Společný projekt - Vesmírná loď OK Kostka 2020

Založil Sihaja, 10.06.2019, 09:13:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Robkteryten


Robkteryten

Nazdarek astronauti, je tu vůbec někdo kdo by rád  pokračoval s projektem hvězdné lodi?
Rád bych ji vzal na jarní akce.
Přidá se někdo, nebo to zůstane jen u slibů za využití projektového LB?
Blacktroni by neradi letěli samy.

yoshimaka

Já jsem svůj modul přepracoval do vhodné velikosti, mám jej zabalen a čeká na to, až se bude prezentovat. Zatím počítám s Ostravou. A počítám s tím, že bude (dlouho) cestovat :-)
Lust och fägring stor

Robkteryten

Citace od: yoshimaka kdy 20.02.2022, 21:56:26
Já jsem svůj modul přepracoval do vhodné velikosti, mám jej zabalen a čeká na to, až se bude prezentovat. Zatím počítám s Ostravou. A počítám s tím, že bude (dlouho) cestovat :-)

Super, nahoď fotku, trebas to rozhejbá i ostatní spáče.

yoshimaka

Tak jsem se odhodlal, zjišťuju, že nemám problém postavit, ale znovu vybalit a nafotit.. Alespoň jsem zjistil, že musím vyměnit baterky  :P
Lust och fägring stor

yoshimaka

Zdarec. Jsem pravděpodobně jediný, kdo vzal svůj modul do Ostravy. Tak jsem jej ani nevybrali a ptám se: Mm jej někam (kam) poslat po někom (Kom)? Myslel jsem, že prezentace bude už tady...
Lust och fägring stor

Robkteryten

Citace od: yoshimaka kdy 10.04.2022, 13:32:36
Zdarec. Jsem pravděpodobně jediný, kdo vzal svůj modul do Ostravy. Tak jsem jej ani nevybrali a ptám se: Mm jej někam (kam) poslat po někom (Kom)? Myslel jsem, že prezentace bude už tady...
hod ho ke me, udelam k tomu dalsi cast do Lysé a Plzně. Treba se nekdo přidá

Robkteryten

@yoshimaka tak konečně sem to někde nainstaloval.

Tak co, kdo se ještě přidá?

Kanak

Citace od: Robkteryten kdy 14.10.2023, 17:31:08@yoshimaka tak konečně sem to někde nainstaloval.

Tak co, kdo se ještě přidá?
Přes zimu bych něco postavit mohl.

Robkteryten

Tak rod Blacktronu si mezigalaktickou loď sestaví sám 😇

Další modul hotov.

Matthes_CS

Citace od: Robkteryten kdy 24.01.2024, 18:39:04Tak rod Blacktronu si mezigalaktickou loď sestaví sám 😇

Teď to vypadá, že ten ušák z předchozího příspěvku yoshimakův modul rozbil >:D

Robkteryten

Citace od: Matthes_CS kdy 25.01.2024, 20:48:39
Citace od: Robkteryten kdy 24.01.2024, 18:39:04Tak rod Blacktronu si mezigalaktickou loď sestaví sám 😇

Teď to vypadá, že ten ušák z předchozího příspěvku yoshimakův modul rozbil >:D
Nene, jen se nevešel 😇, ale měl jsem ho sebou.