instalační víkend 20.5-22.5

Založil peki, 18.05.2016, 20:14:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Kde : Obchodní centrum Butovice

Mapka příjezdu (pojedete do zákazu vjezdu, který neplatí pro zásobování) zastavíte na konci viz červené kolečko. Projde se vrátnicí/securita a hned za ní je výtah. tím se vyjede do prvního patra (jinam to nejede) z výtahu je to cca 10 m směrem v pravo




Pokud někdo půjde pěšky tak vyjede po eskalátorech do I patra. Najde Bambuli, Naproti bambuli je Koskoland (musí je projít šedými dveřmi do zázemí/pracovní vchod. chodbou se dostanete napřed k výtahu. Ten minete a cca po 10 m jste v Koskolandu 

Instalace v pátek
od 9:00 (upřesním jestli nelze dříve)
do zavíračka (musíme předat klíč na prodejnu)


Instalace v sobotu
od 9:00
do zavíračka

Instalace v neděli
ještě někdo kromě tomíka?

peki

Přidělil jsem velké zástěny. Podívejte se na to pokud je problém pište rovnou do vlákna k vitrinám

peter

Citace od: peki kdy 18.05.2016, 20:14:54Instalace v pátek
od 9:00 (upřesním jestli nelze dříve)
do zavíračka (musíme předat klíč na prodejnu)

A to je kdy? V centru jsou různé zavíračky, takže pro nás bude platit jaký čas? Díky.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Ondrej

Citace od: peter kdy 19.05.2016, 07:55:09
A to je kdy? V centru jsou různé zavíračky, takže pro nás bude platit jaký čas? Díky.

Dle webu každý den do 21:00
https://eshop.bambule.cz/prodejna/bambule-praha-oc-galerie-butovice

jerzeeg

#4
Ja se do te Prahy nakonec temer jiste nedostanu  >:(
Cekame prirustek do rodiny a porad se tato (pro zenu prijemna a zabavna) udalost ne a nedari uskutecnit, i kdyz je to uz nejakou dobu "na spadnuti".

Bedna s hradbou (s popiskem jerzeeg) by mela byt prevezena.
Prosim pekne, kdo by se toho ujal ?
(Nejlepe asi Aki, pripadne Linhi, kdyz to mame propojene)

linhi

Akiho věž je úplně na padrť,jsem nad tím seděl dvě hodiny,ale nevykoumal...   No a nakonec jsem tam něco zbatlil..

jerzeeg

tentokrat nikdo neudelal fotky z instalace ? :)

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

hawran

Emile ty Tvoje fotky jsou naprosto úchvatný!!!
Bricks Forever!