Autor Téma: Bambule slevy  (Přečteno 43797 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline bartas

• Trade Count: (8)
  • suprák
Re:Bambule slevy
« Odpověď #150 kdy: 22.09.2021, 22:32:07 »
Nakoupil jsem na Bambuli přes e-shop Lego začátkem září a měly za to být dukátky na další nákup.

Od 1.9. již nejsou dukátky na účtence, nýbrž na účtu na Bambuli/Království hraček.
Problém je v tom, že žádné dukátky nebyly připsány.

Když jsem vznesl dotaz, bylo mi řešeno, že dukátky s epřipisují až po 14 dnech, kdy uplyne lhůta pro možnost vrácení zboží.

Čekal jsem 14 denní lhůtu a dnes, 17 dnů od nákupu, mám stále na kontě 0 dukátků.

Zaurgoval jsem a už den čekám na odpověď. Na Bambuli zkrátka odměňování dukátky od září moc nefunguje. Máte někdo podobé zkušenosti?

Offline yoshimaka

• Trade Count: (4)
  • furťák
  • Pohlaví: Mužské
Re:Bambule slevy
« Odpověď #151 kdy: 23.09.2021, 09:37:56 »
Nakoupil jsem na Bambuli přes e-shop Lego začátkem září a měly za to být dukátky na další nákup.

Od 1.9. již nejsou dukátky na účtence, nýbrž na účtu na Bambuli/Království hraček.
Problém je v tom, že žádné dukátky nebyly připsány.

Když jsem vznesl dotaz, bylo mi řešeno, že dukátky s epřipisují až po 14 dnech, kdy uplyne lhůta pro možnost vrácení zboží.

Čekal jsem 14 denní lhůtu a dnes, 17 dnů od nákupu, mám stále na kontě 0 dukátků.

Zaurgoval jsem a už den čekám na odpověď. Na Bambuli zkrátka odměňování dukátky od září moc nefunguje. Máte někdo podobé zkušenosti?

Od jisté doby, kdy jsem řešil to samé si fotím obrazovky, kde je informace o výši připsaných dukátů a řeším to se zákaznickou linkou.
Lust och fägring stor