Společný projekt - Vesmírná loď OK Kostka 2020

Založil Sihaja, 10.06.2019, 09:13:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

HD

Nemám zatím žádnou osobně vyzkoušenou, ale vyhledávač mi našel dost 3mm hadiček.  ;)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

puresis

#121
Navrhuji


ROOF TILE 2X2/45° INV. etc. Light Bluish Gray  3660        366001    puresis
Roof Tile 1X2 Inv. Light Bluish Gray 3665   4211437   puresis
Plate W. Bow 2X2X2/3 Light Bluish Gray 15068 15068    puresis
Brick W/Half Bow 2X3 W/Cut Light Bluish Gray 24309  6132212    puresis
936064622742: Brick W. Bow 2X4 Light Bluish Gray 93606  4622742  puresis
30404211614: Roof Tile 1X2/45° Light Bluish Gray 3040 4211614   puresis
Roof Tile 2X2/45° Light Bluish Gray 3039 4211410  puresis
altrnativně
Roof Tile 2X3/45° Light Bluish Gray 3038 4211773  puresis
Roof Tile 2X4/45° Light Bluish Gray 3037 4211409  puresis
Brick W/Bow 1/3 Light Bluish Gray 50950 4249112  puresis
Brick W. Bow 1X4 Light Bluish Gray 4518992 61678  puresis
dále podporuji jakékoli Dark Tan či LBG......



Sihaja

tady https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=52866.msg278770;topicseen#msg278770
je projekt lugbulk. máme cca 25 lotu, ktere muzeme vybrat pro nasi plavbu. pokud je pro vas neco, co si myslite, že nam chybi, tak prosim napiste.

peki

Poprosím o nominaci dílků. Základem by podle mne mělo být to co je pro projekt společné, tedy spojovací modul,případně domluvená konstrukce na vyztužení modulu. Plus něco "space" co se hodí.  Předpokládám že se pak s 1 - několika moduly, připojí i účastníci jiných projektů, protože tyto dílky přikoupí s ostatním.   

Sihaja

Ahoj, poprosim ty, z v8s, kdo stale pocitaji s letem, aby mi do zpravy poslali svoje civilni jmena, abych je mohla zapsat na seznam lidi, kteri maji narok na projektovou podporu (objendat si kostky od lega).

Pokud mate zaroven nejaky dilek, ktery byste chteli, tak odkaz na brickset/bricklink a lego ID toho dilku a barvu. Diky Kapitan konci

peki

Účastníci společného projektu, kteří budou nakupovat v rámci "malého lugbulku" (takto nazýváme projektový support) necht se do konce dubna čtvrtek 30.4 přihlásí k v objednávková aplikaci.

instrukce zde.
Obecné dotazy k malému Lugbulku směřujte do tohoto vlákna

ivanku_kamarade

Jestli je místo, tak bych se ještě přihlásil

peki


Sihaja

#128
účastnící projektu budou krom spojovaciho modulu potřebovat i Brick 1x2x5 without Side Supports v trans clear na přidžení modulu nad terénem.

3BRICK 1X2X5 - TR../without Side SupportsTrans-Clear 352746251285sihaja

Sihaja

Provedla jsem update prvního příspěvku.
Koukněte na to a případné dotazy směřujte sem.

Bohužel jsem teď mimo dosah svého lega, tak zatím nemám žádné další technické parametry přesně rozmyšlené.

Předpokládám, že pod plate spojovacího krčku bude cca 12 bricků (zde se užijí zmiňované trans bricky) od baseplate na které to celé bude stát a která bude nejspíš pak zakrytá černou látkou, aby loď zdánlivě "plula" vesmírem. Těchto 12 bricků pak bude limit pro spodní část vašeho modulu.

Hloubka a výška zatím limit nemají, ale je třeba myslet na pevnost modulu při přepravě.

LukaMull

Bohužel se musím odhlásit z cesty...  porstě není čas :-/

Robkteryten

Citace od: LukaMull kdy 08.05.2020, 18:10:50
Bohužel se musím odhlásit z cesty...  porstě není čas :-/

Super, nechci bejt nějak hnusnej, ale to sis to nemohl rozmyslet před projektovým LB?   Zabral jsi místo někomu, kdo stavět bude... Druhá věc je limit kostek na osobu...

