Vesmírná mapa

Založil Mtron, 19.02.2007, 14:12:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mtron

Tak jsem dostal takový ztřeštěný nápad:

vzhledem k narůstajícímu počtu sběratelů a stavitelů SPACE jsem došel k závěru vytvoření vesmírné mapy. Znám tu poměrně dost lidiček co vlastní nějakou schopnější armádu a tak si myslím, že by se mohla taková virtuální mapka vymyslet. Chtěl bych znát Váš názor.

představoval bych si něco jako je teď mapa republik kde bude logo či znak národu či impéria s počtem aktuálního stavu figů, setů či velikost základny  :)




edit - přidán odkaz:

>>> SPACE MAPA <<<
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Shi-So

Tak ja se hlasim ,
ale ja mam jen par figu a par minisetiku ,vetsinou futuronu :D

buf91

Já bych do toho taky šel, já mám ale jenom lega postavená podle návodu žádné MOCy.
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Shi-So

Citace od: buf91 kdy 19.02.2007, 14:21:47
Já bych do toho taky šel, já mám ale jenom lega postavená podle návodu žádné MOCy.

Z toho si nic nedelej ,to jsme dva ;)

buf91

Aspon budu mit na mapě spojence:)
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Mtron

nejde o to kdo toho kolik má , ale o to , že se rozrůstáme dosti rychle a Space tu není až tak oblíbené , myslím , že si zaslouží více pozornosti a pokud se tomu budeme věnovat, začne to dávat energii nám všem.

jak mi psal teď peter něco takového viz link http://www.brickshelf.com/gallery/Pipplar/Maps/kopia_av_map_of_space.jpg

HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Raistlin M

Pokud není podmínkou účasti přehlídka kompletní tématické sbírky, tak jdu do toho také.  8)

Shi-So

A co kdyby kazdy postavil na nejakem dohodnutem rozmeru baseplate zakladnu a ty by se pak daly poskladat?
Nekde jsem to tu uz videl a vypadalo to docela zajimave :D
Pro zacatek by to nemuselo byt nic extra velkeho

buf91

No ten nápad se základou se mi zas tolik nezdá ale jde o většinu vždyť máme demokracii >:D
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mtron

myslíš zemi.net, tak zvaný koridor systém ? Pravidla a všechno kolem ještě s Peterem vymyslíme a budeme ladit mapu a další věci, tohle je jenom náš rozstřel zda máte zájem či nikoliv. Jak říkám je to v plenkách, ale pokud tu bude ohlas začneme se tomu aktivně věnovat.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

myth

Citace od: Mtron kdy 19.02.2007, 14:57:15
myslíš zemi.net, tak zvaný koridor systém ? Pravidla a všechno kolem ještě s Peterem vymyslíme a budeme ladit mapu a další věci, tohle je jenom náš rozstřel zda máte zájem či nikoliv. Jak říkám je to v plenkách, ale pokud tu bude ohlas začneme se tomu aktivně věnovat.

Korporácia Futuron sa do mapy sa samozrejme zapojí :).
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

MwK

V pohode by som do toho šiel ale ešte mi neprišla velká zasielka Castle hradov z ktorých si chcem postavit sithsku pevnost... >:D
Inak nápad je to fakt dobrý len mi napadlo: počitali ste pri tom aj z SW maniakmi  ???  :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

peter

Citace od: MwK kdy 20.02.2007, 13:34:50
Inak nápad je to fakt dobrý len mi napadlo: počitali ste pri tom aj z SW maniakmi  ???  :)

Možná se budeš divit, ale ano!
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

MwK

Citace od: peter kdy 20.02.2007, 13:43:58
Citace od: MwK kdy 20.02.2007, 13:34:50
Inak nápad je to fakt dobrý len mi napadlo: počitali ste pri tom aj z SW maniakmi  ???  :)

Možná se budeš divit, ale ano!
Tak potom mám dilemu že či budem mat armádu z klonov,droidov alebo stormotrooperov... ::) >:D  ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

buf91

Citace od: MwK kdy 20.02.2007, 13:45:50
Citace od: peter kdy 20.02.2007, 13:43:58
Citace od: MwK kdy 20.02.2007, 13:34:50
Inak nápad je to fakt dobrý len mi napadlo: počitali ste pri tom aj z SW maniakmi  ???  :)

Možná se budeš divit, ale ano!
Tak potom mám dilemu že či budem mat armádu z klonov,droidov alebo stormotrooperov... ::) >:D  ;)

Smíchané.....droidi vpředu, ty můžou umřít jako první, stormotepri.....a bzadu jako garda jediu kloni..... ;)
Můj blog... http://buf91.blog.cz

MwK

Citace od: buf91 kdy 20.02.2007, 13:58:36
Citace od: MwK kdy 20.02.2007, 13:45:50
Citace od: peter kdy 20.02.2007, 13:43:58
Citace od: MwK kdy 20.02.2007, 13:34:50
Inak nápad je to fakt dobrý len mi napadlo: počitali ste pri tom aj z SW maniakmi  ???  :)

Možná se budeš divit, ale ano!
Tak potom mám dilemu že či budem mat armádu z klonov,droidov alebo stormotrooperov... ::) >:D  ;)

