7. ročník LTTT - 2018

Založil peter, 14.03.2018, 08:22:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

Dnes byl po nezbytné moderaci zveřejněn již tradiční videosestřih. Odkaz na video z třetího závodu letošní sezóny, který byl společný společně s RC modeláři, najdete níže a doufám, že při jeho sledování navnadíme další zájemce, nebo alespoň diváky. Příštím, letos již čtvrtým závodem se totiž vracíme zpět do Prahy. Doufám tedy, že se nás v této pro diváky hodně příjemné lokalitě sejde mnoho a zahájíme tak druhou polovinu letošní sezóny v příjemné divácké kulise ;)

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Díky, vypadá to, že byla chyba tento závod vynechat. Tedy, to jsem věděl už předtím, ale teď jsem si jist.  :D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Engine

Díky za video, rád jsem se kouknul. Jak se jmenuje ta první hudba ve videu? Ta se mi líbí (ostatní už tolik ne).

A jak vlastně dopadlo porovnání RC speciálů vs LEGO speciálů? Je mi jasný, že jsou rychlejší. Ale zajímalo by mě porovnání trestných bodů v sekci. Můžu to někde najít?

Líbí se mi, že už taky používají mlíko. Hned je to podobnější velkýmu trialu.

peter

#33
Vstávat holoto! >:D

Čas se nachýlil a tuto sobotu proběhne již 4. závod letošního ročníku mistrovství LEGO Technic Truck Trial. Po několika mimopražských závodech se vracíme a závod se uskuteční v lesoparku Kunratice. Připomínám tedy uzávěrku přihlášek, která je tento čtvrtek tj. 19. července.

V průběhu závodu se letošní ročník zvolna přehoupne do své závěrečné poloviny, která doufám bude neméně zajímavá jako ta první a že se ještě více zdramatizují vzájemné souboje jednotlivých posádek. Jak na druhém, tak i na třetím závodě se do šampionátu zapojili noví soutěžící. Myslím, že nejen já, ale i všichni ostatní soutěžící budou rádi, když tento tred bude pokračovat a i čtvrtý závod přivítá další nové posádky na startovní roštu. Proto neváhejte a připojte se k nám!

Přihlášené posádky:

  • Shmade
  • Horcik Designs
  • Engine
  • klan Nešlehů (Mareken, Ondrej)
  • Ass
  • Fairytale
  • Knoterdo
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Čtvrtý závod je úspěšně za námi a tím se letošní ročník přehoupl do své druhé poloviny.

Jsem rád, že i ve čtvrtém závodě se povedlo pokračovat v trendu nových posádek. Celkový počet startujících posádek byl nakonec ještě vyšší a tak se tento závod stal dosud nejobsazenějším závodem letošní sezóny, jelikož do závodu bylo nakonec připuštěno 9 posádek. Závod byl proto velice náročný, ale věřím, že si jej všichni pořádně užili a to včetně dvou klasických sekcí této lokality - Kunratického brodu a downhillu. Lokalita je až přímo určená pro diváky a tak i tentokrát se jich během závodu vystřídala veliká spousta a pevně věřím, že i jim se závod líbil.

Jelikož se závod díky nečekané registraci a několika opožděným příchodům trochu protáhl a též večerní počasí nevypadalo moc příjemně, bylo celkové vyhodnocení zrušeno. Výsledky jsou však již na svém místě hlavního webu LTTT a tak zde mohu pogratulovat vítězi, ale též např. Horcikovi, kterému se závod opravdu vydařil. Ještě jednou proto děkuji všem účastníkům za velmi napínavý závod, u kterého bylo celkové umístění velkou záhadou až do opravdu poslední branky.

DÍKY a těším se na Vás v lokalitě 5. závodu v srdci České Kanady - KUNŽAKu!
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Díky za super závod, sekce byly postaveny velice pěkně.

Cože?  :o  v takovéto umístění jsem ani nedoufal. Díky.

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Engine

Díky za závod Petrovi i ostatním Pigům. Bylo to náročný, ale užil jsem si to. A těším se na Kunžak!

peter

Po nezbytné moderaci byl včera zveřejněn videosestřih z proběhnutého 4. závodu letošní sezóny LEGO Technic Truck Trial. Doufám, že se Vám bude líbit a že si alespoň ještě jednou připomenete tento náročný závod, který přinesl spoustu překvapení a spoustu krásných napínavých soubojů jednotlivých posádek :D

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Díky za super sestřih ze závodu. :)

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

#39
Prázdniny, stejně jako letošní sezóna Mistrovství LEGO Technic Truck Trial se přehoupli do své druhé poloviny a již příští víkend se uskuteční 5. závod. Závod hostí nádherná krajina České Kanady, která při své premiéře v 5. ročníku LTTT všechny posádky řádně vyzkoušela. Věřím, že se závodu opět zúčastní vysoký počet závodních posádek a proto si myslím, že je pravý čas se začít domlouvat na dopravě. Níže tedy přikládám tradiční startovní listinu přihlášených posádek a závěrem snad ještě mohu trochu poodkrýt, že závod bude mít jedno drobné překvapení ;)

Takže neváhejte a registrujte své závodní vozy! Uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 16. srpna.