HD

Taky bych chtěl bohužel tento záj... zálet (?) předběžně stornovat.  :(  když poletím, tak na vlastní náklady vedle, v doprovodném plavidle.  ;)
Spolu s perníkovým doupětem to asi nebudu stíhat.[size=78%] [/size] :(
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

LukaMull

Citace od: Robkteryten kdy 08.05.2020, 20:24:07
Citace od: LukaMull kdy 08.05.2020, 18:10:50
Bohužel se musím odhlásit z cesty...  porstě není čas :-/

Super, nechci bejt nějak hnusnej, ale to sis to nemohl rozmyslet před projektovým LB?   Zabral jsi místo někomu, kdo stavět bude... Druhá věc je limit kostek na osobu...
Ja vím je to blbý, ale fakt jsem teď něměl čas se sem ani podívat natož dát nějak kupy objednávku a stavět...

Kanak

Vidím, že jsou nějací odpadlíci. Je možné se i po uzavírce ještě přihlásit?

Stimpi

Do posádky OK Kostka určitě, do projektového Lugbulku netuším, osobně si myslím že ne.

Mtron

Do projektu, který je stále otevřen lze volně vstupovat a vystupovat. Pokud je někdo v časovém presu je to pochopitelné.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Robkteryten

Citace od: Kanak kdy 09.05.2020, 22:02:56
Vidím, že jsou nějací odpadlíci. Je možné se i po uzavírce ještě přihlásit?


jasný !  Modrá se vejde :P

Sihaja

HD a Lukamull skrtam.
Kanak pridam do seznamu ucastniku.

Projektovy Lugbulk uz bezi posledni, kolo, tam jiz neni mozne pridat ucastniky.

Doprovodna plavidla budou vitana, HD, tam predbezne napisu. Myslete na to, ze ta bych chtela zavesit od stropu pokud to vystavni prostory umozni, tedy jejich zakladni konstrukce musi byt pevna a zavesitelna, na nejaky silon, ci jine pevne lanko.  8)

Robkteryten

Rod Blacktronů má pro raketu skoro připraveny motory!

Jak jste na tom vy? začal už někdo?

Kanak

Tak to abych začal něco dělat... Doteď jsem si hrál jen "domečkama".

Stimpi

Pernice a Modměsto skoro stojek, co uděláme s hvězdoletem?? Zatím jsou myslím jen motory...

Robkteryten

Citace od: Stimpi kdy 31.10.2020, 23:40:15
Pernice a Modměsto skoro stojek, co uděláme s hvězdoletem?? Zatím jsou myslím jen motory...

co vím, tak jsou jen motory

yoshimaka

Já mám už pár měsíců hotovo svůj hipísácký chapadloidní výzkumný modul.
Lust och fägring stor

Robkteryten

Citace od: yoshimaka kdy 01.11.2020, 14:36:04
Já mám už pár měsíců hotovo svůj hipísácký chapadloidní výzkumný modul.

a foto? :D

yoshimaka

Skupina vědců odkazujících se na šedesátá léta dvacátého století pokročila ve svém výzkumu mimozemských forem života. Otázka zní, zdali to tak mělo být...
Lust och fägring stor

Robkteryten

#146
Super,  něco se děje. Nápad dobrý.
Modul bych rozšířil aby byl větší nežli spojovací prstenec a ten bych dal  do dbg,  jak jsme se dohodli.
Takto to vypadá jako pokus na chodbě.   

Lepší je stavět moduly "buclatejsi"  nežli dlouhé.  Aby z toho nevyšla 4metrova nudle. 

yoshimaka

OK. Spojovací prstenec může být v DBG (barvu jsem v tom přehršle informací nevyčet) a netroufal jsem si odhadnout, jak moc baculaté to může být. Inu, rozšíříme, přidáme chapadla  >:D
Lust och fägring stor

Sihaja

#148
Citace od: yoshimaka kdy 05.11.2020, 14:06:29
OK. Spojovací prstenec může být v DBG (barvu jsem v tom přehršle informací nevyčet) a netroufal jsem si odhadnout, jak moc baculaté to může být. Inu, rozšíříme, přidáme chapadla  >:D

Vic chapadel! Buclatejsi to muze byt velmi spolehlive, muzes udelat i maly sklipek....

EDIT: Pod plate spojovacího krčku bude cca 12 bricků (zde se užijí zmiňované trans bricky) od baseplate, na které to celé bude stát, a která bude nejspíš pak zakrytá černou látkou, aby loď zdánlivě "plula" vesmírem. Těchto 12 bricků pak bude limit pro spodní část vašeho modulu.

Sihaja

Co poslat nasi lod na prvni plavbu pristi rok v plzni?