(Cizí) Vojenská latrýna

Založil Hardegon, 07.05.2009, 23:09:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Vážně mě to pobavilo, tak se musím podělit.  ;D  Poslední voják v řadě je zachycen dokonale.  >:D

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=382229


olihope

Ahoj, mam rad lego :)

Lego_Radek

Tak to skvělé. Ten poslední voják vážně nemá chybu a ty "toaletní papíry" už vůbec ne.

Darkyen

Tento způsob využití vyděšeného výrazu mě OPRAVDU pobavil ....  ;D
Je jen jedna věc která je lepší než lego.Více lega!

grohl

Je to úžasné, ale...
Roličky papíru jsou na tom to nejlepší.

maeror


CreAtive_34

Vážně dokonalé, konkrétně z toho posledního se po zemi válím ještě teď :D
pokud chceš vidět moji BS galerii klikni sem , pokud ne, klikni  sem
Skater25 skončil, CreAtive_34 přichází  Project "Underwater world" stopped. Status: Stop

rukay

Je to super!!  ;D ;D ;D Tomu se budu smát ještě dlouho.
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Lego_Radek

Chááá a teď jsem si všiml, že ten druhý voják nemá toaleťík nýbrž papírové kapesníčky... ;D ;D ;D Tak to je bomba.

5o

Skvelý nápad, ale to si naozaj nikto nevšimol, že strecha by sa mala zvažovať opačným smerom? Je to síce iba detail, ale ani mňa to na prvý pohľad nenapadlo.
Preto lebo Lego...

rukay

To bych si nebyl tak jist. Na latrýny asi není žádný stavební předpis ;D ;) a na jednom táboře byla latrýna kulatá se špičatou střechou :P. Každopádně tohle je síla ;D ;D ;D
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Janek

Ten poslední vypadá, jako kdyby v jeho zadních partiích trávicího systému byl psoun stepní. ;D