Časopisy, polybagy a podobné nestandartnosti

Založil Matthes_CS, 16.05.2018, 21:31:23

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Matthes_CS

V Tescu časopis LEGO Minecraft za 109,90 s tímto polybagem:


V Globusu prodávají pack 66663 Creator 3v1, který je složen ze tří setů Creator 3v1 (takže 9v1), špatně jsem vyfotil, nemám čísla, je tam Červený drak, červené auto a letadlo 31099 za 749 Kč.

starbuilder

#151
Časopis se prodává už od pondělí a příští rok budou další tři čísla. První číslo přístí rok bude kostlivec s ministavbou.
Pokud má někdo explorer s papouškem, tak bude přístě formule nebo něco jiného? Předem díky za případnou odpověď.

Matthes_CS

Citace od: starbuilder kdy 21.10.2021, 17:31:54
Pokud má někdo explorer s papouškem, tak bude přístě formule nebo něco jiného? Předem díky za případnou odpověď.

Formule.

starbuilder

#153
Časopisy 2022
Seznam by měl být aktuální k datu poslední úpravy

NINJAGO
1/2022 - potápěč kai
2/2022 - benthomaar
3/2022 - potápěč lloyd
4/2022 - potápěč zane
5/2022 - jay
6/2022 - cole
7/2022 - zlatý dračí kai
8/2022 - zlatý dračí zane

NINJAGO KOMIKS
1/2022 - různé druhy figurek ze starších ninjago časopisů

NINJAGO LEGACY
1/2022 - cole vs. ronin
2/2022 - kai vs. hroznýší ničitel
3/2022 - lloyd vs. overlord 
4/2022 - jay vs. nindroid
5/2022 - kai vs. ghoultar

STAR WARS
1/2022 - snowtrooper
2/2022 - millennium falcon
3/2022 - klonový voják z 501. legie
4/2022 - at-at
5/2022 - razor crest
6/2022 - darth maul
7/2022 - mandalorian warrior
8/2022 - mandalorian starfighter

CITY
1/2022 - policejní auto + figurka
2/2022 - červená motorka + figurka
3/2022 - sklápěč + figurka
4/2022 - čtyřkolka + hasič

CITY KOMIKS
1/2022 - různé druhy příbalů ze starších city časopisů

FRIENDS
1/2022 - kadeřnický salón
2/2022 - veterinární ordinace
3/2022 - vozík s ovocem
4/2022 - pekárna na sušenky

EXPLORER
1/2022 - orangutan
2/2022 - větrné mlýny
3/2022 - gekon
4/2022 - ufo
5/2022 - lev
6/2022 - helikoptéra
7/2022 - robot
8/2022 - dinosaurus

AVENGERS
1/2022 - iron man
2/2022 - loki
3/2022 - captain america
4/2022 - thanos

SPIDER-MAN
1/2022 - spider-man
2/2022 - carnage

BATMAN
1/2022 - batmobil
2/2022 - netopýří motorka

JURASSIC WORLD
1/2022 - raptor + skrýš
2/2022 - nebezpečný raptor + inkubátor
3/2022 - raptor + dinosauří hnízdo
4/2022 - raptor + přepravní přívěs

MINECRAFT
1/2022 - kostlivec + ministavba
2/2022 - železný golem
3/2022 - steve, utopenec a loďka

DUPLO
1/2022 - mládě triceratopse

starbuilder

Dnes vyšel poslední časopis pro tento rok, takže seznam je kompletní včetně všech odkazů https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=51605.msg284722#msg284722
Do seznamu na příští rok jsem přidal několik již známých giftů + před několika dny jsem přidal i data vydání (ta se ale výjimečně mohou v průběhu roku změnit a u exploreru se mohou o pár dnů lišit)

Mr. Cube

V Marvelu u nás vynechali přílohu s War Machinem...toho jsem zrovna chtěl.  :D

Igorus

#156
Pro info pokud by někdo měl cestu do Maďarska. I zde mají výhodný nákup polybagů za získané známky. Za sebe ovšem palec nahoru za vkusné a určitě nějak využitelné lego samolepky  :o




Zoufalec

Sakra a u nás Hermionin stolek není  >:(

Maigi

Ségra byla teď zrovna v Dánsku a koupila mi tam Nástupiště 9 a 3/4 z Harryho Pottera (75955). Dostala tam k tomu nákupu zdarma limitku Nebelvírská kolej (40452) a právě tebou zmiňovaný Hermionin stolek.

Citace od: Zoufalec kdy 25.11.2021, 09:57:40
Sakra a u nás Hermionin stolek není  >:(

Vydávám týdenní LEGO newsletter pro podobné blázny, jako jsem já.

Zoufalec

No já pevně doufal, že se ten polybag objeví jako jeden z mnoha v aktuální promo akci Alberta. Jde mi o ty sběratelské 2x2 tiles a u polybagu byla největší šance dovybrat ty chybějící.

STARHAWK

Citace od: Zoufalec kdy 27.11.2021, 22:53:07
No já pevně doufal, že se ten polybag objeví jako jeden z mnoha v aktuální promo akci Alberta. Jde mi o ty sběratelské 2x2 tiles a u polybagu byla největší šance dovybrat ty chybějící.

to som si ani neuvedomil ze tam je, navyse v tom polybegu by to aj bolo vidno co tam je

Maigi

Leda tady no, ale nevybereš si, jakého kouzelníka budeš mít na té sběratelské tiles.

Vydávám týdenní LEGO newsletter pro podobné blázny, jako jsem já.

