Ping-Pong

Založil eNTy, 09.04.2006, 19:11:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

eNTy

Ač to není moje parketa, zkusil jsem z pár mých non-technic dílů postavit něco malého...


muzzo

Bych řekl, že to je první červený ping pongový stůl na světě a ty pálky se taky asi spíš na tenis  ;D Ale je to hezké.

jajir

Barvy sice nesedej, ale je to pekny, je to napad.

corelxt

proc by barvicky nesedeli.. standart je sice zelenej.. ale hral sem uz i na modrym, cernym, i cervenym ;D

Hansel

Pěkné, ale chybí mi tam akce. Přidej tam minifigy a rozehraj hru, bude to o mnoho lepší  ;)
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

mph1

Je to hezke, zajimavy napad

MwK

Parada! ;D
Nieco taketo som este nevidel...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

eNTy

Citace od: Hansel kdy 09.04.2006, 21:24:46
Pěkné, ale chybí mi tam akce. Přidej tam minifigy a rozehraj hru, bude to o mnoho lepší  ;)

Bohužel to není zcela minifig scale, a pokus s pálkou v ruce vypadal nanejvýš nepřesvědčivě. Takže to zůstane pouhým zátiším ...

muzzo

Citace od: corelxt kdy 09.04.2006, 21:09:52
proc by barvicky nesedeli.. standart je sice zelenej.. ale hral sem uz i na modrym, cernym, i cervenym ;D

Na červenej ping pongovej stůl nevěřím, červená odráží moc světla, než aby se na ní dalo hrát.

Jenčula

Citace od: muzzo kdy 10.04.2006, 15:24:54
Citace od: corelxt kdy 09.04.2006, 21:09:52
proc by barvicky nesedeli.. standart je sice zelenej.. ale hral sem uz i na modrym, cernym, i cervenym ;D

Na červenej ping pongovej stůl nevěřím, červená odráží moc světla, než aby se na ní dalo hrát.

Červená je věru dost nestandardní barva, ale kdyby se zvolil správný odstín a barva byla matná... Třeba by to fungovalo. Na vlastní oči jsem však červený stůl také neviděl.

Nicméně ta kreace v úvodu je dost vtipně řešená, tak proč ne... ;)
Můj RELAX

Pepan

Myslím, že je to dobré ;) Hlavně ten nápad, ale i to zpracování, až na tu červenou ;D

TomG

Si schvalne zkuste zjistit kolik mate zelenych tiles ve sbirce, pripadne na peeron, kolik je v setech cervene a kolik zelene.
http://www.peeron.com/inv/parts/2431
Only the best can survive.

betakaroten

A co pískozelená? V setu 4679 s extra krabicí jich je několik ;D

peter

No je fakt, že čistě zelených Tiles moc není, ale to by nemuselo vadit. Což to takhle udělat z klasických bricků otočených o 90°? Zelených kostek už je celkem dost ne? ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

eNTy

ad kostky nabok:
1) stejně to chce tile na ukončení
2) muselo by to být ve výrazně jiném měřítku, kvůli tloušťce stolu

marian20

Citace od: xtepn01 kdy 15.04.2006, 16:23:50
ad kostky nabok:
1) stejně to chce tile na ukončení

mohlo by sa to ukončiť bielymi tiles ako to má aj skutočný stôl.
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

Jarmila

#16
Citace od: TomG kdy 14.04.2006, 12:07:24
Si schvalne zkuste zjistit kolik mate zelenych tiles ve sbirce,

To bylo slovo do pranice.  >:D
Tak jsem to večer spočetla.  :D
::) Minimálně 79 kousků tiles 1x4 v green. Pár se jich bude ještě vyskytovat porůznu po baráku.
A na otázku: Odkud? odpovídám: Z akce Nahrab si své lego.

A dle peeronu dalších 12 ve 4 setech, z toho 3 jsou polepené samolepkami (originálními od Lega)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Cavelon

Citace od: Jarmila kdy 19.04.2006, 12:03:59
Tak jsem to večer spočetla.  :D
::) Minimálně 79 kousků tiles 1x4 v green. Pár se jich bude ještě vyskytovat porůznu po baráku.
A na otázku: Odkud? odpovídám: Z akce Nahrab si své lego.

Tak si mala ihneď poskladať zelený ping-pongový stôl, ne? ;D
Kde je foto? :P

Jarmila

#18
Citace od: Cavelon kdy 19.04.2006, 12:13:09

Tak si mala ihneď poskladať zelený ping-pongový stôl, ne? ;D
Kde je foto? :P

Nebyl čas něco skládat. Jsem to spočetla skoro o půlnoci.  >:D Jinak lítám z práce do práce, mezitím honím kluka k večeři, do vany a do postele. Bídně stačím třídit a přetřiďovat to, co jsem nahrabala a co kluk s kamarády roztahá. Pro mne je obrovský relax večer zasednout a hrát si na Popelku. U toho nemusím moc myslet.  ;D
A důvodem třídění je přeplněnost v bývalém systému a absolutní nepřehlednost. Až to bude vypadat trochu k světu a k vyfocení, tak se taky pochlubím.  ;D Jen ještě musím koupit nějaký ten foťák. Zatím mi na něj pro samé nákupy lega nějak nezbývá.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

peter

#19
Citace od: peter kdy 15.04.2006, 09:55:03
No je fakt, že čistě zelených Tiles moc není, ale to by nemuselo vadit. Což to takhle udělat z klasických bricků otočených o 90°? Zelených kostek už je celkem dost ne? ;)

Citace od: Jarmila kdy 19.04.2006, 12:03:59
Tak jsem to večer spočetla.  :D
::) Minimálně 79 kousků tiles 1x4 v green. Pár se jich bude ještě vyskytovat porůznu po baráku.
A na otázku: Odkud? odpovídám: Z akce Nahrab si své lego.

Takže jelikož já sám vlastním jen jedinou zelenou tile 1x2 (ze setu 10027 Train Engine Shed), tak jsem dnes konečně zkusil udělat to mé navrhované řešení abych zjistil jestli to vůbec jde. Jak se to povedlo už posuďte sami ...

EDIT: Přidal jsem ldr soubor pro ty, kteří by si můj stůl chtěli náhodou postavit třeba pro nějaký svůj městský MOC ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

muzzo

Je to tak perfektní, že hrozně vynikne nedokonalost těch plácaček. ;D

MwK

Citace od: muzzo kdy 21.05.2006, 16:15:53
...že hrozně vynikne nedokonalost těch plácaček. ;D
Tie stare palky boli o moc lepsie...ale stol,ten je teda fakt husty... :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

peter

Citace od: muzzo kdy 21.05.2006, 16:15:53
Je to tak perfektní, že hrozně vynikne nedokonalost těch plácaček. ;D

Citace od: MwK kdy 22.05.2006, 15:06:28
Tie stare palky boli o moc lepsie

No abych řekl pravdu tak jsem si tu původní pálku také postavil, ale když jsem ji dal minifigovi do ruky, tak to vypadalo příšerně. Pálka byla větší než má minifig tělo. Vypadalo to opravdu šíleně, že jsem jim dal do rukou klasiku.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Tomášek

Z čeho jsou postavený ty madla pálek ???
Procházím DARK AGE.

Vasyk


Tomášek

Citace od: Vasyk kdy 22.05.2006, 20:09:13
...http://peeron.com/inv/parts/x1156   :)
Díky moc !
Ani jsem nevěděl, že takovýto díl existuje...
Procházím DARK AGE.

Šejmus

teďka je nejlevnější možnost jak ho sehnat ,koupit si zlýho robíka z exoforce
Fool of a Took!