viněty od Martins (vlastní)

Založil Martins, 18.05.2013, 13:48:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

danyboy

Luxusní. Ta voda je super. ;)

Izmael10

Luxusná scéna a ešte lepšia vignetta.  ;)

Martins

...a ještě slibovaná akční fotka. Stálo by ale ještě za nějaké to hraní... Díky za názory!

Nychrom

zde můžu podotknout, že ve filmu je přímo u této scény chyba, v prním záběru Jack vyšlapuje jednou nohou a v druhém záběru došlapuje avšak s druhou nohou (jestli levá či pravá, si už nepamatuju)  :)
Lego je jedna věc, ale důležitější je nápad.

Martins

 ;D tohle vědět, tak jsem si s tím při focení ještě vyhrál... příště. Díky

Martins

"Mistr Hanuš a jeho první kapesní hodinky"

FilipS

Super práce a jako vždy krásně vyfocené. Hlavně nepřestávej stavět.

Izmael10

Nádhera. Čim ďalej tým lepšie.

Tomtombuy

Perfetkní! Skvělý snímek s lupou.

Hacislav

Ta fotka s Lupou je vážně výborná. :D

Na ostatních je tragicky špatný to ostré pozadí se skladama.   8)

Proč si nedal vignettu cca 0,5 metru dál od pozadí, případně jí ještě lehce nepodložil něčím co by bylo menší než je půdorys vignetty. Tím by se pozadí dostalo více mimo hloubku ostrosti.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Martins

Ahoj, díky za pochvalu i kritiku, obojího si cením. Proč jsem to nedal dál? Asi proto, že mám příliš malý fotostan, dále proto, že když fotím s menší hloubkou ostrosti tak to nedopadá dobře, také protože jsem línej si s tím více hrát a v neposlední řadě, že to lépe neumím. Ale příště to zaručeně zkusím! Díky

Systematik

Nechápu, jak mi tahle pecka mohla unikat až do dnešního dne...  :o

Martins

#42
Ahoj, dnes posílám hned dvě viněty a ptám se:
Poznáte přísloví?

Správné odpovědi sem nepište, pro jistotu a kontrolu jsem je připsal do prvního příspěvku v tomto vláknu, aby si to hádání mohl užít každý.




Izmael10

Obidve sú super. Teším sa na ďalšie.  ;)

Martins

#44
Ahoj,
dnes posílám vinětu na téma Beroun - je to jednak výjev z Berouna a jednak doufám, že se to objeví na výstavě právě v Berouně a že to berouňáci ocení.

"Tak kterej taťko, červenej nebo žlutej?"




Izmael10


peter

Citace od: xtitus kdy 25.01.2014, 19:32:29
Ahoj,
dnes posílám vinětu na téma Beroun - je to jednak výjev z Berouna a jednak doufám, že se to objeví na výstavě právě v Berouně a že to berouňáci ocení.

"Tak kterej taťko, červenej nebo žlutej?"

Mohu poprosit, jakožto neznalého tamních poměrů oč jde?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Martins

#47
Citace od: peter kdy 25.01.2014, 22:12:28
Mohu poprosit, jakožto neznalého tamních poměrů oč jde?

V Berouně se tradičně 2x do roka konají Hrnčířské trhy. Je to docela fajn akce, sami máme odtud doma hodně různé keramiky... červené i žluté ... a i jiné.  :)

Přemýšlel jsem, co těm berouňákům postavit a nebylo to těžké.

Martins

#48
Ahoj,
nedávno jsem tuto vinětu s názvem Ztracený klíč nominoval do soutěže Hradařský trojboj.



a protože je příběh viněty nedokončený, dal jsem tam anketu s otázkou, zda má vězeň na klíč dosáhnout nebo ne. Anketa dopadla 12x pro Ano a 8x pro Ne. Díky za hlasy! Zjistil jsem ale, že udělat pokračování je nejen zábavné, ale i docela těžké... Udělal jsem oba konce, posuďte výsledek...

Dosáhnul



Nedosáhnul


matka

Tak teď je mi u první líto strážníka a u druhé vězně...
Pěkně sis s tím poradil.
Paní na Žlutém hradě

milanv

Šmarjá já jsem tupec! Jsem si říkal, proč tak smutně dopadl vězeň hned po vysvobození z cely...

Deptáš mě, Martine! Já se nervím, jak všechno stihnout na Lipno, a ty si klidně stavíš vignetty! :)
Pán na Žlutém hradě

Martins

 ;D Díky oběma! Ano, je to takové morbidní... vzbuzuje to emoce, ale to si člověk uvědomí až to dostaví... dost mě to překvapilo, ta úvodní byla taková bezelstná, jednoduchá.

A Lipno? Mám už sbaleno, ale za mě to je pár kostek... a tohle jsem musel dodělat, abych tu první vzal sebou... Zítra na viděnou, Milane.  :D

Bard

Téééda.
Když jsem viděl verzi "dosáhl'", tak jsem čekal, že ve verzi nedosáhl bude před mříží ležet useknutá ruka.

tomas.

Moc povedený :)
Ve verzi "Nedosáhl" se tam podle mě výborně hodí strážcův výraz (do původní viněty zas až tak ne), takovej pěkně škodolibej  >:D  (ale ale copak to tu máme...)

Martins

Ahoj,
po dlouhé době příspěvek, tentokrát je autorem 8-mi letý KFOL Tomáš... taťka je trochu out.  :)


Petronel

Na osmiletého klučinu je to pěkná čistá práce.
Doporučil bych snad jen pod sud dát http://www.bricklink.com/catalogItemIn.asp?P=87580&colorID=86&in=A místo klasické plate. Bude to vypadat čistěji.  :)

milanv

#56
Hodně dobré, na osmiletého kluka neskutečně dobré - perfektně dotažené na všech místech. Musel projevit velkou trpělivost na osmileťáka, protože každá předělávka v takto dotaženém díle si žádá netriviální rozebrání části MOCu... Fakt dobré.

Pozdravuj ho a vyřiď mu, že se těším, až bude taťka zase "in" :)
Pán na Žlutém hradě

matka

To koukám, kdo se to probral ze zimního spánku a zavítal...
Synkovi vyřiď pochvalu, je to pěkné, čisté. A taťka pěkně nafotil.
Paní na Žlutém hradě

Martins

Ahoj, díky za milá slova na adresu synka i taťky.  :)

Oba nás vaše reakce potěšily, dal jsem mu to přečíst.. a záhy zjistil, že ta kostka pod sudem je vyměněná. Až budu mít jiný výchovný problém, pošlu to sem...  ;D

Martins

Postavil jsem do projektu Sousedé kousek, který se vymknul pravidlům. Myslím, že stojí za fotoarchivaci, dávám ho tedy k ostatním vinětám.

Malá domácí příprava pro velkou vesmírnou misi