Zoufalec

Za dvě kilča by to tam už nějaký pochop mohl hledat😀

STARHAWK


Matthes_CS


Hardegon

Citace od: Zoufalec kdy 28.11.2021, 18:18:17
Za dvě kilča by to tam už nějaký pochop mohl hledat😀

Já jsem slyšel, že kdo do poznámky k objednávce napíše "Marek je frajer" může si vybrat konkrétního čaroděje. Ale jsou to jen drby...

Maigi

Pomůžete mi odhalit, co jsem to právě koupil za Lego? Viz přiložené obrázky.

Označení je LABX-6301

Nejbližší, co jsem našel, je tohle. Jenže to má označení LNC-6307 a má to v sobě comics. Moje verze comics nemá, má jen aktivity a působí to na mě multijazyčně, protože v těch aktivitách nejsou žádná slova, žádné věty.

Tušíte někdo, co je series LABX ? Zkoušel jsem hledat i ISBN, nic nemůžu najít. CZ verze toho nejpodobnějšího, co jsem našel, vypadá takhle. V tom krámě, kde jsem to koupil, měli ještě Ninjago a tam je stejná záhada. Dokonce vygooglitelná verze má v sobě meče, zatímco ta verze na pultech je nemá.
Vydávám týdenní LEGO newsletter pro podobné blázny, jako jsem já.


Maigi

Díky, asi jsme blízko, protože podobné s nápisem time to play ale jiné díly jsem našel pouze na webech .co.uk, takže británie bude nejpravděpodobnější. Divné, že tam nedělají tu comicsovou část.
Vydávám týdenní LEGO newsletter pro podobné blázny, jako jsem já.

starbuilder

Seznam dárků k časopisům 2022 pro cz/sk je přibližně v polovině, a proto si dovoluji připomenout, že zde můžete najít tento seznam.
Pro někoho by mohlo být zajímavé, že v Česku vychází příští týden číslo s klonovým vojákem z 501. legie anebo to, že tento týden vyšlo číslo s Lokim.

Fricoolinek

#170
BTW: Jaká je vlastně cesta neprodaných čísel? U kategorie těchto časopisů je nějaká neaktuálnost zcela bez předmětná. Tak to pojmou všechny ty ČeskýTrafiky.com atp?

Ví se, proč se LEGO relativně vyhýbá (nepřehlédnutelnému) zobrazení číselného kódu na foilpacku?

Matthes_CS

Citace od: Fricoolinek kdy 11.04.2022, 20:05:38
BTW: Jaká je vlastně cesta neprodaných čísel? U kategorie těchto časopisů je nějaká neaktuálnost zcela bez předmětná. Tak to pojmou všechny ty ČeskýTrafiky.com atp?

Viděl jsem dostkrát dva starší časopisy zabalené spolu za 150 Kč. V Polsku klidně i tři, ale ty pak jsou v neprůhledné fólii, takže jde člověk na slepo.

racco42

20% sleva na předplatné Lego časopisů v rámci Dnů Marianne - https://www.send.cz/dm-lego

Mr. Cube

Citace od: Fricoolinek kdy 11.04.2022, 20:05:38
BTW: Jaká je vlastně cesta neprodaných čísel? U kategorie těchto časopisů je nějaká neaktuálnost zcela bez předmětná. Tak to pojmou všechny ty ČeskýTrafiky.com atp?

Ví se, proč se LEGO relativně vyhýbá (nepřehlédnutelnému) zobrazení číselného kódu na foilpacku?

K foilpackům v časopisech bych podotknul, že už asi u všech (?) najeli na to balení, které se musí roztrhnout/rozstřihnout, místo toho původního, které bylo jen zalepené lepidlem a foilpack šel rozbalit bez jeho poškození.

STARHAWK

Citace od: Fricoolinek kdy 11.04.2022, 20:05:38
BTW: Jaká je vlastně cesta neprodaných čísel? U kategorie těchto časopisů je nějaká neaktuálnost zcela bez předmětná. Tak to pojmou všechny ty ČeskýTrafiky.com atp?

podla tety v trafike, ked to nepredju odosielaju to naspet

podla toho co som videl to potom asi prebalia do dvojcisla a predavaju kade tade po trafikach a lacnych knihach a inde

Kniga

JJ, ja si takhle v Apokryfu (neco jako Levne knihy) koupila vcera snad sest SW casopisu, jedne me vysel na cca 40 kc, slo mi jen o dilky, ktere snad vyuziju pri nejakem svem staveni (a casopisy pri sve praci). A  zaroven jsem v trafice narazila na dvojbaleni Lego Exploreru, to mi udelalo hodne radost, protoze to byla cisla z roku snad 2020, takze pekne sady (lunarni modul a mravenec).

STARHAWK

Konecne som nasiel u nas na SK toto cislo

NINJAGO LEGACY
1/2022 - cole vs. ronin


Rumor k SW - Maul v nejakom dalsom SW casopise

starbuilder

Nevím jestli vás to bude zajímat, ale možná některé ano.
Již příští týden vyjde první číslo nového lego duplo časopisu, ve kterém by měl být jako gift dinosaurus konkétně Triceratops.
Tento rok bude alespoň v Česku pouze 1 číslo a o tom jestli bude časopis pokračovat i příští rok rozhodne prodejnost.

nikolinek

Díky za informaci, tak to mě překvapilo :-)

E-legie

Citace od: starbuilder kdy 30.05.2022, 14:59:49
Nevím jestli vás to bude zajímat, ale možná některé ano...
Ale ano! 😍 Díky moc za info!