat, nikdo se nemačkal u modelů a někteří u nich vydrželi dlouho (např. malá Terezka z Kostkovani ...).

wynnova

Citace od: ogar49 kdy 18.05.2023, 11:34:01Taktéž se přidávám k pochvale. Prostě akcička napohodu. Tak šup šup s novým termínem ;) S návštěvníky byl čas pokecat, nikdo se nemačkal u modelů a někteří u nich vydrželi dlouho (např. malá Terezka z Kostkovani ...).

Jop, Pro Terezku jsi spolu s modelem ZOO byl TOPka :)

milanv

Mám obrovskou radost, že se vám akce povedla, ale hlavně, Pavlíno, že jsi zůstala evidentně věrná své filosofii, jak dělat Kostkování! Samozřejmě mě o to víc mrzí, že jsem tentokrát (poprvé) nemohl dorazit, ale o to raději dorazím příště, pokud to jen trošku půjde.

Těším se už teď!
Pán na Žlutém hradě

Izabella08

Citace od: wynnova kdy 18.05.2023, 09:22:38Já moc děkuji za možnost se účastnit vůbec poprvé jako vystavovatel:)

Naprosto jsem si to užila (spolu s dětmi a Filipem), servis luxusní, prostory úžasné. Navštívila jsem jako účastník už několik lego výstav, ale Kostkování je teda TOP. Jak přístupem organizátorů, vystavovatelů, tak herními zónami - ty byly asi nejlepší, co jsem kdy viděla. Docela chápu, že děti tak jsou schopné strávit celý den. A nejen děti:)

Děkuji za pozvání do aktivního světa AFOLů a budu moc ráda, když se uvidíme i příští rok.

Zuzka - Wynnova
Zuzko, děkujeme za Tvé napsané.
Nás to prostě baví... a pokud to baví i děti a jejich doprovod...tak všude panuje ta fajn pohodová atmosféra. Je pravdou, že i my se pak cítíme jako v jednom obrovském vysněném hračkářství:)
Díky Vašemu přístupu a reakcím...jedeme rádi dál!!!:)

Izabella08

Citace od: milanv kdy 18.05.2023, 12:00:34Mám obrovskou radost, že se vám akce povedla, ale hlavně, Pavlíno, že jsi zůstala evidentně věrná své filosofii, jak dělat Kostkování! Samozřejmě mě o to víc mrzí, že jsem tentokrát (poprvé) nemohl dorazit, ale o to raději dorazím příště, pokud to jen trošku půjde.

Těším se už teď!
Milane, Tebe a Tvoji Ditu, bereme vždy a všude...a Vy to oba víte:)

444martinhanak

Neprošvihl jsem pokyny k zaplacení aukce?
Díky

peki

Dostal jsem se k vyúčtování aukce.
odkaz
prosím o uhrazení.

Izabelo kolik bylo +- návštěvníků, potřebuji do hlášení AFOlové viz seznam na začátku?

Jsou někde fotky z akce ?
Dík

Izabella08

Citace od: peki kdy 24.05.2023, 13:14:54Dostal jsem se k vyúčtování aukce.
odkaz
prosím o uhrazení.

Izabelo kolik bylo +- návštěvníků, potřebuji do hlášení AFOlové viz seznam na začátku?

Jsou někde fotky z akce ?
Dík


Peki, hlášení je v tomto linku z 15. 5.
snímky jsou v odkaze hned po závěrečném hlášení + v pátek ještě dodám další:)

Izabella08

Odkaz na snímky z 4. ročníku: https://www.kostkovani.cz/galerie/album/4-rocnik-kostkovani-olomouc-2023
+ něco málo přikládám i zde:)

peki

Citace od: Izabella08 kdy 24.05.2023, 18:13:26Peki, hlášení je v tomto linku z 15. 5.
snímky jsou v odkaze hned po závěrečném hlášení + v pátek ještě dodám další:)
supr. dík