Objevitelská kolonie Spyrius-T.o.g.

Založil Togaran, 03.07.2007, 19:22:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Icewalker

Citace od: Mtron kdy 03.01.2010, 13:29:42
toho mecha by si mohl naklonovat a trošku ho vyzbrojit a oplácat pancířem, zadní část mi přijde strohá a plochá, já vím, já vím nestavěl jsem žádného, no ale skus ho vzadu zaoblit...
Jak tak koukám, dnes musí být vše oblé a pokud možné bez studů na povrchu, aby se to veřejnosti líbilo ;D
Mech je zajímavý, ale mě se zrovna víc líbí ta "helikoptéra". Já bych u ní jen přidal nějaký červený detail na ocas.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Togaran

#91
Ano, jsou to modely do Roztok. Děkuji za komentáře, jsem rád že líbí, můj favorit je ale to auto :) možná byste taky změnili názor kdybyste si s ním zajezdili po stole  >:D je to formule do skalních terénů.

Mtron: Já jsem pořád toho MCM Bejka neviděl 8) ale na výstavě můžem zkusit kdo se koho lekne :) pokud vím tak bejk nemá žádnou zbraň, tak by se měl dát fofrem na ústup ;) nebo mecha převálcovat no ;D
Objevitelská kolonie Spyrius je nemilitantní. Já sám se militantním tématům v Legu bráním (v oficiálním Space nikdy nic takového nebylo, byly náznaky laserů, ale ne kanony ani jiné zbraně). Vyzbrojuji jen proti náhodným nebezpečím.

Robbed: Avatara v tom nezapřu, ze všech mechů co jsem kdy viděl, jsou AMP nejbližší mým představám, jak vzhledem, tak fungováním. Nějakou zbraň pro něj možná postavím, ale je to spíše nákladní stroj.
Mě se ty mříže taky moc líbí  8) použil jsem je už na vznášedle vesmírné policie. Řidič stačí jeden, ale vejdou se tam tři :) a osobně mám rád využitý prostor stavby a interiéry.

Icewalker: Jsem rád že si i helikoptéra našla fanoušky :) je to z těch tří nejjednodušší model, na ocasu je zespoda "žihadlo", ale něco červeného nahoru by možná sedlo ;)

Přidávám obrázky kabin a žihadla...
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

Bejka asi neuvidíš, oba mám rozebrané a dílky použité na základně ;D...

k létacímu stroji ... nevím ale ty červený křídla s transneonoovu anténou po stranách, nějak mi to k tomu nepasuje. Já osobně bych  na horní stranu napasoval 2x6 plate po obou stranách a na spodek bych udělal závěsy pro případnéobranné rakety. Něco jako má Apache.


jako odpověď   ???  ???  ??? proti mechům a jiným technickým vymoženostem Mtronská vědeckotechnická laboratoř pracuje na projektu nového tanku. Snad se mi ho povede dokončit co nejdřív a proběhnou zkoušky na Mtronském polygonu. Pokud testy dopadnou dobře rozeběhne se pásová výroba  ;D už je vyroben rám a věž, teď se dokončuje dělo ráže 1 roundu a pomocná zbraň. Tank bude mít 4 pásy, jsou na řadě interiéry, výstroj a naposledy pojezd a pásy. Což bude nějvětší oříšek.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Icewalker

Citace od: Togaran kdy 03.01.2010, 16:51:55
Icewalker: Jsem rád že si i helikoptéra našla fanoušky :) je to z těch tří nejjednodušší model, na ocasu je zespoda "žihadlo", ale něco červeného nahoru by možná sedlo ;)

No jo, červené "žihadlo" tam je, takže ocas není zas tak jednolitý, jak jsem myslel. Ale nějaký detailík shora klidně zkus. Když to nebude vypadat hezky, vždy se dá vrátit k pův. verzi.
A propos, jednoduché modely já rád ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Togaran

#94
Nedávno jsem vyzbrojil mecha - postavil jsem mu jen velkou pušku, žádná složitá modifikce se nekonala. Je to pouze dočasná úprava, tak si ji užijte  8)
Stejne nemá pařáty uzpůsobené držení zbraně...
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Togaran

Po návratu z mise "r0 - 2tok/Y" jsme se dlouho zotavovali, a tajně pracovali na dalším vynálezu.
Dnes už můžeme říci - stálo to za to :) tímto dnem začíná pro Spyrius nová éra!

