(vlastní) CASTLE armady a MOC

Založil richchie, 15.11.2021, 14:06:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

richchie

ahojte, rozhodol som sa vytvorit vlastny castle svet kde zapracujem jednotlive moje castle frakcie. Planujem vytvorit custom mapu, ako aj strucne dejiny, vztahy medzi jednotlivymi frakciami a prípadne aj nejaky ten pribeh... Tu by som chcel z kazdeho diela mat po jednej fotke, v pripade ze dielo bude mat viac fotiek bude mat  /resp.  uz ma / vlastny topic.

Zacnem teda fotkami jednotlivych hlavnych postav z jednotlivych frakcii...

arnold

Zdravím Richchie!  Koukám,že jsi zde stále aktivní...to je dobře.
Custom štíty jsou super a  použítí "old school" koní taky  8)
Doufám,že v případné bitvě budou ve finále moje srdcovky Forestmani s  Blackfalcons   ;)

richchie

#2
prikladam foto zvysnych hrdinov ako aj spolocnu fotku

P.S: dakujem Friendbricks sa kvalitne custom helmy :-)

richchie

zatial prvy nastrel mapy.. nejak zle je nasvietena , nie je na nej vidno hl. mesto flaconov  , hrad Falkirk...

richchie

#4
prikladam fotky jednotlivych diel. pre viac fotiek vid dole pod kazdym mojim prispevkom je link na celu moju zbierku kde je zas link na jednotlive diela...
(ano, nudim sa, som v karantene kvoli covidu ;D )

Camelot som pouzil z mojej zatial najvacsej dioramy, ale planujem ho casom zmenit, rozsirit o vacsiu cast dediny, ale to neviem kedy sa mi podari...Mozno aj zmenim od zakladov samotny hrad... uvidim... zas az tak vela casu volneho nemam bohuzial...




richchie

original sety z 90tych rokov zasadene do terenu a k nim mensia armada...

richchie

#6
existuje vela variantov ktore vychadzaju z creator hradu 31120, ci uz ako alternativne modely alebo ako kombinacia viacerych setov. Mne sa osobne najviac paci tento model, ktory sa da postavit z 3 creator setov. dotvoril som k nemu teren, trosku upravil spodok aby sa dala jedna cast odnimat. Povodne som chcel ze sa bude dvihat ale kedze z druhej strany zasahuju v niektorych castiach kocky, musel som to zmenit a jedna strana sa posuva nabok aby tak vznikol pristup k detailnemu interieru hradu.
Pre stavbu tohto modelu som sa rozhodol z dovodu ze mi prisiel ako vhodna protivaha pre set 10305 (aby som zachoval pomer hradov pre 2 rivalske  frakcie - crusaderi a falconi)

richchie

a este pridavam novych forestmenov, tu som zatial nic nedorabal , i ked ten hrad v lese by som rad asi casom dal na podlozku 48x48 len musim vymysliet ako to na nu upevnit kedze po stranach sa to otvara...

Colonel32

Co jsou zač ty custom oválné štíty? To je nějaký neoficiální potisk nebo samolepka?



richchie

Citace od: Colonel32 kdy 08.07.2022, 14:11:01
Co jsou zač ty custom oválné štíty? To je nějaký neoficiální potisk nebo samolepka?
vsetky ovalne stity mi robil kamarat, super kvalita, vrelo odporucam, pre viac info staci napisat sukromnu spravu

Colonel32


richchie

Nie, robí mi to kamarát, na BL obchod friendbricks, robí to potlačou a následne zalakuje tuism, presný postup neviem, ale kvalita je to taka ze ani nožom to nezoskrabes...

richchie

pridavam fotku vsetkych hradov co mam pre 2 moje hlavne frakcie - black falcons a crusaders / lion knights
taktiez som konecne dorobil teren a osadil castle in the forest na podlozku 48x48 tak aby sa hrad aj nadalej dal otvarat ale zaroven bola jeho stredna cast pevne uchytena aby sa lahsie s hradom manipulovalo pri prenose...


ditetemnaporad

Pěkné pokoukání. Takto v přímém porovnání mne nejvíce překvapilo, jak je nový hrad 10305 vlastně celkem malý :) Bricklink hrad se mi nelíbil, ale po zasazení do terénu působí útulně. "Creator-Creator-Creator" hrad potom vypadá pohledově v nejlepším měřítku.