Startovní listina přihlášených posádek:

  • Engine
  • Horcik Designs
  • Daveman
  • Knoterdo
  • Shmade
  • Ondrej
  • Fairytale
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

knoterdo

Otazecka ohladom stravy.
Dnes sem cital ze restauracia je v terminu od 12.8.-18.8 zatvorena :( tak klasika sucha strava?

peter

Je to v lese, takže si každý musíme vystačit s tím co si sami doneseme.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Engine

Já si závod nenechám ujít.

Ohledně dopravy: disponuju autem (4-5 míst), takže můžu 2-3 lidi vzít z Prahy. Nebo naopak, pokud by někdo jiný by chtěl jet svým a vzal by mě (možná i Zuzku), tak bych se nebránil a přispěl bych na palivo.

Citace od: knoterdo kdy 09.08.2018, 18:34:22
...tak klasika sucha strava?
Můžeš si jí namočit v místním potůčku.

DAVEMAN

Já bych Zdendo místečko v autě velmi ocenil.

Engine

Jo, beru tě.

Takže posádku mýho (servisně-doprovodnýho) vozidla tvoří:
Řidič: Engine
Navigátor: Zuzka
Mechanik: HD
Pomocný pohon: Daveman

Možnosti kde vás naložím ještě promyslim a napíšu vám.

HD

#45
Díky.
PS:. Beru s sebou WD40 a lepenku.  >:D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Zatím posledním přihlášeným je Knoterdo se svým kompletně novým vozem, takže startovní listina se pomaloučku plní. Připomínám proto, že uzávěrka přihlášek je již zítra, tak neváhejte a přihlašte své stroje a posádky včas. Tentokrát již opravdu nebude nikdo do závodu po uzávěrce dodatečně vpuštěn do závodu ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

#47
Uzávěrka přihlášek je u konce a do pátého závodu tak bylo přihlášeno celkem 7. závodních posádek. Počasí by mělo přát, ale bohužel mám i jednu špatnou zprávu. Jelikož je letošní rok ve znamení velkého srážkového deficitu, tak v místním potoku si možná ani Technic figové nesmočí nohy :'( No uvidíme jak to bude nakonec vypadat v den závodu, ale brodící se vozy až po kabinu se určitě konat nebudou.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Engine

V kolik hodin je sraz posádek?

peter

No vida, jsem rád, že někdo tu dává hned takto po ránu pozor ;D Sraz bych viděl mezi 10:00-10:30, což by neměl být pro cestu z Prahy problém ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

knoterdo

Tak my staci o 7:00 hod. vyrazit  ;)

Fairytale

Konečně si s většinou ranní vstávání prohodíme. :D

peter

#52
Pátý závod je úspěšně za námi a snad krom vítězného vozu jsem si až do poslední branky nebyl vůbec jist umístěním ostatních posádek. Závod byl neskutečně vyrovnaný a napínavý do posledního okamžiku. Některé posádky bohužel vyložene na tomto závodu propadli ;) ale některé naopak velmi zabojovali a dotáhli se na čelo. Díky tomu se nám tak rozvinul neskutečný souboj o třetí příčku, v celkovém hodnocení, o kterou právě usilují již 4 posádky! Závěrečné dva závody tak slibují opravdu velmi napínavou podívanou, kde bude rozhodovat každé zaváhání a jakékoliv vynechání celého závodu může mít fatální následky.

Ještě jednou tedy moc děkuji za hojnou účast i na tomto právě skončeném závodě, gratuluji vítězi a již nyní se nemohu dočkat šestého závodu, který nás opět zavede zpět do Prahy na Bořislavku. Podrobné výsledky si můžete opět prohlédnout na webu mistrovství a tradiční video ZDE.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Děkuji všem za super závodní den a Peterovi za pěkné sekce.  >:D 
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Video z 5. závodu letošního ročníku Mistrovství LTTT je venku.

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Shmade

Díky za video a supr závod!

Jezevec

#56
https://www.facebook.com/kostky.org/posts/2131015813637777

edit:
Dnes v dopoledních hodinách facebook náš příspěvek na stránce Kostek smazal.
Odkaz tedy již bohužel nefunguje. Zjišťujeme důvod, proč se tak stalo.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

peter

#57
Závěr letošní náročné sezóny se pomalu a nezadržitelně blíží. Čekají nás ale ještě dva závody, které slibují opravdu napínavý závěr. Jak už jsem zmínil na konci 5. závodu, tak se nám tu rozhořel ohromný souboj o třetí příčku celkového pořadí. Každé zaváhání tak může být až fatální a proto neváhejte a registrujte se do předposledního závodu LTTT 2018.

Šestý závod se koná již tuto sobotu a sice v Praze na Bořislavce. Uzávěrka přihlášek je tento čtvrtek.

Listina přihlášených posádek:

  • Horcik Designs
  • Ass
  • Daveman
  • Knoterdo
  • Fairytale
  • Ondrej
  • Engine
  • Shmade
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

knoterdo

Zdar hosi.Zraz a moznosti parkovania ?

Engine

Ohledně parkování: Doporučuji parkovat v ulici Na Pahoubce (50.10520N 14.36901E). Je to slepá ulice, kde je hodně místa na parkování a je to kousek od místa závodu. Jinak se dá parkovat ve všech ulicích okolo. Ty mají sice modrou zónu, ale ta o víkendu neplatí.