Spyrius Box do každé rodiny!
- 4 samostatné přihrádky
- elegantní červené zbarvení
- vhodný na potraviny, oblečení
- 2 ovládací panely (není tedy nutno otáčet)

(při této příležitosti jsme vyrobili i hromadu dalších "non-S"boxů)

Jen taková zajímavost pro prázdninové oživení :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Icewalker

Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Siegnord

  Dost dobrá zajímavost. Tvé MOCy to skvěle a originálně oživí.  :D

Togaran

Poslední dobou to v galaxii trochu bublá, Blacktroni i M:troni jsou aktivní a něco chystají... Spyrius se nenechá zahanbit a připravíme se na všechno. Už od počátku jsme průzkumný a objevitelský rod, vynalézáme a konfliktům se, pokud možno, vyhýbáme. Ale nechtějte nás naštvat ;)

Mám připravené dva modely (A-08 a G-04) a čekám na moderaci BS. Pak se pochlubím.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

Mtronský rod nechystá nic, v poklidu si stavíme nový domov, bezpečnější než ty předchozí a více vyzbrojený. Víme, že ble ktronská frakce chystá nějakou útočnou akci proti nám. Základna je ve fázi stavby, ale je obrany schopná. Rod Spyriusu je vždy vítán. Naše sondy zaznamenali v několika galaxiích roztroušené jednotky Mtronu, chystáme záchranné akce.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Thrawn

#100
My zbrojíme a soustředíme se na výcvik nových elitních jednotek. Rovněž posilujeme flotilu a rozjíždíme řadu průzkumných misí. Byli jsme také nuceni vykonat trestnou výpravu. Ve vašem případě ovšem rozhodně nehrozí vůči vám žádný vojenský akt z naší strany. Vyjma obranných, samozřejmě.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Togaran

#101
A-08-Cab
- Loveship

Účel: Malý dopravní prostředek, taxiloď.

Konstrukce: Tvar trupů vychází z nejnovějších aerodynamických studií módních návrhářů Spyriusu. Vpředu kokpit osvědčené canopy konstrukce, na spodní straně jsou pomocné senzory pro pohyb ve městech. Za kokpitem je kabina pro cestující, v tuto chvíli se stolečkem. Na zádi jsou dva podsvětelné motory. Výzbroj se nekoná.

Posádka: 1 Pilot

Galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=459063

takový malý veselý stroj. Freestyle stavba pro radost bez jakékoliv předchozí přípravy.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

FilipS

Hodně dobrá loď, moc se mi líbí jak vzhledově tak i svojí funkčností.  :)

Thrawn

Moc pěkné taxi  ;D

Co jsou ty části zakončené TNG díly? Mě přijde, že některé z nich by dost dobře zbraně být mohly.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Petronel

Krásná a povedená lodička  ;)

Dobře, že jsi zas po dlouhé době něco přihodil do tohoto tématu a aktualizoval ho. Nějak jsem si ho ani nevšiml  ;D A jsem rád, že se někdo tomu Spyriusu věnuje... sám jsem měl taky dřív jejich velkou základnu.
A s kým vlastně oni bojujou?  ;D

Togaran

Děkuji za commenty, mě se ta loď taky moc líbí  ;D

Citace od: Thrawn kdy 21.01.2011, 22:20:34
Co jsou ty části zakončené TNG díly? Mě přijde, že některé z nich by dost dobře zbraně být mohly.
Možná by mohly, ale všech těch 6 trng roundů jsou světla. Aspoň byla když jsem to stavil. Fakt se mi líbí tvar té lodi, tak možná někdy udělám vyzbrojenou nástupkyni.

Citace od: Petronel kdy 22.01.2011, 20:50:11
A s kým vlastně oni bojujou?  ;D
Zajímavá otázka  ;) myslím že s Unitrony a také s Ice Planet 2002 - podle katalogu 1994 (zde a zde)

Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Togaran

#106
G-04-Lava Outpost

Pracoviště Lavabase slouží hlavně jako základna pro těžbu svítících krystalů - využití hledáme, možná se jedná dokonce o energokrystaly, které těží M:troni. Je postavena nad lávovým vodopádem, který pramení přímo pod základnou.

Exteriér:
- modré panely kvůli výhledu na planetu
- přistávací plošina + vstupní věž
- terasa
- vstup do dolů + koleje pro težařské vozíky

Interiér:
- konferenční sál s 180° výhledem a stolem s holoprojektorem
- 3 jednolůžkové pokoje, všechny mají posuvné funkční dveře
- sprcha
- kotelna
- počítačový sál
- terasa
- vstupní věž

Galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=459064

Základna mi stojí doma už od prázdnin (bohužel jsem v posledním semestru neměl moc času na Lego) a ztratil jsem elán. Určitě by šla vyšperkovat víc, ale začal jsem pracovat na jiných věcech a nechce se mi po takové době se  základně vracet. Každopádně jsem rád že jsem si moh vyzkoušet stavbu skály a lávy, sežralo mi to 99% mdstone dílků ;D ale myslím, že právě terén je něco co mým stavbám chybí, tak na tom budu pracovat. Doufám, že se vám bude základna líbit a těším se na komentáře a návrhy co příště zlepšit/změnit.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

jůůů, krása, zlepšovat se dá vždycky. Každý máme svůj styl. Musím říct, že tvé stavby tak technika už vyspěli do dobře promakaných staveb. Zkus postavit vedle nějaké silo a nebo továrnu na zpracování surového krystalu. Možná přistávací zónu pro transportní loď M:tronů, aby mohla krystal odkoupit. Jinak se těším na další stavby, doufám, že budeš mít více času a kreditů  pro dílky  a svatbu základny či domovského světa Spyrius.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

jinak kotelnu bych vypustil, myslím že pod lávou bude dost velký horko, lépe řečeno technická místnost nebo stojovna
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Robbed

Základna se mi líbí, hlavně propracované místnosti (ubikace, koupelna). Velké panely taky působí dobře, na další základnu by to chtělo sehnat ještě další dva ;D

Moc mi nesedí kombinace lávy a světlé horniny (ale nejsem vulkanolog, tak nevím :)), a samotná láva mi přijde moc flekatá, spíš bych ji udělal u kraje červenou a směrem doprostřed přechod do žluté. A nebo celou trans-orange.

SpCasPi000

Takto nejako si predstavujem že (by) mali vyzerať oficiálne Space sety!
(v minulosti to nevyšlo a do budúcnosti ... to by ale najskôr vôbec nejaký Space musel znovu začať existovať).

Mtron

No jo jako space set by se mi líbil, jenom by stál asi tak 5000,- Kč  ;D no buď by muselo Lego zlevnit stavebnice a nebo by musela být stavba na několik částí. A o space setech  ;D ;D imho staré dobré roky 1990 - 3.  >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

SpCasPi000

Tak to by nebolo až tak veľa pri pocite že po skoro 20 rokoch vyšlo konečne niečo poriadne ;D
Ale dalo by sa to riešiť modulovým spôsobom ako Moonbase Project, takže by vychádzali menšie sety za pár desiatok Eur/1000-2000 Kč a dali by sa hocijako kombinovať, a nemusel by si mať všetky, len tie čo by sa ti páčili, ale aj tak by donútili zberateľov všetko kupovať, ja nechápem prečo do toho nejdú. A ako prvé by vydali Spyrius 2  ;)

Hardegon

Citace od: SpCasPi000 kdy 23.01.2011, 14:42:33
Tak to by nebolo až tak veľa pri pocite že po skoro 20 rokoch vyšlo konečne niečo poriadne ;D
Ale dalo by sa to riešiť modulovým spôsobom ako Moonbase Project, takže by vychádzali menšie sety za pár desiatok Eur/1000-2000 Kč a dali by sa hocijako kombinovať, a nemusel by si mať všetky, len tie čo by sa ti páčili, ale aj tak by donútili zberateľov všetko kupovať, ja nechápem prečo do toho nejdú. A ako prvé by vydali Spyrius 2  ;)

Já zase nechápu, proč si prostě nepostavíš vlastní MOC? K čemu je nadávat na TLC? Proč si za těch pár desítek eur nekoupíš díly a nezačneš stavět jako Togaran či Mtron?

SpCasPi000

No to si píš že si postavím, diely a figy (a nie za desiatky ale stovky E) už sú nakúpené a prípravy už sú vykonané  :)
Len škoda že TLC ochudobňuje zberateľov Space setov.

Thrawn

Mě se ta základna moc líbí, přidal bych jen tam pár věcí. To lávové pole bych taky volil TNO díly, dal bych tam zbraně na obranu základny (M:Tronská cháska je všude a před ničím se nezastaví  ;)) a místo kotelny bych spíš využíval stanici pro přeměnu termální energie z té lávy. Moc se mi líbí světla v místnostech, je to detail, ale zatím jsem ho nikde jinde na kostkách neviděl (nebo si nevšiml).

Přistávací plocha je zbytečnost (leda by nebyla pro obchodování s M:Trony, ale s Blacktrony  ;D ).
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Daniel

Základna vypadá dost dobře - hlavně tou skálou se to pěkně "oživilo", oproti tvým předchozím generacím základen ;). Interiéry jsou další jasný plus, takže pěkné - jen tak dál...

Icewalker

Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Togaran

#118
Mám tu po dlouhé době opět něco nového. Zatím je to WIP, takže se nebudu moc rozepisovat.
Je to válečná loď třídy AX-3, designově vychází z Republic cruiseru. Připravte se na solidní výzbroj, únikové a útočné moduly, konferenční sál s trůnem a další veselé fíčury  8)
Loď míří do KŽ, pokud jí stihnu dostavit. Rád si poslechnu připomínky, návrhy a komentáře.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

ty zbraně mi nesedí moc velké, a anténa na boku či radar :-) trošku divný, jinak vypadá celkem dobře, prozkoumáme v KZ
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz