Můj pokus o Vignetty

Založil Bruno, 11.03.2017, 09:36:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Bruno

Sešli se mi tyhle minifigurky a říkal jsem si jak je využít..........

Bruno

A tady ještě jedna na téma Star Wars.
I těhle pár figurek si našlo své místo :-) Ještě jsem udělal jedno světelný upgrade za dvojitou zadní stěnou  ;)

patkutil

Dobrý nápad s nasvícením, jak ten duch, tak ve SW ta červená světýlka, vypadá to dobře:)
patkutil

Bruno

Duch je originál, jen jsem ho nechal pořádně na světle, aby po zhasnutí světélkoval.
SW má dvojíté záda kde jsou schované LED diody a jsou připojené na Technic bateriový box.

Zoufalec

Obě viněty jsou (když pominu logickodějovou chybu u SW) přesně podle mého gusta! Hororová přesto vede. Dobrá práce. Velmi lehce to kazí nafocení, ale chápu, že ne každý má doma zrcadlovku.

Bruno

Focení je můj kámen úrazu. V tomhle jsem fakt levej a používám jen mobil.
Chtělo by to líp nasvítit a použít nějaký bílý koutek.

SW jsem fakt udělal jen kvůli figurkám. Přesně tyhle jsem měl a nějak jsem postrádal využití. Nechtěl jsem je vyloženě prodat, nebo nechat na rozebrání dětem a za hnusného zimního víkendu vzniklo tohle :-)

Zoufalec

Ono i mobilem lze udělat pěknou fotku. Někdy zkus počkat na dobré denní světlo (jasně - při něm nevynikne zabudované osvětlení) nebo i hroším světle můžeš vinětu vzít za barák na jednolitý podklad a nafotit ji tam. Minimálně se zbavíš těch rušivých rohů místnosti  ;)

werny