Smíchané.....droidi vpředu, ty můžou umřít jako první, stormotepri.....a bzadu jako garda jediu kloni..... ;)
Aj tak sa dá! >:D Mimochodom droidi by zakapali nech by boli kde kolvek... >:D
Inak keby som si už robil ten "Temple" tak by to určite nebol jedijsky...Ale nejaký kultistický!
Zvádza ma totiž temná strana... ::) ;D ;D >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

buf91

No ikdyž s letošním MTTčkem asi droidi vyhrajou... >:D Pravda sithi mají něco do sebe...navíc vždy byly pouze dva jediu bylo jak nasr*no(samozřejmě záleží na době). :)
Můj blog... http://buf91.blog.cz

MwK

Citace od: buf91 kdy 20.02.2007, 14:03:26
No ikdyž s letošním MTTčkem asi droidi vyhrajou... >:D
Tak to je pravda! >:D
Ale stačilo nájst jednu odvážnu dušu zo svetelným mečom a celé MTT by mohlo íst dokelu... ::)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

buf91

No tak to by musel bejt hodně sfetovanej jedi... ;D, aby skočil pod takovej kolos...njn oni byly odvážní....ale né vždy jim to vyšlo :) navíc MTTčko by sice zastavilo ale droidy by tam zůstaly >:D....takže možnost jak to vyřešit je....vozit sebou sitha, což je dost nepraktický....tak potom stačí jeden dobrej ostřelovač, kterej by ležel na MTTčku >:D

P.S. nevíte kolik bude to MTTčko letos aspoň cca stát? ???
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Kubos.cz

Já bych se taky hlásil .

Martin Samek

Citace od: buf91 kdy 20.02.2007, 14:10:36
No tak to by musel bejt hodně sfetovanej jedi... ;D, aby skočil pod takovej kolos...njn oni byly odvážní....ale né vždy jim to vyšlo :) navíc MTTčko by sice zastavilo ale droidy by tam zůstaly >:D....takže možnost jak to vyřešit je....vozit sebou sitha, což je dost nepraktický....tak potom stačí jeden dobrej ostřelovač, kterej by ležel na MTTčku >:D

P.S. nevíte kolik bude to MTTčko letos aspoň cca stát? ???
Na to MTTčko by se mělo založit téma. ;)
STAR WARS FOREVER !!!

Thrawn

Já se do toho také hlásím. Zatím za Impérium Ruky a Blacktrony ( dvě sousedící a spolupracující říše ). Obyvatel Impéria Ruky je dost, u Blacktronů je to horší, ale snad ne na dlouho.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Dum Dum

Já bych chtěl se taky přihlásit  ;)
Pořád mám listinu na verbování Stormíků, takže se to rozroste >:D
Následuj svou sílu....

MwK

Citace od: Dum Dum kdy 21.02.2007, 17:38:08
Já bych chtěl se taky přihlásit  ;)
Páči sa mi ako si to napísal! >:D >:D ::)
Pripomína mi to majstra YODU! >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

J_BOB

veľmi zaujimávy nápad....J_BOBova súkromná armáda sa rada zviditelní. Niesme síce veľký počtom, ale máme agentov na najvyšších miestach a áno - tým myslím U VÁS!  >:D ;D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Magesan

Moji Blacktroni a Space policajti by se take radi zapojili.

Raistlin M

Když na to přijde hlásím se s M:Trony a Space Police 1.  8)
(A pár Balcktron I i II a Unitron a CS a Futuron a Explorien a Ice Planet a Spyrious přisťěhovalců podléhajících policejnímu teroru SP osadníků mám též)

Mtron

Rád bych aby měl jeden člen jeden rod či klan , směsky a všehochutě jsou tak akorát na draka. Můj záměr je mít mapu základen s počtem figů a jednotek tak , aby se zde rozšířil pojem SPACE , jedná se o normální mapu a né o patlaninu. Mapa bude rozdělena na galaxie, kde každý zúčastněný spacesák bude mít jeden kvadrant ( galaxii ) pro osídleni svým impériem, podle počtu jednotek a figů se mu bude kvadrant rozšiřovat. Jde o to vybudovat mapu impérií , pokud tam budete mít vězně je to váš problém  ;D jak zjistím újmu na rodu M:tron bude vám kvadrant maličký. ;D >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Shi-So

Citace od: Mtron kdy 22.02.2007, 14:27:42
Rád bych aby měl jeden člen jeden rod či klan , směsky a všehochutě jsou tak akorát na draka. Můj záměr je mít mapu základen s počtem figů a jednotek tak , aby se zde rozšířil pojem SPACE , jedná se o normální mapu a né o patlaninu. Mapa bude rozdělena na galaxie, kde každý zúčastněný spacesák bude mít jeden kvadrant ( galaxii ) pro osídleni svým impériem, podle počtu jednotek a figů se mu bude kvadrant rozšiřovat. Jde o to vybudovat mapu impérií , pokud tam budete mít vězně je to váš problém  ;D jak zjistím újmu na rodu M:tron bude vám kvadrant maličký. ;D >:D

A ten klan musi byt nutne origo Lego nazev?
Tech space temat zase tolik neni aby to uspokojilo uplne vsechny na foru... :'(
Jsem pro kombinovane alince max 2-3 druhu.
Logo klanu nemusi byt nutne Lego a tudiz minifigove razeni pod jeho standartou mohou byt u ruznych uzivatelu stejni.